0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #160 -: Септември 08, 2011, 19:21:57 pm »
Благодаря , Евита 1717! :D
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #161 -: Септември 08, 2011, 20:48:51 pm »
Много се сдухах днес. Очаквах повече броя Я. Сега си повтарям , че не е важна бройката, а качеството. Ще чакам обаждане идните дни и каквото има да става ще стане. Изведнъж ми се изпари ведрото настроение и вярата.

Имам въпрос- утрогестана като се слага вагинално лежи ли се и колко време?
Успех на всички.

А не така - никакво сдухване и губене на вяра, :balk_77:  сама си писала, че е важно качеството, а не бройката.
Относно Утрогестана както е писала evita1717 е хубаво да полежиш час - час и нещо, след като го сложиш. Желая ти успех и стискам палци за :bfp1:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #162 -: Септември 08, 2011, 22:35:43 pm »
Иииванова,те новините са при теб,няма да се от4айваш,важен е резултата,а той ще е положителен,ще видиш.стискам пал4ета тези трите хубавките да се оплодят и да се развият най-хубавите ембрион4ета,от тях поне две ще се захванат и ще се радваш на 2 беб4ета :wink:няма място за от4аяние.
Аз какво да пиша,няма нищо ново,пия си хап4етата и си 4акам деня за прегледа.
Хайде,предстой големият бебевалеж,крайно време е.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #163 -: Септември 08, 2011, 23:14:05 pm »
Иванова, аз утрогестана го слагах и никога не съм полежавала, че те в нашата клиника го изписват през 6 часа по 2 ами като лежиш по час ,час и полувина то целият ден ще си пазиш утрогестана, :lol: вагинално се усвоява по бързо така че да изтече малко не е проблем.
Чакам да се похвалиш с хубави ембриончета.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #164 -: Септември 10, 2011, 12:38:28 pm »
Иииванова,къде се изгуби,4акаме добри новини.успех на трансфера.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #165 -: Септември 12, 2011, 12:40:41 pm »
Загубих се защото нямам какво хубаво да кажа. Не ми се пишеше. Всичко отиде по дяволите. Надежди, мечти - всичко.
В петък на обяд ми се обадиха да ми кажат , че 3-те Я който се бяха оплодили са спрели да се делят. Направо онемях. Остарях с десет години само за няколко секунди. Три часа по-късно пак се обадиха , че пак са започнали , да не спирам лекарствата и ще ми звъннат за ЕТ.
В събота точно почнах да Ви пиша , че чакам да ми кажат кога да ида за трансфера и ми се обадиха, че окончателно са спрели да се делят и трансфер изобщо няма да има. Било безсмислено , нямало надежда.
Умряха и възкръсналите ми надежди. Изтрих каквото бях написала. Ревнах като магаре. За първи път мъжът ми ми даде кураж(обикновено само мърмори). Посъбрах си мислите и тръгнахме за село. Направихме доста консерви. Непрекъснато бях заета и не ми остана време за самосъжаление.
Сега не мога да кажа , че съм добре , но вярвам че ще успеем следващия път. Е малко дълго стана... ама... Ще влизам да видя Вие как я карате. Пожелавам Ви да нямате моя късмет. Успех на всички.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #166 -: Септември 12, 2011, 13:17:50 pm »
iiivanova,наистина много съжалявам .Сега ще събереш сили4ки за нов опит и той ще е успешен.Трудно е много,но ще си заслужава. :bighug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #167 -: Септември 12, 2011, 13:41:34 pm »
iiivanova много съжалявам  :bighug: :bighug: :bighug:
Понякога мечтите се сбъдват трудно, но се сбъдват, а и надеждата умира последна. Вярвам, че следващия опит ще е успешен.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #168 -: Септември 12, 2011, 19:54:12 pm »
iiivanova  :bighug: много съжалявам. Дано следващия опит е ТВОЯТ УСПЕШЕН ОПИТ. Желая ти го от сърце.

За всички ни е много трудно, но дано успеем. КЪСМЕТ момичета  osi_9 osi_9 osi_9
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #169 -: Септември 13, 2011, 00:08:05 am »
iiivanova :bighug:кураж миличка.Сега е трудно но след ден два отново ще събереш силички и ще кроиш планове за нов опит.
Днес беше и моята пункция.15 яйцеклетки ,утре ще знам повече инфо.Надявам се всикчо да е наред.И..лекартсвата които ми изписаха са .....многооооооо.... :lol: :lol:
Арамиз,ти май си следващата която ще е на старта скоро?
Хайде пишете всички.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #170 -: Септември 13, 2011, 15:04:58 pm »
rouzi-anna,ми ти си била супер носа4ка,браво.Аз ще имам да сънувам такъв резултат.стискам палци вси4ките 15 да са зрели4ки и да станат най-хубавите ембриончета.
В четвъртък съм на преглед,тогава ще видим ,каква ще е следващата стъпка.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #171 -: Септември 14, 2011, 09:46:04 am »
rouzi-anna,ми ти си била супер носа4ка,браво
:lol:
8 са се оплодили разбрах вчера...Дано всичко е наред и си ги прибера тези дни ...
Арамиз,успех утре.И да пишеш след прегледа..
Късмет на всички тук ,и много положителни тестчета даноооооооо.........
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #172 -: Септември 16, 2011, 12:17:30 pm »
Мина и трансфера ,сега великото чакане  :D :D.Лягам да си пазя 2-те бебчета.
Арамиз,какво става с теб?А другите мацки къде се губите?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #173 -: Септември 16, 2011, 12:33:10 pm »
Мина и трансфера ,сега великото чакане  :D :D.Лягам да си пазя 2-те бебчета.
Арамиз,какво става с теб?А другите мацки къде се губите?


Браво мила,пази сега беб4етата и след две седмици да се похвалиш с едно голямоо чхг.


При мен нещата продължават до другата седмица с Линдинета,и към края на месеца очаквам да започнем стимолацията.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #174 -: Септември 20, 2011, 17:46:50 pm »
здравейте! И аз да се включа в темата.И аз правих ин витро в Пловдив на 8.09,2011 ми беше трансвера,утре ще разбера какъв е резултата от кръвния тест.Желая ви  успех,много късмет,и да сбъднем най съкровенната си мечта.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #175 -: Септември 20, 2011, 19:15:03 pm »
slievg,хайде,чакаме те утре с добри новини,успех.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #176 -: Септември 20, 2011, 19:18:11 pm »
slievg ,стискам палци да ни зардаваш с едно хубаво ЧХГ .При кой лекар си?
Арамиз,очаквам и ти скоро да пишеш как си?До коя дата ще пиеш хапчетата?Лелеле не останало ,наближава и твоя ред.
Аз си почивам ,мързелувам си,и не му мисля все още за теста :D....Днес ми е 6 ден след трансфера,всъщност деня на трансфера брои ли се?Тъй като в 12 ме трансферираха :wink:.....
iiivanova ,драсни някой ред,как си?
Питка,а ти?
Хайде де пишете ....
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #177 -: Септември 20, 2011, 19:29:55 pm »
slievg,rouzi-anna osi_9 :bfp1: osi_9
КЪСМЕТ на всички!
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #178 -: Септември 20, 2011, 20:27:35 pm »
 Здравейте ,
минавам чат пат да видя какви ги вършите. :)
 След като не стигнахме до трансфер имахме среща с док. В общи линии май не е много розово положението в което се оказах. Не било лошо качеството на ембрионите, а на Я. Предложи на 2-рия цикъл след стимулацията да направим нов опит. Тогава евентуално ще направя повече фоликули и Я с по-добро качество. Ако и тогава Я са зле - вариянта е донорски Я.
 Много як шамар.
 Попитах за диета или лекарства за подобряване качеството на Я - каза НЕ.
 Изчетох де каквото имаше писано за подобряването , омотах се като пиле в калчища. И се питам сама като док каза НЕ , защо продължавам да си пълня главата. 8O
Имам доста странни въпроси  :oops:
 Много силен стрес преди самата пункция дали би могъл да бъде причина за лошото качество на Я ?
 Дали е възможно пункцията да е без упойка и ако да какви са минусите.
 
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #179 -: Септември 20, 2011, 20:57:30 pm »
Извинявам се, че се намесвам в темата, тъй като не съм пациентка на клиника "Селена".
Здравей Иванова!
На мен д-р Стаменов ми предложи същият вариант, стимулиран опит и на следващият цикъл отново, за да използваме остатъчният ефект на лекарствата ... Дълго търсих някой с подобен опит, но така и не открих.
Опитът ми живот и здраве започва в края на месеца, ако се вредя за час, ако хормоните и при прегледа всичко е наред, много АКО-та.
Не съм чела постовете ти назад, но аз направих 3 Я при моя опит, върнаха ми три ембриона, но така или иначе резултатът ми беше 0.8, което е нищо.Надявам се с новата стратегия да успеем.
Успех ти пожелавам и вярвай, че това ще е успешният вариант!
П.С.И аз съм Иванова  :wink: