0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #600 -: Октомври 01, 2012, 20:15:40 pm »
Здравей eimi - диагностичната хистероскопия беше 270лв, а оперативната 350. Но можеш да попиташ на регистратурата за цените - 032/648020. Успех!
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #601 -: Октомври 01, 2012, 21:25:38 pm »
много благодаря за бързия отговор  :balk_81:
*

    ivcho

  • *
  • 21
  • Във всяка стъпка виждай целта на пътуването.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #602 -: Октомври 01, 2012, 21:37:42 pm »
Здравей eimi. Аз скоро си правих ХС и ми излезна  440 за всичко това е ако си здравно осигурен, а другата цена не я помня. Наистина може да попиташ по телефона за да не те подведем. Успех в начинанията.  :goodluck:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #603 -: Октомври 02, 2012, 10:55:19 am »
трябва ли да си взема направление за хистерото ако го правя в Селена.Имам и още един въпрос къде си направихте изследване в Пловдив за щитовидна жлеза и НК клетки и колко ви струваше май ще видя зор с НК клетките.Благодаря за отговорите предварително но не знам към кого да се обърна
*

    ivcho

  • *
  • 21
  • Във всяка стъпка виждай целта на пътуването.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #604 -: Октомври 02, 2012, 11:26:44 am »
Не ти е нужно направление. Аз лично каквото е трябвало да пускам като изследвания съм си ги правила в Селена. Ако имаш още въпроси пиши.  :balk_110:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #605 -: Октомври 02, 2012, 11:34:43 am »
ако си спомняш колко струва изследванията на НК клетките и Щитовидната жлеза и за колко време излизат в Селена .Сигурно ще отида там
*

    ivcho

  • *
  • 21
  • Във всяка стъпка виждай целта на пътуването.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #606 -: Октомври 02, 2012, 11:50:50 am »
Генетичните изследвания се изпращат в София, а  в Плевен (NK-клетки). В началото на годината ми излезнаха 350 за имунологични и генетични. Провери и във форума на Селена. И там се обсъждаха цени.
Забравих да допълня,че в тази цена влизат и хормонални изследвания.
« Последна редакция: Октомври 02, 2012, 11:57:40 am от ivcho »
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #607 -: Октомври 03, 2012, 14:18:05 pm »
Здравейте, момичета  :D
Нова съм във форума и от няколко дни само чета и събирам информация. Всичко ми е голяма каша. Чудя се на кой специалист да се спра за ин витро. Спрях се на един във Варна - д-р Г.Козовски и на д-р Ставрев в Пловдив. Клоня по - вече към Пловдив. Вие, момичета, познаващи този лекар, бихте ли ми дали малко по - вече инфо за него като специалист, а и като човек.
Моят проблем: една не проходима тръба /в следствие на извън маточна бременност/, другата проходима, но много нагъната. Доктора, който ми прави ЦС ми каза да се насоча към ин витро.
Успех на всички тук! Стискам палци! И най - вероятно ще бъда една от вас, в тази тема. :wink:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #608 -: Октомври 03, 2012, 20:23:45 pm »
Здравей,Ванини!
Какво конкретно те интересува от работата на д-р Ставрев?
Резултата от нея от 2 седмици спи до мен.За мен той е най-добрият.
 Успях от първия опит при него,като преди това имам 3 опита в 2 други клиники.Бяхме отписан случай  преди да идем при него.
При него  ще си в сигурни ръце,само трябва да му имаш доверие.
Питай каквото те интересува.(може и на лични)
Късмет!
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 20:29:16 pm от mrs.muscat »
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #609 -: Октомври 04, 2012, 11:08:14 am »
Благодаря за отговора, mrs.muscat.
Почти сигурна съм вече, че това ще е моят лекар. Остава ми само да звънна в клиниката за малко разяснения, относно хормоналните изследвания и спермограмата - дали да ги направя предварително в Бургас или искат да са направени при тях. Записвам час и с пълна газ към целта. :D
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #610 -: Октомври 05, 2012, 08:19:19 am »
Остава ми само да звънна в клиниката за малко разяснения, относно хормоналните изследвания и спермограмата - дали да ги направя предварително в Бургас .....

Здравей Vanini,моят съвет като човек,който премина през доста кабинети в Бургас е да не се доверяваш за никакво изследване нито на лекарите,нито на лабораториите в града.Най-добре си направи изследванията в Пловдив.То и без това спермограма няма къде да направите в Бургас(няма смисъл да си давате парите в обикновена лаборатория)- знам,че д-р Даскалова идва 1-2 пъти в месеца в "Дева Мария" и ако успеете там да се запишете няма да сгрешите.Успех!


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #611 -: Октомври 05, 2012, 10:35:13 am »
Здравейте, момичета, благодаря Ви за отговорите. Аз днес се чух с д-р Ставрев и той ми каза да си направя FSH в Бургас и тогава да си запиша час, за да се запознаем и да действаме. Сега единствено ме притеснява резултата от хормона. Дано поне там всичко е наред. Желая успех на всички и се записвам в тази тема :lol:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #612 -: Октомври 12, 2012, 14:52:43 pm »
Здравейте и от мен.Искам да попитам понеже и аз съм избрала да правя ин витро в тази клиника,кой е най добрият специалист там и на кой телефон да си запиша час.Благодаря ви предварително.
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #613 -: Октомври 12, 2012, 15:09:37 pm »
megito78, здравей!

Всички специалисти са добри, трябва да откриеш лекаря, при когото се чувстваш спокойна и му имаш доверие.
Това е телефонът на регистратурата: 032/64 80 20, за записване на часове и други въпроси.

Успех ти желая!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #614 -: Октомври 12, 2012, 21:01:26 pm »
Ейми,Ванини,Меги,успех момичета.В добри ръце сте ,който и лекар да изберете.
Моят лекар е д-р Ставрев ,а резултата от перфектната му работа спи в кошарката си.
Много се радвам че има раздвижване темата,а съвсем скоро ще има и бум от прекрасни новини.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #615 -: Октомври 12, 2012, 21:30:37 pm »
Здравейте и от мен.Искам да попитам понеже и аз съм избрала да правя ин витро в тази клиника,кой е най добрият специалист там и на кой телефон да си запиша час.Благодаря ви предварително.
Ами
[/quote] Ами там всички специалисти са добри! :P

Телефона вече е посочен от Serendipity в поста си  :P
megito78, здравей!

Всички специалисти са добри, трябва да откриеш лекаря, при когото се чувстваш спокойна и му имаш доверие.
Това е телефонът на регистратурата: 032/64 80 20, за записване на часове и други въпроси.


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #616 -: Октомври 13, 2012, 10:49:48 am »
Много ви благодаря:)Аз изобщо не съм на ясно кой да избера, ако ме опътите ще се радвам много.И  като се обадя на този тел., си запазвам час при лекаря който съм избрала,или?
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #617 -: Октомври 13, 2012, 10:56:32 am »
 :balk_159:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #618 -: Октомври 13, 2012, 17:30:47 pm »
Много ви благодаря:)Аз изобщо не съм на ясно кой да избера, ако ме опътите ще се радвам много.И  като се обадя на този тел., си запазвам час при лекаря който съм избрала,или?
Да .
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #619 -: Октомври 14, 2012, 17:55:39 pm »
Ехооо,здравейте и от мен :P

Много стиснати палчета за всички в процедури,в най-добрите ръце сте,д-р Ставрев сбъдна и моята мечта,на днешния ден преди точно една година беше и моят трансфер,а резултата в момента спи до мен в количката :P