0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #220 -: Декември 04, 2011, 00:04:54 am »
аз пък моите не си ги давам, тъкмо сме си свикнали на характерите :) кой знае какво ще ми се падне, да е по-зло  :P
Хахах и това го има :lol: Мини, добре че го спомена, че да няма изненадани  :jump12:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #221 -: Декември 04, 2011, 00:20:37 am »
Мимози, ти си родена за началник.  :wink:

*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #222 -: Декември 04, 2011, 00:28:24 am »
И аз това му разправям на моя мъж  :lol:
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #223 -: Декември 04, 2011, 00:57:09 am »
Убедена съм, че ти вярва.  :D

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #224 -: Декември 04, 2011, 09:58:31 am »
Ох, да ви се оплача какво преживяване имахме снощи. Повръща ми детето и толкова се уплаши ли, притесни ли не знам. Само повтаря няма, няма. Преоблякохме я, легна да спи уж, но държи да се гушне в мен. И след малко - втора серия, та и трета. Няма температура, не кашля .. абе нищо друго освен повръщане. Почвам да се обвинявам аз, че нещо съм я прехранила или супата ѝ нещо не е била наред. И в един момент, баща ѝ пита дали можело да е от сока от ябълки дето ѝ дал след вечеря. Същия тоя сок, дето стои отворен от 3 дни  :balk_149:. Викам ти видя ли го бе, че той беше станал мътен и леко киселее. Оправи се детето и даже не помни.
И сега като гадна чума, злорадствам, че ние с малката можем да си поспим през деня и да наваксаме със съня, а той ще е цял ден на разположение на мама си и ще го сгърчат от работа. :balk_153:
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #225 -: Декември 04, 2011, 10:25:54 am »
Пеше, понякога се изумявам на мъжката глупост, честно. И нашият тати редовно като беше по малък Антон правеше гафове. Карах му се и той сърдито и неухотно приемаше, сега пък нищо не прави, за да няма за какво да му се карам.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #226 -: Декември 04, 2011, 10:48:40 am »
Ааааа, не съм се карала и не смятам. Току-виж и той решил да не прави нищо. :lol: Както казах, той ще си го отнесе днес. Пък и си беше достатъчно гузен.
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #227 -: Декември 04, 2011, 12:10:01 pm »
Приемам момче, на около 4-5 години. Дресьора, пардон треньора ще е мъжът ми. Малкия при нега заспива сам и то в кошарата. Няма шест-пет. Ако съм аз приспивам в количката, после местя в леглото. Твърди, че момчетата се гледали по - лесно от момичетатата, затова искам момче да видим дали няма да си промени мнението. Само като знам как е възпитана кученка и няма друга такава, приема един юнак.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #228 -: Декември 04, 2011, 13:05:12 pm »
Приемам момче, на около 4-5 години. Дресьора, пардон треньора ще е мъжът ми. Малкия при нега заспива сам и то в кошарата. Няма шест-пет. Ако съм аз приспивам в количката, после местя в леглото. Твърди, че момчетата се гледали по - лесно от момичетатата, затова искам момче да видим дали няма да си промени мнението. Само като знам как е възпитана кученка и няма друга такава, приема един юнак.
А на 11г. пубер,който яко го тресат хормоните приемаш ли? :D

*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #229 -: Декември 04, 2011, 13:20:13 pm »
парси, пращай пубера насам! Мъжът ми има троен опит с такива като него.  :D

*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #230 -: Декември 04, 2011, 13:41:11 pm »
Абе Деси не е кротка, просто е ужасно добра, ама на моменти чак граничи с глупост. Иначе си е голям бяс, само на главата дето не ми се катери, като маймун е :lol: :lol:
А като станат за женене, аз друга песен ще запея, само ще ги хваля колко са добри и послушни, та белким ги вземе някой :lol: :lol:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #231 -: Декември 04, 2011, 13:54:54 pm »
Глупости. Ти че ще ги хвалиш, ще ги хвалиш ама в смисъл - „тя е толкова добра и умна и красива... баш тоя ли намери, ми той не е достоен". Ако не си ти, то Добри със сигурност.
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #232 -: Декември 04, 2011, 14:10:06 pm »
Хм, Мимозата каза, че щяла да ми краде детето, таман няма да ме е срам да й поискам услуга да вкара урагана Диляна в час  :lol:
Мимози, ти си родена за началник.  :wink:

И аз съм на туй мнение  :D  Чудя се какво прави шефа й още там  8)
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #233 -: Декември 04, 2011, 15:03:59 pm »
Ели, какъв ураган бе, мило, такова кротко дете не съм виждала. Взе си пастелите рисува си, цяла вечер с един балон си игра.
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #234 -: Декември 04, 2011, 16:40:43 pm »
Моля ви прочетете този текст, макар че е малко страшен

http://www.reduta.bg/?p=1922

В очакване ....
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #235 -: Декември 04, 2011, 17:58:40 pm »
Моля ви прочетете този текст, макар че е малко страшен

http://www.reduta.bg/?p=1922


Много вярно, виждам го всеки ден - деца оставени да се самозабавляват, родители които нямт време да им обръщат внимание, нямат търпение да ги оставят да свъшат нещо сами и да ги учат. Трагично е. Започва се от вниманието като малки и преминава в тотална незаинтересованост като порастнат. Собственият ми мъж често няма търпение да остави Ивана да направи нещо, а го взима и го върши. Тя от това започва да крещи, а той ми обяснява как бързал. За къде толкова бърза, какво по-важно има да прави?Е, с това отношение какво искаме от децата. Те искат внимание и време - не да го мъкнеш наляво-надясно, да го храниш и да му сменяш памперсите -това не е родителство. Те искат когато им обръщаш внимание да е 100% за тях, да не бързаш и да не се разсейваш с други неща. За по-големи деца нямам опит, но знам че няма да изполват това, че имам някаква власт над тях, за да ги уча неща. Така нищо не се учи, така се принуждава.


  
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #236 -: Декември 04, 2011, 18:57:32 pm »
Днес Тони, осемгодишният ми син, направи от легото си вместо боклукчийски камион, за какъвто е предназначен този комплект, кола с различни шпионски приспособления, места за бомби и т.н. Започна да ми показва кое за какво е. Аз зарязах манджата, която готвех и дойдохме заедно до компютъра. Попитах го какво знае за бомбите и оръжията. Той ми обясни това, което всяко дете си представя. Аз изрових снимки на хора, пострадали по време на войни, статии за убити, разрушени градове... И му казах: "Ето това правят бомбите- отнемат децата от родителите, родители от децата им. Някои хора губят ръцете и краката си, други очите си... Бомбата не прави нищо добро." И той разбра! Нищо не каза, ремоделира си колата и отиде да прегръща сестра си. Сега вече няма нужда да му забранявам да си играе на бомбардировки  :wink:.
Мисля, че разговорите децата трябва да бъдат концентрирани преди да влязат в пубертета.
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #237 -: Декември 04, 2011, 19:07:13 pm »
Аз да напиша каква я свърших, започнах да пиша за конкурса и по едно време трябваше да прекъсна понеже се звънеше, което събуди малкия и прочие...Та чинно си съхраних докъдето  съм стигнала и съм си спокойна, че после ще го допиша. Да ама не, аз ли нещо не съм направила както трябва че бързах или още не съм на ти с Windows7, нямам идея, но го няма, а сега хич не ми се почва наново-няма да е същото.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #238 -: Декември 04, 2011, 20:19:55 pm »
Ехе, гледам тук отбор за менкане  :). Аз много викам и съм лоша, ще си зареват децата за вас още на третия час, не ден. А пък детето си не давам, щото ще ми го разглезите  :lol:. Шегата на страна, ама Мони слуша при всички, само като види мама се счупва от лигна и тръшкане и се чуди как повече да я ядоса. Тва от любов ми е казало детето. Изнервя ме с нейните настроения. Както вика баща и женски работи, аз къде се бутам там...  :lol: Та искам близнаци аз, ако може две момченца, Ема устройват ме, Марти и него ще си го взема, с Моника има да се взираме с часове в тези страхотни сини очи. Ако има още пращайте ги, ама да знаете, че съм от лошите и се карам и наказвам лошо. Да се приготвят да бъдат добри деца...  :)
 И аз гледам за змии по дискавъри, ще се науча и черепи да рисувам, кво пък толкоз, все ще догодя един по истински  :). Ми така де, може детето да стане архитект, няма да го спирам я  :)
Плюс това започнах курс по английски вечер и тъкмо като ги строя, ще се упражнявам с децата, тамън и тях ще понауча и аз ще посвикна да командоря на английски група. С две думи, да извлечем положителното и полезното от всяка ситуация  :).
Ако оцелея и тази седмица и все още не си говоря сама, ще пиша по някое време. Поздрави и усмивки  :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Нова седмица 28.11 - 4.12.2011
« Отговор #239 -: Декември 04, 2011, 22:35:07 pm »
shanoar преди не повече от 15мин, мия шишетата на детето и си мисля: "ЗАщо никой не пише за конкурса? В "Статистика на успеха" има толкова истории със щастлив край? Да взема аз ли да пиша, ама ще ми се смеят хората, с нашия 5-6годишен стерилитет."  :lol:
Не се отказвай, верно няма да е същото, но пък може и по-добре да се получи  :D

Аз да се оплача! Тази вечер Никол реши да бърка из всички контакти. Скарах й се - не реагира, плеснах я през ръката - смее се, повторих, потретих, но вече по-силно... Зачервих й пръстите общо взето  :oops: Реве маймуната и най-демонстративно продължава да пипа там  :lol: Какво да правя незная!
Наказах я в кошарата. След 10мин рев я взех и обясних, че не бива така. Познайте къде отиде като я пуснах?! Явно нямам подход. Мими да я карам към Варна а? :lol: