0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #460 -: Юни 05, 2013, 22:39:51 pm »
хехе, аз съм в застой - през юли ще тествам Chlam Trach, и ако всичко е чисто ще си искам биопсия и едно ин витро на естествен цикъл ... защото няма да имаме парички за "не естествен" : )) а заповедта ни ще излезе чак ноември - ама на зима ще има да ви забавлявам  : ))
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #461 -: Юни 21, 2013, 16:47:12 pm »
В понеделник бях на втория си преглед при Б. Бойчев, направиха ми хормоналните изследвания, сега ще пия хапчета за единия хормон/забравих им името/, през август ЦС и тогава ще решаваме какво ще правим, принципно съм със съмнения за намаляващ яйчников резерв.
*

    anni1981

  • ***
  • 334
  • Дошла съм си за правото на щастие.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #462 -: Юни 25, 2013, 15:11:06 pm »
Здравейте и от мен , на 20.06.2013 бях на преглед при д-р Б. Бойчев- хареса ми отношението и вниманието , прегледа мина добре , и към момента не забеляза нищо притеснително, като решение ми предложи лапароскопия през м. Август


*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #463 -: Юли 02, 2013, 07:59:20 am »
Здравейте! Искам да попитам на някое момиче предстои ли да прави опит инвитро през септември? Аз съм за тогава и ми се вижда толкова далеч.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #464 -: Юли 03, 2013, 12:08:58 pm »
Nelu винаги чакането е много трудно. Само като си помисля как все не ми се чакаше.....но няма как.
*

    Marina_27

  • *
  • 11
  • http://vbox7.com/play:bde13acf
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #465 -: Юли 03, 2013, 14:46:47 pm »
Nelu пожелавам ти септември да е твоя месец и да се получи после ще забравиш чакането сега се наслаждавай на хубавото лято и спри да го мислиш.
Вие със какъв фактор сте М или Ж
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #466 -: Юли 03, 2013, 17:36:10 pm »
Ние сме с тубарен фактор - с две непроходими тръби  :(. Аз исках да ги прекъснем, но доктора каза че няма смисъл , защото са запушени от към изхода и нямало опасност - товаа допълнително ме притеснява. Също така пия хапчета за висок TSH и висок пролактин. Точно затова не мога да се успокоя. Изгарях от желание да си взема заповедта - е вече имам заповед, но ме е страх многоооооооооооо :(.


          Искам да пожелая успех на всички момичета и ако може да не се страхуват като мен - много е лошо.Аз може би се страхувам от това какво ми предстои.
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #467 -: Юли 03, 2013, 19:49:36 pm »
Nelu , само преди броени седмици бях на твое място. Изпитвах ОГРОМНО притеснение от това, което ме очаква. Благодарение на половинката ми минах през всичко и сега мога да кажа, че не беше кой-знае колко страшно. За съжаление ние приключихме с неуспех. В момента имам нужда от съвсем малка почивка и съм готова да започна отначало.
Знам, че каквото и да ти казват, притесненията ще останат. Споделяй това, което те притеснява с най-близките си. Те ще ти бъдат опората в този емоционално тежък момент. Тук, във форума, също ще намериш голяма подкрепа.
Пожелавам ти успех!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #468 -: Юли 03, 2013, 20:48:36 pm »
Пожелавам ти следващия опит да е твоя!!! Вие с какъв фактор сте?По какъв протол бяхте?И кой опит ти беше?Извинявай ако нахалствам, но мнго съм любопитна - отдавам го на притеснениети и за това се интересувам от всички и от всичко. :oops:
*

    Veselia

  • ***
  • 218
  • И все пак тя се върти!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #469 -: Юли 03, 2013, 22:35:39 pm »
Беше ми първи опит. Кандидатствахме по  фонда с мъжки фактор, но и при мен има проблеми- тръбите ми са запушени. Бях по дълъг протокол. Отдават неуспеха на лоша лигавица.
При мен следва биопсия за да се разбере защо не е имало имплантация.
Не се притеснявай да питаш.  :D Още ми е прясно колко въпроси ми се въртяха из главата. Взех си заповедта през ноември, но опита беше април-май, заради забавянето на договорите със ЗК. И аз бях нетърпелива, но когато момента настъпи, душичката ми се сви.
Е, докато се усетя, всичко мина като на сън.
Пожелавам ти твоя сън да е със щастлив край.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #470 -: Юли 03, 2013, 22:42:47 pm »
Много благодаря! А за тръбите - в коя част са ти запушени и прави ли цветна снимка или лапаро за да проверисх за хидрослпингс? Аз много ми се иска моите да ги махна или прекъсна, но според доктора нма смисъл , понеже са запушени в истмистната си част.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #471 -: Юли 03, 2013, 22:49:39 pm »
И още нещо - лапароскопията поема ли се от здравната каса или не? И ако не колко струва?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #472 -: Юли 04, 2013, 09:07:56 am »
Nelu, Лапароскопията се поема от здравната каса, плаща се единствено избор на екип, ако държиш кой точно доктор да я извърши и престоя в болницата, който е не повече от 3 дни. Успех  :goodluck:


*

    Marina_27

  • *
  • 11
  • http://vbox7.com/play:bde13acf
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #473 -: Юли 04, 2013, 09:11:10 am »
И моя беше първи както съм писала в предната си публикация стартирах го на 8 ми март бях много щастлива и също така много опрашена от това което ми предстои. И аз бях с много висок пролактин изписа ми  едни хапчето, когато ги спях си наложих да съм спокойна и когато дойде процедурата пролактина беше ок.
Съветвам те да си спокойна аз бях много притеснена и това ми изигра голяма шега имаше положителен тест но уви за кратко. Сега си почивам докато чакам заповедта и надежда, че може да се случи чудо.
Пожелавам и се моля за всички вас момичета да стигнете до желаното щастие.   
 :bori_006: :sbabygirl: :babyboy:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #474 -: Юли 04, 2013, 19:05:36 pm »
А някой да е правил при д-р Бойчев лапароскопия и да знае колко се плаща при него лапарото? След колко време се назначава дата за процедурата и след колко време може да се започне с ин витрото?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #475 -: Юли 07, 2013, 01:49:12 am »
След колко време се назначава дата за процедурата и след колко време може да се започне с ин витрото?

Много зависи от това какво точно е извършено по време на лапароскопията. Ако няма някакви медицински противопоказания, към ин витро процедура може да се пристъпи месец-два след лапароскопията.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #476 -: Юли 07, 2013, 20:49:56 pm »
Напълно съм съгласна с Мецани. Аз правих лапароскопията март, икси - април :)
Успех на всички момичета в процедура!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #477 -: Юли 08, 2013, 13:05:27 pm »
Здравейте момичета!
Знам че докторите излизат почивка, но цялата клиника ли ще е затворена? Опитвам се да се свържа с тях но никой не ми вдига а трябва да си разбера резултатите от БХС.
Успех на всички в процедура!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #478 -: Юли 09, 2013, 21:44:56 pm »
правят ремонт-казаха ми в понеделник да се обадя за час
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #479 -: Юли 12, 2013, 13:56:09 pm »
Успях да се добера до резултатите си благодарение на Нац. генетична лаборатория. Долу горе си ги разгадах, добри са. Обаче се разочаровах, щом ги няма трябваше да ми кажат не да откачам от тревоги и притеснение цял ден.
Иначе съм много благодарна и доволна от целия екип! Успех на всички които им предстои процедура!