0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #120 -: Юни 02, 2011, 23:19:49 pm »
Клиниката, ще почива юли но за по голяма достоверност се обадете на лекаря си.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #121 -: Юни 03, 2011, 14:17:58 pm »
Клиниката, ще почива юли но за по голяма достоверност се обадете на лекаря си.
ДА,така е.преди малко разговарях с една от сестрите там,ще правят ремонт юли месец,ще работят през август.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #122 -: Юли 08, 2011, 19:43:26 pm »
Аз бях в клиниката преди 2 дни. Правят ремонт, но не са спрели да работят за сега.
Ние ще правим процедурата там при дар Ставрев в края на м. Август.
Успех на всички!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #123 -: Юли 09, 2011, 10:27:23 am »
Здравейте момичета, приятно е да прочетеш, че в Пловдив също може да се разчита на добри специалисти и на клиники с добра успеваемост  :D. Аз съм пациентка на друга клиника. Питам се, мога ли да отида на консултация в Селена, да се срещна с някой от специалистите, да споделя до сега какво съм правила и до къде сме стигнали общо взето. Това, че ме проследяват други лекари в друга клиника не е ли проблем?
Ако се обадя за час за консултация - кой лекар да искам да ме консултира? Моля ви, споделете ипита си!
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #124 -: Юли 09, 2011, 12:20:23 pm »
Здравей, Чоки, аз от скоро съм пациентка на клиника 'Селена' и съм при д-р Минев. Можеш да си вземеш час от регистратурата за консултация.Независимо за кои лекар.Доста момичета са при д-р Ставрев. Не мисля, че ще има проблам като не си при тях. Всеки има право да потърси второ мнение другаде.Желая ти успех.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #125 -: Юли 09, 2011, 23:23:41 pm »
Аз бях в клиниката преди 2 дни. Правят ремонт, но не са спрели да работят за сега.
Ние ще правим процедурата там при дар Ставрев в края на м. Август.
Успех на всички!
Имах напредвид че, няма да се правят инвитро процедури юли месец, ще правят профилактика. Иначе клиниката ще си работи. :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #126 -: Юли 09, 2011, 23:42:36 pm »
Чоки,разбира се,че не е проблем да потърсиш и  мнение от друг специялист.Никои не би ти отказъл преглед.
Моите опити до сега не са били в бг.,но чакам одобрение скоро от фонда и се надявам да успеем с д-р Ставрев да сбъднем мечтата си.Успех на вси4ки.
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #127 -: Юли 10, 2011, 11:58:13 am »
Благодаря за отговорите ви момичета. Ще отида на преглед и консултация - нищо не ми пречи. След това ще споделя мнението си с вас. Така ще бъдем полезни и на други момичета, които се чудят на къде да захванат  :D
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #128 -: Юли 26, 2011, 17:32:19 pm »
Момичета ще питам и тук правил ли е някой инвитро на спонтанен цикъл в Селена? Иска ми се да направим един опит докато получа заповед от фонда, а така е по-леко финансово
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #129 -: Юли 27, 2011, 08:17:31 am »
Момичета ще питам и тук правил ли е някой инвитро на спонтанен цикъл в Селена? Иска ми се да направим един опит докато получа заповед от фонда, а така е по-леко финансово
Нелка, ти нали имаш замразени в Малинов, защо не върнеш тях докато чакаш Заповед?
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #130 -: Юли 27, 2011, 14:58:53 pm »
Еви аз пробвах, но те не преживяха размразяването за съжаление.За това сега ми се иска да пробвам нещо различно и ако може да е тук в Пловдив и ако може да е успешно ще бъде страхотно  :D ,  че така като не правя нищо и не ми е добре
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #131 -: Юли 27, 2011, 15:38:18 pm »
Знаете ли дали ще почива лабораторията на клиниката през август ?
Налага ми се да изследвам кръв през първата седмица от 03.08 до 05.08 включително.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #132 -: Юли 29, 2011, 21:22:17 pm »
Еви аз пробвах, но те не преживяха размразяването за съжаление.За това сега ми се иска да пробвам нещо различно и ако може да е тук в Пловдив и ако може да е успешно ще бъде страхотно  :D ,  че така като не правя нищо и не ми е добре
Съжалявам Нели, не знаех  :bighug:.Успяха ли да обяснят защо се е получило или и лекарите нямаха отговори защо се случва така ?...
Стискам ти палци и знам, че опитът ти ще бъде повече от успешен!Няма да се даваме  :crossfingers: !
Нямате ли път към Търново да се видим ?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #133 -: Август 04, 2011, 13:56:42 pm »
Знаете ли дали ще почива лабораторията на клиниката през август ?
Налага ми се да изследвам кръв през първата седмица от 03.08 до 05.08 включително.

Звънни и питай на регистратурата. А ако не работят, не е проблем да пуснеш изследването и в друга лаборатория.
Имам вече две ангелчета на небето

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #134 -: Август 04, 2011, 15:25:37 pm »
Мерси Рокк, да работят в лаборатирията и утре съм там на контрола на ЧХГ. :wink:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #135 -: Август 21, 2011, 09:59:28 am »
Малко да побутна темата :P
Няма ли моми4ета,който се готвят за процедура септември ?Аз във вторник,ще правя цветна снимка,надявам се резултата да е ок и септември да запо4нем процедура.
Ще се радвам ако не съм сама :wink:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #136 -: Август 21, 2011, 10:19:37 am »
Цоп и аз тук :wink:.В момента пия противозачатъчни и се надявам другата седмица да започнем стимулацията.Стискам палци да имаш хубав резултат.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #137 -: Август 21, 2011, 10:32:37 am »
rouzi-anna благодаря ти.
Ще стискам  моите палци силно и за теб.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #138 -: Август 21, 2011, 15:04:26 pm »
И аз съм на противозачатъчни. Във Вторник ми е последното хапче и ако хормоните ми са ок и ние започваме :) Няма да съм сама :)
Успех момичета.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #139 -: Август 22, 2011, 17:44:17 pm »
Ееее как само се радвам, че се раздвижи тук. :D И аз скоро ще съм на старта. Чакам цикъла и ще почваме. Днес ми беше последното противозачатъчно. Дано този път всичко да е наред. През юли ме отложиха заради малкото антр. фоликула. Преживях го доста гадно. Толкова вярвах, че ще се получи.  :( Сега само чакам. Доскоро.