0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Момичета, имам следния въпрос. Кога ви преведоха парите за раждане на бебе? Аз подадох документи на 13 октомври, още нямам превод! Вече си мисля дали не объркаха банковата ми сметка, знам ли ..
Бъдете здрави!  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
kassi до колкото си спомням някъде месец,месец и нещо след подаването на документите май ги получих  :?

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Благодаря ти!  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
kassi, превеждат ги до края на месеца следващ подаването на документите. Ако е по банков път ги очаквай някъде около и след 20 ноември :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Да, очевидно е така.  :) Благодаря ти!
Хубав уикенд на всички!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Момичета прекрасни аватари си имате :) Радват, радват.Днес съм една такава ревлива.Гледам малката и си мисля, колко трудно беше, и как ако не беше Зачатие, нямаше да го има това дете тук до нас.Не знам дали някога ще мога да се отплатя за подкрепата, за информацията и за това че го има форума на другите :*

Момичета прекрасни аватари си имате :) Радват, радват.Днес съм една такава ревлива.Гледам малката и си мисля, колко трудно беше, и как ако не беше Зачатие, нямаше да го има това дете тук до нас.Не знам дали някога ще мога да се отплатя за подкрепата, за информацията и за това че го има форума на другите :*
:bighug:

Маги, виждам, че Мони има мини рожден ден! Да ви е жива и здрава  :P
Маги, то тука в този форум едва ли има мама, която да няма от време на време такъв ден!

Пожелавам ви здраве и само щастливи моменти!

П.П. Моля, искам едно бебе /може и две/ за разходка през деня  :lol:

Хахахаха! Ще кажете - какво и стана на барбаронката  :lol:

Ами тия дни ме е обзела носталгия по бебешкия период на Злато, когато беше по цял ден в количката и навън! А мама си върна фигурата от преди бременността  :wink:

Та сега спрях цигарите и съм качила N килца  :oops: Та искам да ги сваля, ама не ми се ходи на фитнес, че и да плащам!
Предпочитам едно бебе в количка  :lol: Обещавам поне по 5-6 км/ ден и нЕма да искам да ми купувате обувки  :lol:  :lol:  :lol:

За предпочитане от Бургас, че иначе фитнеса ще ми дойде по-евтин!!!!!!!!!!!  :lol:  :lol:  :lol:
*
Време ти е за второ бебе, то само с разходки не става, трябва си и безсъние и липса на време за хранене  :lol: :lol: :lol:
Марги, няма време за второ бебе, пък и не ми стиска  :wink:

Става, става и само с разходки става  8) При мен ни безсъние имаше, е като прохождаше нЕмаше време за ядене, щот ме държеше за пръста нон стоп - ползваше ме за проходилка  :lol: Не че си нямаше негова де  :lol:

Ама и като беше малко бебе - нали не спеше другаде, освен в движеща се количка  :lol: През деня де, ся да не си помислите, че и нощем съм тигелирала  :lol:
*
Момичета прекрасни аватари си имате :) Радват, радват.Днес съм една такава ревлива.Гледам малката и си мисля, колко трудно беше, и как ако не беше Зачатие, нямаше да го има това дете тук до нас.Не знам дали някога ще мога да се отплатя за подкрепата, за информацията и за това че го има форума на другите :*
Маги пуснах една сълзичка заедно с теб ,аз имах такъв ден преид 1-2 седмици-гледам я докато спи и ми се стичат сълзите и си мисля,какво сме правили по цял ден без нея,за какво изобщо сме живяли...а като гледах и тука Биг брадъра как доведоха на Кали синът й  и за миг си помислих ами ако моето момиченце сега не е до мен така  и айдееее пак сълзи/ние с нея бяхме по едно и също време бременни с 1 месец разлика/

barbaron0708  :lol:
« Последна редакция: Ноември 14, 2014, 15:40:14 pm от amanda »

И на мен днес ми е едно такова сълзливо,защото той трябваше днес да се роди,а след няколко дни ще стане на месец  :lol: важното е,че сме добре..
Иначе и аз режа ноктите в будно състояние,не е проблем за сега,а кака му при все,че е на 11 г.все още и е неприятно рязането на нокти на краката... :lol:
*
Всички имаме такива периоди, факт.
Аманда, ние си въвим така заедно.Аз ви следях в темата за ин витро/икси и съпреживявах с вас.После заедно бременеехме и сега заедно споделяме.Това е хубавото на форума, че минаваш от-до по пътя с определени хора и макар да не ги познавш, те са ти по-близки от много познати.

За ноктите според зависи.На ръцете и будна като е била съм рязала, но на краката само в спящо положение за сега.

*
Така е Маги, подкрепям казаното  :)

Алекс наистина важното е, че сте добре :wink:

*
Ех,момичета и аз преди два дена рев рев .............От щастие,че са на 2 месеца вече и от тревога,че още са по болници,че и в различни :?.Борисчо е в Първа градска,а Ивончето в МД.
Луднахме да търчим,но това не ни е проблем само да са добре .Борисчо -за него ми казаха,че няма нужда от кислород последния ден преди да го преместят от Мд,а сега на другото място е в кувиоз с минимално количество кислород :?.Малко като излъгана се чувствам.........освобождават място и ги бързат :?.Ивончето не яде от биберон,а вече сме почти до термин,но се моля поне тая инфекция най-сетне да отмине -колко време е все на антибиотици милата и затова не я местят при братчето си и са разделенички.............

Аз всеки ден ета тук и си вземам полезни безплатни :wink:съвети.
Много помощ съм получила от Зачатие и все още получавам:).Ще се постарая и аз с каквото мога да помагам:)
*
Барбаронче,аз съм ти долу горе близичко :wink: ,та ако наминаваш през Варна мога да ти заема едно-две бебета по избор за тренировка :lol: :wink:
 Прегръдки на теб и на Злато:) :bighug:
Mih-че дано скоро да си бъдат вече при вас близнаците.
Ще има ли баби, които да ви помагат поне в началото?

Алексче, как е Алекс, спинка ли добре, има ли колики? Каката (нали кака имахте), радва ли му се?  :P

Аманда, твоята принцеска е страхотна  :P

Барбаронче, разбирам носталгията ти, мен този период ще ми липсва много, защото сега е много готин и не е ревливото бебе от първите 4 месеца  :lol:

Ние днес, въпреки дъжда, бяхме два пъти на разходка. Дани, както не се беше возил в количка повече от два месеца, сега отново я харесва и не пищи вътре  :lol:
Обаче се разсърди на дъждобрана, защото му закриваше гледката.
 
Много ми харесва, че яде всички неща, които му забъркам и нищо не изхвърлям (понр засега)  :lol: Готови пюрета още не съм купувала.
Смайли,сравнително кротък е :lol: има колики от няколко дни си бодърстваме редовно до един през ноща,защото го боли коремчето и после яде и се буди към 4 за следващото хранене  :lol: давах му абоколикен,но днес взех еспумизан капки да пробвам да видим как ще е довечера с него...кръстницата му ми прати от от Лондон капки за колики Дентинокс,но той не ги харесва,плюе ги,а иначе тя много ги похвали изкара ги вълшебни  :lol:...кака му,много му се радва първата и работа след училище е като се върне е да го гушне...за сега мисля,че не ревнува,ще видим занапред :)
Смайли,много е сладък Дани да ви е жив и здрав и все така да си хапва,че е гадно да ти е злоядо детето...
Михче дано скоро си ги приберете у дома бебчовците :lol:
*
Ох колики, ние леко минахме тоя период.

Михче, ще са добре и двамата.Те са борци.

Усмивки и моята дъщеря до сега яде каквото и направя.Добро прасе.Само като пътуваме и взимам купени пюрета и не ги отказва и тях.А ние три дни в къщи, ще се побъркам.Имаме забрана до годинката поне да не излизаме в дъжд и мъгла и последните дни все такива, та домашному.Но вече и на двете ни е скучно.

Алексче, дано бързо да минават коликите. При нас лекарствата не подействаха, но всяко дете си е индивидуално.

Маги, защо е тази забрана? За мъглата и аз знам, че не е хубаво, защото е просмукана с всякакви гадости, а дъжда защо?