0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #60 -: Юни 27, 2012, 12:37:10 pm »
Мешко, много хубава новина! Живи и здрави да сте всички и нека чуваме все такива вести!
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
*
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #61 -: Юни 27, 2012, 12:58:00 pm »
Мешко, честита прекрасна изненада! Не се притеснявай за кашлицата! Аз не помня вече колко пъти кашлях като магаре, а в седмицата след трансфера детето беше болно и ме зарази, та и с температура бях. Всичко ще е наред.

*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #62 -: Юни 27, 2012, 13:19:25 pm »
Благодаря ви момичета. Стефи, Мия реагира добре на новината, доколкото я разбира на този етап. Каза, че иска да става кака-ама за малко :lol: и после да даваме бебето на баба. Мисля, че като почне да расте коремчето, повече ще го осъзнае. Да сме живи и здрави, само.
Мешко много се радвам.  :) Живи и здрави, девойката ще бъде горда кака :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #63 -: Юни 27, 2012, 14:02:35 pm »
Благодаря на всички за отговорите, по-спокойна съм сега.

Мешко, честита радост и лека бременност!
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #64 -: Юни 27, 2012, 14:15:11 pm »
Мешко, честито. Много се радвам за вас. Много.
Каките обикновено са много любвиобилни и  толерантни към малките.

По въпроса за Каките :D :D :D.
В Германия "КАКА" означава "АКО". Използва се най-вече при децата.
Моя син се опитваме да го  учим да казва Дара. Е да, ама тя самата понякога му споменава кака това, какa онова... :D И нашия разбира се възприе по лесната дума.
Та сега само вика по нея Кака, кака... И хората се чудят за какво иде реч :D :D :D.


Варненки, дайте малко инфо на запитването ми , моля
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 14:51:16 pm от albenanedelcheva »

*
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #65 -: Юни 27, 2012, 14:47:26 pm »
Албена по спомени във всички вериги големи магазини има избор поне на Хип.
В бебе борсата на колхозен пазар имаше семпер и гербер.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #66 -: Юни 27, 2012, 14:57:05 pm »
Разтапяща новина,  :flower: Мешанче! Браво!
МИя ще бъде фантастична Кака, така се радвам!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #67 -: Юни 27, 2012, 16:03:04 pm »
Мешко, страхотна новина! Много се радвам и стискам палци всичко да е наред до края!  :crossfingers:

При нас одисеята продължава... Скъпото лекарство за кандидата в кръвта, явно не действа достатъчно добре и след като 2-3 дена майка ми не вдигаше висока температура, всичко почна на ново. Последното което решиха, е да и правят плазмафереза за пречистване на кръвта. Естествено в Търновската болница се оказва, че има апарат, но няма кой да извърши процедурата и в петък пращат факс до ВМА да пратят екип. В понеделник по обяд все още няма отговор дали генерала разрешава да иде екип и главния лекар на отделението в Търново не знае дали са получили факса. При което аз се вдигам и се изстрелвам пред ВМА и почвам да въртя телефони, препращат ме от секретарка на секретарка от "любезни", "по-любезни" и никой не може да намери прословутия факс, явно го бяха загубили някъде, че от Търново пратиха нов и утре живот и здраве ще отиде екип да направи процедурата. Това ни е последната надежда, стискайте палци да подейства, въпреки, че четох, че няколко такива процедури трябва да направят, а аз не знам на колко са се съгласили...


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #68 -: Юни 27, 2012, 16:28:51 pm »
Честито и от мен Мешко. Лека бременнот ти желая и здраво бебче :-)


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #69 -: Юни 27, 2012, 16:39:47 pm »
gery, постигнала си много, дано да имате успех!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #70 -: Юни 27, 2012, 16:42:57 pm »
Гери, дано това е последното изпитание и да започне да се подобрява майка ти.

Спокойна и здрава седмица на всички.
*
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #71 -: Юни 27, 2012, 17:22:51 pm »
Гери, дано скоро имаш добри новини!

Албена, както Коки ти е писла - на борсичките до пазара има богат асортимент от няколко добри марки пюрета, аз предимно от там съм пазарувала. Според мен тук има по-голям избор на бурканчета за след 1г отколкото във веригите.
От веригите - в Пикадили - този, който е до Бриколаж, също има богат асортимент на Хипп, Бебевита и Гербер, предполагам и някоя друга марка ще има.
В мола, който е до автогарата, има Карфур - предполагам, че и там имат избор, поне в Сф е така, а те би трябвало да са долу горе със сходен асортимент магазините им.


Мешко, с пожелания за една прекрасна бременност! Сигурна бях, че песимизмът на лекаря е нещо малко преувеличен :D
« Последна редакция: Юни 27, 2012, 17:26:48 pm от tzvetenze »
*
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #72 -: Юни 27, 2012, 17:29:17 pm »
Честито, МешкоооО! :) Много се радвам за теб! :) Урааа!


Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #73 -: Юни 27, 2012, 18:20:47 pm »
Честито Мешкоооо! Живи и здрави бъдете, на термин здраво и пухкаво бебе!
[/url][/url]
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #74 -: Юни 27, 2012, 20:57:56 pm »
Гери  :bighug:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #75 -: Юни 27, 2012, 23:19:57 pm »
Хубава и спокойна седмица!
Мешко, стра-хот-но!Лека и безоблачна бременност и здраво бебче!
Гери, стиснати палци тази процедура да оправи нещата!От всичко, което пишеш поне ме радва,че очевидно лекарите в Търново се борят здраво за майка ти, а това е първото условие за успех.
Цигу, и аз да те успокоя,че и моето дете късно започна да си стъпва на крачетата и проходи на 1г.2м., но пък ела го стигни сега!
Давам и един глас в полза на репелента на "Бочко"- всички го ползваме и действа, а най-ми допада, че има лека цитрусова миризма и не лепне.
Утре на моят герой ще му махат конците...Дано всичко да е наред и дано да не започне да се разчесва!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #76 -: Юни 27, 2012, 23:33:40 pm »
откога прохождане на 1 г.2 м се смята за късно?  8O
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #77 -: Юни 27, 2012, 23:41:04 pm »
откога прохождане на 1 г.2 м се смята за късно?  8O
Да бе и аз това точно щях да попитам. Те нали взе се съзтезават. Моята свекърва само повтаря как мъжът ми проходил на 10м и 20 дни и като и казах, че в градината на Ивана имаше момиченце, което прохоидн а 9 месеца и тя започна да се чуди дали пък той не бил проходил на 9м и 20 дена :-) :-) :-) май нещо засегната се почувства. През ден питаше дали не е проходила вече, а тя проходи на 13 месеца и половина. Освен това за най-голям майтап сравняваше дори кой колко зъба имал, как еди кое си детенце имало повече зъби, пък Ивана нямала никакви :-).


  
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #78 -: Юни 28, 2012, 02:57:10 am »
Не знам откога. Аз казах само ,че късно започна да стъпва на крачета в сравнение с други деца на неговата възраст.Казах кога е проходил за успокоение- на мен ми се струва нормално на 1г.2м.Исках да кажа, че като на 8-9 месеца не искаше дори да стъпи, така на 1г. 2м. си тръгна съвсем уверено.

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Последна Юнска Седмица 25,06-30,06
« Отговор #79 -: Юни 28, 2012, 05:13:06 am »
Не знам откога. Аз казах само ,че късно започна да стъпва на крачета в сравнение с други деца на неговата възраст.Казах кога е проходил за успокоение- на мен ми се струва нормално на 1г.2м.Исках да кажа, че като на 8-9 месеца не искаше дори да стъпи, така на 1г. 2м. си тръгна съвсем уверено.
Доста бърз напредък. Ивана се изправяше на 7 месеца някъде, но чак след  близо 7 месеца се осмели да проходи. Всяко дете си е индивидуално.