0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #420 -: Януари 14, 2014, 18:35:21 pm »
 Здравей, nasesss! Добре дошла в темичката  :) Мисля, че трябва да пуснеш всички изследвания утре, за да са готови за петък. Ако изскочи нещо от там може да отложат процедурата. ПКК и СУЕ май бяха  валидни 7 дни, т.е. до петък ще са си актуални. Най-добре обаче утре сутринта се обади до рецепцията и попитай и за изследванията и за изискванията преди самата процедура. Успех
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #421 -: Януари 14, 2014, 19:38:45 pm »
Здравейте и аз се записвам при вас, от декември съм пациентка на др.Владимиров.Сега съм след лапароскопия при др.Начев.Иначе сме одобрени от фонда за инвитро, но Начев каза, че тръбите ми вече са добре и може и инсеминация да пробваме.Надявам се скоро да се зарадвам и аз с бебче.Желая го от сърце на всички ви.Стискам палци  :D :D :D


*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #422 -: Януари 14, 2014, 19:50:19 pm »
nasesss, ходротубацията не се прави под упойка, така че не трябва да си гладна и жадна.Дори аз си спомням че ми бяха казали да съм се нахранила преди това.Вземи си един алулин за след процедурата, ако почувстваш дискомфорт да имаш нещо обезболяващо.

Успех момичета!

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #423 -: Февруари 21, 2014, 21:01:21 pm »
Момичета, аз посещавах др Владимиров, но след като направихме няколко основни изледвания, които бяха ок, той предложи да опитваме по естествен начин до септември и ако до тогава не стане, да пристъпим към по-задълбочени изледвания. Сега обаче след тежък грип и антибиотик, получих много неприятно бяло течение, гъби предполагам и се чудя мога ли да посетя др.Белчева за да ми пусне микробиология и да ми назначи лечение или не е удачно за такова нещо да ходя при нея - все пак тя се занимава с арт, а аз да я занимавам с някакви гъбички? Вие как мислите? Просто нямам друг гинеколог при който да отида, а до като се лутам тук там и то септември ще дойде, а аз ще пропусна всички възможности за бебеправене.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #424 -: Февруари 21, 2014, 21:11:13 pm »
slanceto2, възможно е да са гъбички, развили се прекомерно вследствие на приема на антибиотика.

ти си вече пациент на клиниката, не мисля, че ще ти откажат съдействие за гинекологичен проблем. запиши си час за д-р Белчева, тя е много добър гинеколог, не само в областта на АРТ.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #425 -: Февруари 22, 2014, 08:44:32 am »
Благодаря, jam. Ще си зпиша час. Хубав уикенд   :)
*
Здравейте, момичета,

Ще се навъртам се из клиниката и темата, защото искаме още едно детенце. Благодарение на д-р Владимиров и д-р Тачева се радвам на прекрасно момченце. Стискам палци всички тук да разберат какво щастие е да гушкаш своето дете  :goodluck: А на мен ми се иска да удвоя щастието си...



   La vita è bella
*
Руми, успех! Дано скоро да съобщиш хубави новини. :-)
   Знаете ли дали ще работи доктор Владимиров през почивните дни в началото на май?  Дали ще мога още този цикъл да стартирам процедура, заради празниците?
Здравей, днес бях в клиниката и до колкото разбрах на 7,8,9 ще е там Владимиров.Стисскам палци :) Аз днес започнах подготовката за инвитрото и се надявам да станат нещата. Успех на всички :)))


   bojinova88, благодаря за отговора, желая ти успех и на всички в процедура. Весели празници!
*
 :) Вчера и аз бях в клиниката, за да си поговорим за предстоящ ЗЕТ есента. Време е нашата принцеса да има братче или сестриче. Не бях ходила от 3  години и ми беше едно странно... Спомних си годините и часовете прекарани  чакайки в малкото коридорче на старата клиника...   
*
Няма място за сравнение със старата клиника :) Сега всичко е много хубаво - любим ми е аквариумът :)

Много успехи има от ЗЕТ напоследък. Моето бебче също е сладоледче :)



   La vita è bella
*
Момичета, заповядайте, заедно с ваши приятели, да отпразнуваме 10-тата годишнина на Зачатие!
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50335.0

Здравейте и от мен :) от много време следя темата, но май чак сега събрах кураж да се регистрирам..предстои ми ЗЕТ при д-р Владимиров, след неуспешно ИКСИ (за съжаление). Ще се радвам ако някой сподели опит в какво се състои регулирането на цикъла до времето на трансфера( поне така се изрази д-р Владимиров и освен това се разбрахме за преглед на третия ден от цикъла ми, а това се пада точно на Великден. Има ли някой представа дали той ще работи по празниците, защото ми е неудобно да го притеснявам по телефона..Благодаря предварително :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Ina-v, нямам представа дали ще работи по празниците, но ти му се обади по телефона и го попитай кога да дойдеш. щом ти го е дал, значи може да звъниш. също така и на регистратурата трябва да знаят.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Благодаря,Jam  :D
*
Ina-v, празнично бебче ще е твоето - начало по великден, трансфер около майските почивни дни :) Дано са ти на късмет хубавите празници  yahoo_17



   La vita è bella
  Ina-v, на мен за Зет д-р Владимиров ми каза между втори и четвърти ден, попитах за пети, каза че може. В събота е на работа, но от регистратура отговарят, че с него трябва да разговаряш, за събота. Аз също се притеснявам, че ако започнем и всичко  е като предишния път, все се пада да ходя събота или неделя и то на официални празници. Трябва него да попиташ. Успех!
Днес говорих с него и на мен също ми каза, че не е проблем прегледът да е на петия ден :), така че пак ще стискам палци всичко да е наред.Успех и на вас :)