0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #760 -: Октомври 31, 2013, 19:58:06 pm »
Момичета привет и от мен,и ние сме записани в Селена при д-р Топалова.Още си чакаме заповедта от фонда и си правим изследванията,който чесно да си призная ни смъкват кожите от гърбовете. За сега сме направили моите хормони-в норма,ТСХ и МАТ и ТАТ,спермограма не в норма,за това правихме ДНК фрагментация и за всичко едни хубави сумичкииии  8O сега трябва да правим Прикпрепителна способност на сперматозоидите,които до миналата седмица струваха 60 лв.,но днес вече са 190 направо сме разорени,а трябват и генетични да правим и още куп за които незнаем! Отделно май ще трябва и лапароскопска операция за махане на едната ми запушена тръба  osi_15 Дано на края да си заслужават мъките и да имаме късмета да гушнем своето  :bori_007: :bori_002:
Успех на всички за успешни резултати!!!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #761 -: Ноември 02, 2013, 09:05:58 am »
 :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
няма начин да няма начин....
повярваи ми резултата си заслужава
късмет и успех на всички момичета
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #762 -: Ноември 17, 2013, 20:59:28 pm »
Здравейте Мацки :)
Аз също съм пациентка на др. Ставрев, днес трябваше да правим трансфер, но за съжаление не стана маточната лигавица беше много тънка -6.8 мм . Д-р Ненев ме прегледа, беше категоричен , че няма да стане. Бяхме много разочаровани и натъжени, но аз вярвам че другият месец ще имаме  :bfp: Дай Боже :)
Искам да ви питам дали освен всички лекарства за стимулация -Естрофем, Ултрагестон, Прегнизол и др. приемате други за дебелината на матката?

Благодаря ви,

Желая ви Успех  :D
« Последна редакция: Ноември 17, 2013, 21:15:18 pm от mira_masleva »
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #763 -: Ноември 20, 2013, 18:10:13 pm »
за дебелината  изписват лепенки Климара  , отделно  виагра  глобули  ,но  това ще прецени  лекарят  .
Успех !
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #764 -: Ноември 20, 2013, 21:47:46 pm »
Благодаря  , лепенки лепих ама нищо не стана , сега ще видим на този цикъл дали ще ми изпишат различно .

Дай Боже да стане :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #765 -: Декември 04, 2013, 14:22:43 pm »
Марго,Мира ,и вси4ки които са в процедура и о4акване ,ви стискам палци !Не се отказвайте,ме4тите се сбъдват в Селена!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #766 -: Декември 04, 2013, 15:30:44 pm »
Дааа аз потвърждавам в прогрес съм на сбъдване на мечеата....
не се отказвайте-колкото и да е трудно
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #767 -: Декември 04, 2013, 16:53:23 pm »
Здравейте момичета,

Вчера бях на док, каза че всичко върви много добре, аз му казах че и миналия път е казал така , а той се обърна и ми каза- Вярвам че този път ще стане:) Е и аз не спирам да губя надежда и да вярвам :)
Пия чайчето от малинови листа, но ми каза в никакъв случай да не взимам вит.Е.

Благодаря ви за куража, за надеждата която ми давате:)
Вярвам че този месец ще е нашият месец :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #768 -: Декември 12, 2013, 18:07:28 pm »
Здравейте,

За съжаление няма да имаме трансфер и този месец :( Май започвам малко по-малко да увяхвам :( Сега пък С реактивният протеин е висок и док отказа да прави трансфер:( Полудявам нз какво да правя. Толкова силно вярвах че ще стане, лигавицата беше ок този път до последния преглед. 
Съжелявам , че ви натоварвам но ми стана много мъчно как само се  бях подготвила утре за трансфер :(.

Весели Празници на всички , Дай Боже 2014 да е нашата година :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #769 -: Декември 13, 2013, 10:17:51 am »
Много е неприятно когато си се настроила и да те отложат,НО щом нещо не е наред това е най-добрият вариант.По-добре отколкото да ти изгърми трансфера с един отрицателен тест.
Нова година-нов късмет....пожелавам ти го!
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #770 -: Декември 13, 2013, 20:49:16 pm »
Здравей Морско момиче ,

Благодаря ти много , и аз така мисля :) Дай боже това да е нашата година :)
Хубава вечер :)
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #771 -: Декември 14, 2013, 22:26:33 pm »
mira_masleva, жалко че са ти отложили трансфера и дано следващия цикъл всичко да е наред! Тъй като и на мен ми предстои ЗЕТ през януари, би ли споделила някои подробности относно С-реактивния протеин. Колко дни преди трансфер го изследва? Освен CRP бяха ли ти назначени и други имунологични показатели? Всеки път преди трансфер ли се изследва или сега имаше някакви притеснителни симптоми? Казаха ли ти каква може да е причината за повишаването му и назначена ли ти е някаква терапия до следващия ЕТ? Благодаря ти предварително!

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #772 -: Декември 15, 2013, 08:57:40 am »
Здравей Марси,

Излесдват го все път преди трансфер и то на 9-10 ден от цикъла,ако има нещо притеснително отново го изследват ден преди това. Преди трасфера в 3-4 дена. Абсолютно нищо ми няма, нито кихам, нито кашлям, и видимо съм ок. Отидох след това при личната и тя ми каза че е или от зъбите или от гърлото, уж нищо ми нямало на гърлото. Имах проблеми с коста и сега пия антибиотик. Иначе не ми е назначена терапия от Док. Ставрев.  С реактивен протеин означава че има възпалителен процес в организма ти. Стискам ти палци :) Весели празници  mc101 tree2a
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #773 -: Декември 15, 2013, 10:15:33 am »
Благодаря много и ти желая успешен трансфер през януари  :)! Весели празници!

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #774 -: Декември 18, 2013, 19:42:36 pm »
Blagodarq i na teb :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #775 -: Януари 10, 2014, 10:37:54 am »
За много години мили момичета :) Бъдете здрави, нека новата 2014 донесе сбъдване на всички наши мечти . Вярвам , че това ще е нашата година :) Успеха на всички :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #776 -: Януари 12, 2014, 09:45:50 am »
Здравейте,

Искам да попитам след трансфер какво правихте- лежахте ли постоянно? Болеше ли ниско долу ?
Благодаря ви,

Хубава Неделя
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #777 -: Януари 12, 2014, 17:11:04 pm »
Мира, не е нужно да се обездвижваш, поддържай си нормалния за теб ритъм в ежедневието. Избягвай вдигане на много тежки неща и се пази от вируси, доколкото е възможно. Желая ти спокойствие и положителен резултат!  :D

*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #778 -: Януари 13, 2014, 19:53:28 pm »
Не е нужно и според мен Мира, освен ако доктора изрично не ти го е предписал.
Не се натоварвай, почивай си, даже се разхождай. Лежането не е 100% признак за успех.
Организмът сам си знае работата.
Колкото до болките, аз имах придърпвания и леки болки, но се оказах с успешен трансфер и положителен тест.
Успех ти желая и  :bighug:!
Дано да имаш двойно щастие!

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #779 -: Януари 13, 2014, 20:59:53 pm »
благодаря ви  :bighug: :bighug: :bighug: