0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #700 -: Февруари 25, 2013, 17:55:42 pm »
Дес, ако съм решила да дарявам и те прочета ще се откажа безвъзвратно и окончателно
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #701 -: Февруари 27, 2013, 08:57:42 am »
Аууу колко тегаво стана тук.
Мисля доброволно да "напусна" темата за известно време... osi_11
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #702 -: Февруари 27, 2013, 09:40:25 am »
Аз също успях в клиника селена и сега имам едно прекрасно момченце.Бях при д-р Ненев.
Добре, че първия ми опит се овенча с успех имяах 5 яйцеклетки три оплодени, 1 с добро качество .Тя е моята героиня.Всичко е случайно.Може да успееш с 1 яйцеклетка ,но може да загубиш и с 20.Това е божа работа.
Не се отчайвате ,и не губете надежда,просто продължете да вярвате и ще успеете в борбата за дете.Всеки ден се съмнявах защото имах контракции на15 мин.и така 9 месеца, но вече вярвам.Дори докторите ми казваха че няма мн. голям шанс да износя бебо,но господ беше с нас.
И сега аз вярвам.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #703 -: Февруари 27, 2013, 18:04:54 pm »
Здравейте!
Не съм се включвала отдавна, т.к нямаше за какво  :?
Аз малко съм вече със смесени чувства по отношение на клиниката, сега ще ви споделя и защо.
Първо незнам, защо не ми се дава възможност да разговарям по въпросите около начина на оплождане на яйцеклетките, развитието на ембрионите, причините за неразвитие и пр. с ембриолозите на клиниката, а цялата тази информация я получавам и то с недомлъвки от акушерката :x
Второ вече взех да се съмнявам, че и самите ембриолози са "толкова способни и кадърни" обяснявам защо.
От 15 яйцеклетки, ми се обясни, че само 12 били ОК. Били вид М, не че на мен това нещо ми говори :?
И от тези 12 са се оплодили само 4 8O които били с лошо качество :? Ембриолозите били харесали един ембрион и го замразили на 3-ти ден, бил разделен на 8 клетки! Чудя, се колко ли е добър щом е от тези 4 лоши :x
На въпроса ми, защо така се е получило, получих отговор :? най-веротно в яйцеклетките била вината 8O
Дотук нищо странно и кой знае, колко необичайно, само дето яйцеклетките са от донорка ( т.к аз съм към донорската им програма за яйцеклетки)и нали тези жени, донорките се подлагат на редица изследвания и се преценява дали са годни за стимулация?! Как така се получава това нещо тогава?!?
Имам опцията, да ми върнат този ембрион (който даже се съмнявам, че би преживял размразяване), и ако преживее изобщо размразяване, а  ако се размрази пък се съмнявам в успешността на опита, или да чакам да ми намерят друг донор и ситуацията отново може да се повтори...

Та ... не съм убедена, че искам вече да съм пациент/клиент/ на тази клиника, колкото и грубо да звучи  :? :oops:

и аз съм от недоволните от тази клиника-толкова прехвалена
информация за ембрионите не съм получавала-ембриолога им не говори български :lol:
Сега са назначили ембриоложка,която дава инфо не знам дали тя прави ИКСИ 8O,на трансфера ми не беше тя.Така че колкото и да ги защитавате нещата около ембриолозите са доста странни.Успех на всички
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #704 -: Март 01, 2013, 18:33:10 pm »
Наистина достъпа до ембриолозите може да се каже, че е невъзможен. Информацията съм я получавала устно от акушерката. Не се коментира стадий на развитие на ембриона, което виждам, че в другите клиники се прави. Според мен куца комуникацията с пациентите в клиниката и това съм го писала и във въпросника, който попълних.
няма да забравя моите ангелчета...
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #705 -: Март 11, 2013, 10:10:59 am »
Съжалявам че се е получило така с вас момичета.
Аз съм доволна и успях в тази клиника при д-р Ставрев.Нямала съм проблем с контактите с ембриолозите,постоянно ме информираха за всичко по телефона.
Успех .
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #706 -: Март 16, 2013, 11:06:04 am »
Здравейте! Дали някоя от вас знае дали вече клиниката е подписала договор с НЗОК??? Знам че го очакваха,но дали вече в факт.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #707 -: Март 16, 2013, 15:08:22 pm »
Момичетата от БГ-мама писаха, че договора вече е подписан.
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #708 -: Март 24, 2013, 18:54:43 pm »
Момичетата от БГ-мама писаха, че договора вече е подписан.
Да, има договор вече! :)

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #709 -: Април 21, 2013, 08:32:26 am »
Какво затишие в тази тема,надявам се че е за хубаво .
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #710 -: Май 29, 2013, 15:35:25 pm »
Какво затишие в тази тема,надявам се че е за хубаво .

Za hubavo e :D
D-r Stavrev i Zachatie sbadnaha moqta me4ta, dvojno :lol: BLAGODARQ  :youwoman:


*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #711 -: Май 29, 2013, 15:40:10 pm »
Za hubavo e :D
D-r Stavrev i Zachatie sbadnaha moqta me4ta, dvojno :lol: BLAGODARQ  :youwoman:
:lol: За всеки по едно.
Радвам се за теб! Дано всичко е наред докрай!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #712 -: Май 31, 2013, 10:51:22 am »
Elfi blagogarq  :bighug:


*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #713 -: Май 31, 2013, 17:27:56 pm »
Дес, аз мисля, че те поздравих и другаде, но и тук да кажа, че много се радвам за теб! Дано всичко е наред до края! И дано си подвижната добра реклама на клиниката, че малко по-горе четох едни други работи... ;) Дано не ми се обидиш и ме разбереш правилно! Всеки е доволен в крайна сметка от клиниката, която е сбъднала мечтата му, единично, двойно, тройно, важното е нещата да се получат по един или друг начин! Още веднъж, поздравления и ще чакам вече прекрасната финална двойна новина! Влизам от време на време вече и то главно да прочета за някое успяло борещо се от дълго време момиче! Прегръдки!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #714 -: Май 31, 2013, 20:55:56 pm »
du6ka благодаря, дай боже това щастие всекиму, без значение на това, коя е клиниката или доктора :lol: По-важното е, мечтите да се сбъдват и да стават реалност :lol:


*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #715 -: Юни 01, 2013, 17:16:11 pm »
du6ka благодаря, дай боже това щастие всекиму, без значение на това, коя е клиниката или доктора :lol: По-важното е, мечтите да се сбъдват и да стават реалност :lol:
Права си! Дано има повече успели момичета! Повече сбъднати мечти!

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #716 -: Юни 03, 2013, 11:27:04 am »
Всичко се нарежда....само търпение трябва!!!
Николай е на 2г.4м.5д.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #717 -: Юни 03, 2013, 18:05:33 pm »
Всичко се нарежда....само търпение трябва!!!
Де да беше така... :( Само с търпение не се оправят нещата...;) Успех, морско момиче!

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #718 -: Юни 04, 2013, 16:50:02 pm »
Всичко се нарежда....само търпение трябва!!!
Де да беше така... :( Само с търпение не се оправят нещата...;)

За съжаление това е самата истина!
няма да забравя моите ангелчета...
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #719 -: Юни 05, 2013, 20:59:12 pm »
Хайде да се включа и аз да побутна малко темичката.Още един положителен резултат за Селена-моя  :D. Края на април стартирахме по фонда - 6 оплодени ,3 върнати.Резултат отрицателен.Веднага на следващия месец ЗЕТ на останалите три.На 12 ден ЧХГ - 537,40.Вчера бяхме на преглед-за сега видяхме две бебчета,а след 10 дни отиваме за сърчица.Все още не смея да се зарадвам и похваля.Дано всичко да е наред.
Благодарим Ви д-р Минев!