0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #620 -: Октомври 15, 2012, 09:33:09 am »
Много се радвам че в тази тема продължава да цари оптимизъм и надежда.Стискам палци на всички които вървят и са съвсем близо до мечтата си.
Арамиз,как сте вие,пораснали виждам :D.
Мисля си и за всички момичета с които пишехме тук Иванова,Или73...,Джулка,Теди,Ивето...... ?
« Последна редакция: Октомври 15, 2012, 09:38:23 am от rouzi-anna »
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #621 -: Октомври 15, 2012, 10:44:57 am »
 :bighug:
Тук съм,чета Ви.Малко почивка до пролетта.Пускам документи към Фонда , с клиника Селена :)Надявам се на по-скорошно обаждане ,заради възрастта  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
На всички пожелавам късмет ,а на майчетата щастливи мигове с малките бонбони :)
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #622 -: Октомври 15, 2012, 22:01:20 pm »
Запис да следя темата. Не, че започвам опит в тази или която и да е друга клиника - за това трябват пари все пак. Просто ми се иска да почета малко из Пловдивските теми. София съм я зачеркнала завинаги.
А да и успех на всички в процедура  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #623 -: Октомври 16, 2012, 09:30:06 am »
Запис да следя темата. Не, че започвам опит в тази или която и да е друга клиника - за това трябват пари все пак. Просто ми се иска да почета малко из Пловдивските теми. София съм я зачеркнала завинаги.
А да и успех на всички в процедура  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Радвам се да те видя тук :)
Аз вече съм мама, благодарение на Селена. След опити в софийските клиники.
Ти нямаше ли още един опит по фонда? Ако да, с две ръце препоръчвам тази клиника.
Ако имаш въпросчета питай, ще се радвам да ти помогна :)
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #624 -: Октомври 16, 2012, 23:01:36 pm »
ivetod, за съжаление и трите опита по фонда ги направихме.
За Селена не спира да ми говори един гинеколог от Бургас, при които си правя профилактичните прегледи. Но засега не мога да си позволя опит. В момента моите приятели са започнали да ни събират пари и всеки дава по-колкото може (естествено безвъзмезно). След година, ако ги съберем ще мисля към коя клиника да се ориентирам.
Конкретно за Селена, колко време се чака за преглед и горе-долу колко излиза една процедура? Ние сме с мъжки фактор.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #625 -: Октомври 17, 2012, 12:34:06 pm »
Катя, като каза Бургас, се сетих за една мацка от групичката, когато правихме стимулацията, на 41 год. и тя идва след опити в софийски клиники и операции, док й беше казал, че е труден случай и шансовете са малки но ще направят всичко възможно - нейните две момченца близнаци се родиха седмица преди Божидар.

А що се отнася до мъжкия фактор, ние преди години започнахме с неизяснен стерилитет и с такава диагноза се прехвърлихме в Пловдив, после излязоха запушените ми тръби, тромбофлебия, правихме операция, където отстранихме кисти и миома. А и ние сме с тежък мъжки фактор - опреция от варикоцеле, мъжът ми е с един тестис, морфологията ни е много лоша, и с голям процент ДНК фрагментации. За щастие ембрионите /макар и малко/се развиха добре и едно ни хареса :)

Тъй като ние имахме щастието да направим опит по фонда ми е трудно да ти кажа конкретна цена, но на телефона на клиниката, отговарят едни много любезни момичета и ще могат да ти кажат ориентировъчна цена. Освен това на сайта на клиниката има форум, където отговарят лекарите и можеш да зададеш въпрос, точно по твоя случай. Имаше изследвания и хормони, които бяха по евтини от София.
Не се чака много за преглед - седмица или малко повече, а понякога и дни.

Прекрасно е че имате такива приятели. Не се отказвайте. Като видиш малкото вързопче, разбираш че всичко си е заслужавало - и пари, болка, нерви...
« Последна редакция: Октомври 17, 2012, 12:36:26 pm от ivetod »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #626 -: Октомври 17, 2012, 15:35:32 pm »


ivetod, за съжаление и трите опита по фонда ги направихме.
За Селена не спира да ми говори един гинеколог от Бургас, при които си правя профилактичните прегледи. Но засега не мога да си позволя опит. В момента моите приятели са започнали да ни събират пари и всеки дава по-колкото може (естествено безвъзмезно). След година, ако ги съберем ще мисля към коя клиника да се ориентирам.
Конкретно за Селена, колко време се чака за преглед и горе-долу колко излиза една процедура? Ние сме с мъжки фактор.
Малко се намесвам, извинете ме, малко инфо да внеса по въпроса само  :oops:

Моя приятелка се интересуваше също наскоро от цените на инв процедурите там, оказа се, че сумата е малко над тази по ФАР  :wink: Доколкото имам впечатления, не се чака с месеци или години за часове :D


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #627 -: Октомври 17, 2012, 18:24:24 pm »
Сумата е между 6000 и 7000 лева и ако всичко ти е ОК с изследванията  започваш веднага.Успеваемостта е завидно висока,а лекарите който работят там за невероятни
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #628 -: Октомври 17, 2012, 19:32:19 pm »
Благодаря момичета!
Дано съберем по-бързо парите, че съвсем скоро и двата ще направим 41 години :lol:
Още веднъж късмет на всички!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #629 -: Октомври 19, 2012, 12:13:43 pm »
Здравейте, запис и аз. Първичен преглед при д-р Ставрев на 02 Ноември.
stoeka71, явно не се чака много за преглед. Току що се обадих, питаха ме за кога и за колко часа искам час и готово.
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #630 -: Октомври 19, 2012, 12:33:35 pm »
vanini, успех и дано скоро сбъднеш мечтата си :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #631 -: Октомври 19, 2012, 12:42:14 pm »
 Момичета бихте ли ме посъветвали за избор между д-р Даскалов и д-р Ставрев. Благодаря предварително.


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #632 -: Октомври 19, 2012, 14:09:45 pm »
Благодаря, ivetod.
Mожете ли да си представите, че чак нямам търпение да се срещна с доктора. 8O Изпушила работа, а още не съм започнала.
izabel.1985, аз също доста се чудих къде и при кой лекар. Изчетох темата, няколко момичета ми отговориха на лични и така си избрах д-р Ставрев. Ти за кой д-р Даскалов питаш?
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #633 -: Октомври 19, 2012, 14:36:52 pm »
 За д-р Васил Даскалов става въпрос. Труден избор ,понеже и за двамата доктори са добри. Но може би е важна спецификата на проблема с които отива пациента.


*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #634 -: Октомври 19, 2012, 14:53:05 pm »
За д-р Васил Даскалов става въпрос. Труден избор ,понеже и за двамата доктори са добри. Но може би е важна спецификата на проблема с които отива пациента.

Д-р Даскалов не прави ин витро процедури, ако за това си избираш лекар.  :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #635 -: Октомври 19, 2012, 14:55:57 pm »
Аз направих своя избор....Д-р Матев,той ми вдъхва невероятна увереност и спокойствие.Убедена съм,че първият ни опит ин-витро през декември ще завърши с бебета....
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #636 -: Октомври 19, 2012, 15:01:20 pm »
  На този етап не е за ин витро, а за адекватна стимулация.:)


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #637 -: Октомври 19, 2012, 15:31:26 pm »
Морско момиче :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #638 -: Октомври 19, 2012, 16:00:17 pm »
Скоро ще се наредя при нас на опашката за клиника "Селена", но само да се реши тук един друг здравословен проблем на съпруга ми, че да се концетрираме тогава спокойно върху ин-витрото. Пожелавам успех на всички!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #639 -: Октомври 20, 2012, 09:37:23 am »
Serendipity, какво стана с теб? Кога ще правиш трансфер? Как са изследванията? Надява се, всичко да се развива по възможно най-добрия начин за теб  :crossfingers: