0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #740 -: Април 03, 2013, 12:46:53 pm »
За мен това е най малкото безумно ...просто нямам думи като ще дават да дават на всички майки ,защо трябва да има ощетени направо нямам думи поредното безобразие и гавра ,нима някому ще са излишни тези 50лв най малкото че става въпрос за деца,не стига че е изключително трудно от финансова гледна точка да се отглеждат децата в днешно време ами сега на едни ще им дадем на други не..........пфууууууу аман  :bonk:
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #741 -: Април 03, 2013, 13:42:36 pm »
Тия бащи с доход от 3-4000 дали изобщо ще търсят 50лв  8O и прага да е 350, а да се говори за такива доходи е направо грозно.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #742 -: Април 03, 2013, 15:37:14 pm »
Аз пък разбрах, че последно въобще няма да дават тези 50 лв на никого.Но не съм сигурна


*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #743 -: Април 03, 2013, 15:45:49 pm »
50лв, на осигурени майки, чийто доход е по-нисък от 350лв на член от семейството.
« Последна редакция: Април 03, 2013, 16:12:58 pm от magi_st »

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #744 -: Април 03, 2013, 16:58:09 pm »
50лв, на осигурени майки, чийто доход е по-нисък от 350лв на член от семейството.
Силно се надявам по критерия са осигуреност, цветнокожите майки да не се облажат и този път!

*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #745 -: Април 03, 2013, 17:26:24 pm »
Предлагам последната дискусия да се премести в моториката или където намерите за добре да нищите несправедливостите на социалната ни система.
Тази тема е за друго, нека не я разводняваме.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #746 -: Април 03, 2013, 19:09:14 pm »
Момичета, за да не пускам отделна тема...ще попитам тук!

Искам да си поръчам Робот за кухнята, но семпъл вариант
в смисъл не огромните машини с всички 10000 функции.
Нещо компактно ПРИМЕРНО  :photo: с две думи купа за рязане/ основно /настъргване/ и шейкър.
Споделете мнение, ако ползвате!

 :flower: Благодаря предварително!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #747 -: Април 03, 2013, 19:14:14 pm »
Мише, ето ти 2 теми да разгледаш - доста момичета са писали:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48234.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=31758.0
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #748 -: Април 03, 2013, 19:41:01 pm »
Мими  :balk_21:  безценна си!
Как съм ги пропуснала идея нямам  8)
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #749 -: Април 09, 2013, 23:00:40 pm »
Имам следния въпрос - имам пълномощно от мъжа ми за пред НАП, но си смених личната карта. Мога ли да направя нещо, за да го подновя без негово присъствие или си е просто невалидно и трябва да ми направи ново?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #750 -: Април 10, 2013, 01:00:45 am »
Мисля, че трябва ново или поне ще е по-лесния вариант.
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #751 -: Април 20, 2013, 22:12:13 pm »
Имам следния въпрос  :)

Имам един екселски файл с около 10 шийта. Файла е с парола за достъп. НО искам част от съдържанието в самия файл също да е "засекретено" - някои от шийтовете да са достъпни за четене и корекция от всеки който знае паролата за достъп, а останалите да с с допълнителна защита (в смисъл второ ниво на достъп).
Имали как да стане? Аз не открих такава опция, но пък може и да не съм търсила където трябва :wink:
« Последна редакция: Април 20, 2013, 22:19:35 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #752 -: Април 20, 2013, 22:22:56 pm »
Ексела отдавна не съм го ползвала, но защо не си направиш 2 файла единия с всички страници другия само с разрешените за тия хора и така, колкото ти трябват?
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #753 -: Април 20, 2013, 22:26:44 pm »
Не съм пробвала да правя връзки (формули) между два файла, но ще опитам, може и така да стане.

Един - не няма да стане - защото този файл започва да се попълва на ново всеки месец, а това значи всеки месец да изграждам формулите във втория  файл отново  :?. Ако всичко е в един файл само се копира, променливата информация се трие и се започва попълването и отново..

« Последна редакция: Април 20, 2013, 22:31:35 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #754 -: Април 20, 2013, 22:50:55 pm »
С копи-пейст формулите, но пак е време.
*
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #755 -: Април 21, 2013, 10:03:40 am »
А пробва ли от Tools - Protection, има много настройки, ако ползваш отделни потребители на компютъра, може да укажеш в Permissions, кои какви права да има... И се указва върху какво да имаш парола - вмъкване на нова страница, колона, формули, триене и т.н

Забравих, за да направиш защита първо си маркираш цялата страница, от бутона горе вляво между А и 1, и тогава избираш защитата
« Последна редакция: Април 21, 2013, 10:10:38 am от stoeka71 »
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #756 -: Април 21, 2013, 12:51:42 pm »
stoeka71, някои от тези функции ги ползвам, защото не всеки от колегите, който въвежда данни във файла разбира от ексел и ако не си заключа някои области от шийта редовно някой ми изтрива формулите или размества част от информацията - оставам активни за редакция само определени части от таблиците.
Или си скривам формулите, че пък тези които разбират от ексел да не виждат как съм успяла да реализирам дадена идея, все пак това си е моя труд, който иска да сяда и да се научи :wink:
Но аз искам да скрия няколко шийта, в които има разни анализи, чийто резултат не е нужно да се вижда от всеки.
Лошото е че, работя дистанционно с три офиса в страната, т.е. файловете не са един компютър или сървър и няма как да създам потребители с различни нива на достъп - информацията ми се изпраща веднъж в края на месеца и аз я обработвам. А така създадените таблици ми спестяват цял ден работа :)
« Последна редакция: Април 21, 2013, 12:53:35 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #757 -: Април 21, 2013, 14:38:46 pm »
radosttinka с кой ексел си? В 2007 под Review имаш Protect Sheet и от там, падащо меню, от което да избереш какво точно искаш да защитиш- можеш да сложиш парола и тн. Ако правилно съм те разбрала де... :)
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #758 -: Април 21, 2013, 15:09:48 pm »
Бубулина с 2010, но в същото меню като гледам няма опция за скриване на информацията. Има други защити свързани основно с редакция на данните в шийта, които аз вече ползвам.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Въпроси от всеки и за всичко
« Отговор #759 -: Април 21, 2013, 15:56:59 pm »
Здравейте!
Съпругът ми направи поръчка в петък за експресно издаване на шофьорска книжка,т.е за 10 дни(Варна),плати 56 лева.Знае ли някой ,случайно,кога обикновено са готови ,понеже чувам че стават по-бързо от 10 дни?