0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #140 -: Август 22, 2011, 19:22:06 pm »
iiivanova ,ще се получи мила,вярвай.наистина е гадни4ко това отлагане и аз се надявам да не се наложи и при мен,но пък нали е за добро,това е кра4ка към успеха.
Утре ще правя цв.снимка в Селена,стиснете ми едни пал4ета резултата да е ок. :P
Успешни процедури моми4ета.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #141 -: Август 23, 2011, 12:42:13 pm »
Aramiz, стискаме палци. :D Чакаме да кажеш резултата.Дано всичко е ОК.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #142 -: Август 23, 2011, 19:58:35 pm »
Ето ме след снимка.Резултата е две силно нагънати тръби,това ми каза лекаря с две думи.В понеделник ,ще коментираме нещата с д-р Ставрев.
Ли4но на мен ми олекна малко,че нямам хидросалпингс,което би усложнило още нещата.
Надявам се,да няма при4ини за отлагане на процедурата септември.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #143 -: Август 23, 2011, 21:08:03 pm »
aramiz - не се притеснявай - и мен ме беше страх да не се наложи прекъсване на тръбите, но Ставрев каза, че не се налага. УСПЕХ! osi_9 osi_9 osi_9
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #144 -: Август 24, 2011, 08:40:15 am »
При моята ЦС направена миналата година, резултата беше двустранно пропускливи тръби.При лапароскопията година по късно- двустранно запушени, хидросалпингс и прекъсване. В началото докато го приех...Сега вече не чакам резултат след всеки цикъл. Няма напразни надежди и разочарование всеки месец.
Притеснено ми е,че ще ми дойде в събота или неделя. Предполагам, че в клиниката няма да има значение, но ми се щеше да почнем в делничен ден.
Толкоз засега от мен. Лек ден и успех на всички.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #145 -: Август 25, 2011, 09:46:21 am »
Клиниката работи и в събота и в неделя, така че няма проблем за това.
Желая ви успех момичета!  yahoo_17
Имам вече две ангелчета на небето

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #146 -: Август 25, 2011, 14:16:51 pm »
Да клиниката работи събота и неделя Илианова.И при мен е възможно събота или неделя да съм там .В момента пия противозачатъчни ,като изпих една опаковка и без да прекъсвам док каза да започвам друга ,от втората пия вече 7 таблетка но на моменти имам кафеникаво зацапване ,много се притеснявам ,а последната таблетка трябва да я изпия в събота.Нормално ли е това зацапване?
Арамиз ,стискам палци да няма пречки и да започвате.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #147 -: Август 25, 2011, 18:41:29 pm »
rouzi-anna, не съм много веща и не знам дали е нормално зацапването. Аз близо 4 месеца бях на противозачатъчни, но винаги съм ги пила 21 дена.Няма как да не се засечем другата седмица. Ако се притесняваш звънни на док. и питай. Аз днес цъфнах, но към 16ч. за това утре ще го броя за първи ден.В събота хормони,а в неделя ако всичко е наред при прегледа - почваме.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #148 -: Август 28, 2011, 17:44:57 pm »
Никой не пише. Как е при вас? Аз днес започнах. Горе долу ми се поизясни картинката, че нещо се бях попритеснила.Имах доста неяснотий, но днес попитах почти за всичко. Утре за другите който забравих. Ще се радвам и други който са започнали или ще почват да пишат. :wink:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #149 -: Август 28, 2011, 18:49:06 pm »
Иииванова,успешен старт мила,желая ти той да завърши с поне едно ревливо беб4е.
Аз си 4акам нетърпеливо утре 4аса при доки,имам много питанки,но давидим.Колко трябва да е фсх преди стимолацията,моят този месец ми се струва малко висок 14,77 на втори ден от цикъла.Само дано сега хормоните да не запо4нат да ми правят номерца.Това е за сега от мен ,утре надявам се ,се вклю4а с добри новини.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #150 -: Август 28, 2011, 19:04:24 pm »
Ами на мен преди да почнем ми изследваха естрадиол и прогестерон. Зависи къде ти е правено - референтните стойности са различни. Доколкото съм запозната , колкото е по висока стойността , толкова по-малко Я ще има. Дано и при теб всичко е наред и каквото ми пожела да ти се връща двойно. :D
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #151 -: Август 28, 2011, 19:23:08 pm »
Благодаря ти за пожеланията,дай Боже за вси4ки ни.
Хормоните са пускани в Селена.
По какъв протокол запо4на,ако ти се споделя пиши за лекарства,терапия абе за вси4ко което се сетиш.Ще ми е интересно да обменяме опит.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #152 -: Август 29, 2011, 15:34:10 pm »
Започнахме по къс протокол. Засега съм на меногон и гонал до 31.08. На 01.09  пак преглед и после и идея си нямам с какво ще се продължи. Това ми е първо ин витро и нямам представа как ще отговоря на лекарствата. Иначе имам 4бр. инсеминаций(неуспешни) от който едната беше с меногон. Нещо не ми подейства много, тогава док. ме накара да пусна естрадиол, като видя резултата удвой дозата.На финала един
фоликул. Иначе от клостила имах по два, по три. Ама фаида нямаше.
Пиши как мина прегледа. Всичко наред ли е? Стискам палци.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #153 -: Август 30, 2011, 09:21:04 am »
Нас пък ни отложиха. Така се надявах за започнем  този месец :(
Успех момичета:)
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #154 -: Август 30, 2011, 12:03:07 pm »
Питка-любопитка, заради E Coli-те ли ви отложиха?
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #155 -: Септември 01, 2011, 11:23:40 am »
Питка,защо ви отложиха?Вярвам че е за хубаво отлагането.
iiivanova ,стискам палци ,пиши какво става на прегледа .
Днес ми е втори ден Гонал,утре още един и в събота ще каже док с какво продължаваме.
Незнам на какво се дължи ,но ме е обзела една тъга,постоянно ми се плаче,без причина, :)...дали не е от хормоните :).
aramiz ,пиши как върви при теб?Как мина прегледа?
Успех момичета.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #156 -: Септември 01, 2011, 15:39:55 pm »
Ами де да знам как мина прегледа :ask: :ask: :ask: .
Док. премери фоликулите,написа нещо на една бележка и каза да се кача горе.Тичайки изхвръкна от кабинета да прави пункция. Акушерките ми сложиха меногона и гонала. Взеха ми LH и се зазбрахме , че ще ми се обадят около обяд като стане да ми кажат дали да ида пак да ми сложат анагонист(не съм сигурна, че го пища правилно). Никой не ми звънна - предполагам , че е нямало нужда да ходя.
Нямам промени в настроението. Гледам да си намирам работа из вкъщи, та да не мисля много много.
Иначе ме боли глава, коленете, завива ми се свят като стана по-рязко,заника ми е на буци който също ме болят като легна - ама не се оплаквам. Крайната цел оправдава всичко. Такива дребни неразположения няма да ги броим.
Aramiz,къде се изгуби? Какво стана при теб?
Стискам палци всичко да е наред. :D
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #157 -: Септември 03, 2011, 19:08:44 pm »
Тук съм моми4ета,не съм влизала от 4 дена,мъжа ми се беше прибрал за да пуснем стандартните из-ния преди процедурата и нямах време да седна пред компа.Прегледа беше по скоро консултация,от която останах с доста смесени впе4атления,но в крайна сметка решихме да запо4нем.Сега съм на противоза4атъ4ни /Линдинет 30/за 26 дни,на 15,09,съм на преглед и като си изпия хаповете ,до 2,3 дена ще 4акам цикъла и запо4ваме да се бодем.
Иииванова,щом не са те търсили,зна4и нещата са ок.Бъди спокойна и само позитивни мисли.
Питка,хубавите работи ставали бавно,мила.Дригият месец ще е вашият.
По въпроса за е.колите на мен ми ги откриха преди цв.снимка,след едноседми4но ле4ение бяха из4езнали,но на мъжа ми изобщо не ги пуснаха.
Роузи-ана,не се оставяй на 4ерни мисли,от хормоните са тези настроения.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #158 -: Септември 08, 2011, 17:50:40 pm »
Здравейте,
то никой не пише , но аз да се отчета. Днес ми беше пункцията. Извадени са 5 Я , 3 от който хубави. Лигавицата е 13мм.- май само тя ми се вижда хубава от целия филм. Много се сдухах днес. Очаквах повече броя Я. Сега си повтарям , че не е важна бройката, а качеството. Ще чакам обаждане идните дни и каквото има да става ще стане. Изведнъж ми се изпари ведрото настроение и вярата.
Като гледам изписаната и от двете страни рецепта... 8O. Сега им правих схема кое в колко часа да пия , че да не пропусна нещо. Има на 6ч. , на 8ч. , на 12ч. - голямо мазало.
Имам въпрос- утрогестана като се слага вагинално лежи ли се и колко време?
Успех на всички.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #159 -: Септември 08, 2011, 19:16:20 pm »
Здравейте,
то никой не пише , но аз да се отчета. Днес ми беше пункцията. Извадени са 5 Я , 3 от който хубави. Лигавицата е 13мм.- май само тя ми се вижда хубава от целия филм. Много се сдухах днес. Очаквах повече броя Я. Сега си повтарям , че не е важна бройката, а качеството. Ще чакам обаждане идните дни и каквото има да става ще стане. Изведнъж ми се изпари ведрото настроение и вярата.
Като гледам изписаната и от двете страни рецепта... 8O. Сега им правих схема кое в колко часа да пия , че да не пропусна нещо. Има на 6ч. , на 8ч. , на 12ч. - голямо мазало.
Имам въпрос- утрогестана като се слага вагинално лежи ли се и колко време?
Успех на всички.
Хубаво е да се полежи около час като си слагала вагинално Утрогестан.Аз винаги като стана ми изглежда, че изтича.Единствено вечерната доза се задържа, защото ставам едва сутринта  :lol:Успех ти желая от сърце и скоро да се похвалиш с  :bfp:!!!И не забравяй да вярваш, че ще успееш! :crossfingers: