0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #540 -: Юни 24, 2012, 19:33:32 pm »
Момичета  :D можете ли, да ме  ориентирате в клиниката, прави ли се изследването при мъжа СДИ тест и ако -да, каква е цената му, както и цената на разширената спермограма?
В  сайта им не е активна страницата с цените затова се принудих да попитам тук ... Благодаря на тези, които ще се включат  :P


*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #541 -: Юни 28, 2012, 14:08:17 pm »
Същото питане имаше в Бг мама. Разширената спермограма струва 70лв. За теста изпращат в Малинов. Успех.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #542 -: Юли 15, 2012, 09:38:37 am »
Здравейте момичета :).Гледам темата отива на втора страница и реших да я подбутна малко.Иванова,как си ,малко остана ,кога ще е великото събитие?Стискам палци .
Искам да пожелая успех на всички които им предстои този труден път към малките човечета .Не се отказвайте ,борете се ,чудесата се случват.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #543 -: Юли 19, 2012, 08:48:49 am »

привет момичета !
някой правили ин витро в момента в селена ? аз малко се притеснявам ,може този месец да започна стимулация,  пуснах НК клетки ,TSH и секретите . Сега чакам да ми дойде цикъла и да пускаме хормони ,дай боже всичко да е наред и ще стартираме. Аз съм при д-р Топалова .
Успех на всички които ще стартират с процедура или очакват да станат мами , много  здрави и красиви бебета!
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #544 -: Юли 19, 2012, 14:04:42 pm »

привет момичета !
някой правили ин витро в момента в селена ? аз малко се притеснявам ,може този месец да започна стимулация,  пуснах НК клетки ,TSH и секретите . Сега чакам да ми дойде цикъла и да пускаме хормони ,дай боже всичко да е наред и ще стартираме. Аз съм при д-р Топалова .
Успех на всички които ще стартират с процедура или очакват да станат мами , много  здрави и красиви бебета!

Здравей! :)
Аз започнах стимулация, при д-р Минев съм.
Желая ти всичко да е наред с изследванията и да стартирате скоро, успешна процедура! :)
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #545 -: Юли 19, 2012, 14:41:10 pm »
Здравей! :)
Аз започнах стимулация, при д-р Минев съм.
Желая ти всичко да е наред с изследванията и да стартирате скоро, успешна процедура! :)
[/quote]

Серендипити желая ти успешна процедура !
на кой ден пуска хормони , по какъв протокол ще бъде стимулацията ти ?
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #546 -: Юли 19, 2012, 15:15:54 pm »
И аз другата седмица чакам да ми дойде и да почваме стимулацията.При Д-Р Ставрев съм.Казаха ми на 2 ден да отида да ми пуснат хормони.Освен хормони пускатли други иследвания?Преди това правих FSH,LH i kontrola na EN.KLETKI.Кога ви пускат секретите че на мен нищо не ми каза доктора.По време на стимулацията ли ги пуска?Малко се притесних че нищо не ми каза за секрета.На 2 ден преглед ли правят и се започва? osi_10
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #547 -: Юли 19, 2012, 15:30:51 pm »
4eska, благодаря! :) Пусках на втори ден от цикъла хормоните - естрадиол и прогестерон. По къс протокол съм :)

pepa12345678 много късмет и на теб желая! :)
На мен ми пуснаха, освен хорноните, серология и цитогенетични изследвания, също и ПКК. Секрет миналата седмица пусках аз.
*

    ivcho

  • *
  • 21
  • Във всяка стъпка виждай целта на пътуването.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #548 -: Юли 19, 2012, 15:51:17 pm »
Здравейте!!! Доста време не съм писала. Този месец ще правим ЗЕТ. И аз като вас чакам мц и започвам отново с надеждите.

Секретите ги искат преди да ти е дошъл цикъла, а ако правиш само трансфер може и след мц.
 Освен секрети искат серология (за двамата), цитонамазка, кръвна група и на двамата, актуална спермограма

 Късмет ви желая на всички и положителни резултати на финала.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #549 -: Юли 19, 2012, 16:55:08 pm »
Не трябва ли доктора да ми  го назначи тоя секрет.Само ми каза да отида на 2 ден от цикъла и че ми пуска изследвания.Да но да не се обърка нещо.Ако има момичета при Д-р Ставрев ако може ми пишете как е процедирал при вас.
*

    ivcho

  • *
  • 21
  • Във всяка стъпка виждай целта на пътуването.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #550 -: Юли 19, 2012, 17:50:56 pm »
Здравей pepa12345678. Аз съм при д-р. Ставрев и моят опит по фонда мина. Още в началото когато са ти казали да отидеш на 2-рия ден не ти ли дадоха лист с изследвания, които трябва да направиш преди това? Ако са пропуснали по-добре се обади и попитай. В горния пост съм писала на мен какво ми искаха.
Ако имаш въпроси пиши.
Надявам се да съм ти помогнала.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #551 -: Юли 19, 2012, 20:36:55 pm »
Здравей pepa12345678. Моя съвет е да си пуснеш възможно най-скоро секретите (преди да ти дойде цикъла),за да видиш резултата преди да ти е дошло. Дано всичко да е наред и да стартираш спокойно. Успех ти пожелавам от все сърце  osi_9 osi_9 osi_9
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #552 -: Юли 19, 2012, 21:55:13 pm »
Благодаря момичета за информацията.Още утре на обет отивам до клиниката да ми пуснат секрета.Да но всичко да е ок.За да мога да почна веднага процедурата.Малко се ядосах защото от месец по рано сам за ходила в клиниката да питаме какви изследвания да правим и накрая не ни казали най важното.И после ния не сме разбрали.И  добре  че ги има тея форуми да споделяме инфо,че незнак какво щяхме да правим.Благодаря на всички. osi_19
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #553 -: Юли 23, 2012, 22:18:32 pm »
Благодаря момичета за информацията.Още утре на обет отивам до клиниката да ми пуснат секрета.Да но всичко да е ок.За да мога да почна веднага процедурата.Малко се ядосах защото от месец по рано сам за ходила в клиниката да питаме какви изследвания да правим и накрая не ни казали най важното.И после ния не сме разбрали.И  добре  че ги има тея форуми да споделяме инфо,че незнак какво щяхме да правим.Благодаря на всички. osi_19
СЕКРЕТИТЕ винаги съм ги пускала по време на стимулацията, само последният път преди да ми дойде цикъла и така че когато ми е пункцията да не са вече с изтекъл срок.Срока е един месец.Това беше заради фонда,ако се само финансираш проблем няма и после да ги пуснеш.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #554 -: Юли 25, 2012, 10:22:09 am »
Привет момичета  :hello2: Сега се записвам във форума. Подадохме документи във фонда чрез клиника Селена. Но има доста да почакаме докато получим заповед /очертава се декември, може би/. Докато чакам искам да разбера повече за клиниката, за лекарите. Интересуват ме мнения за доктор Матев като специалист по инвитро. Ще ви бъда благодарна за инфото.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #555 -: Юли 28, 2012, 05:11:01 am »
Steliana, добре дошла и късмет след около година. :D
Не съм пациентка на Матев но моя приятелка беше и имат син от първия опит. От нея съм чувала , че е доста внимателен и си изпипва нещата. Обяснява каквото е необходимо като му дойде реда, не ти пълни главата с цялата информация. Ако сега започваме бих му се доверила. Пожелавам ти късмет. :D
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #556 -: Юли 28, 2012, 07:46:36 am »
Стелиана,добре дошла в най положителната темичка.
Аз съм пациентка на д-р Ставрев,а резултата ми е в подписа :D.
За д-р Матев съм чувала хубави неща.ама те всички в клиниката са чудесни.
Ивчо,кога се очертава да си прибереш сладоледчетата?
Анджи,ти как си?
Пепа,как върви стимулацията?
Много момичета не са писали скоро,да не ви изброявам вие си знаете и чакам да драснете по някой ред.
Иванова,пораснали сте виждам.
*

    ivcho

  • *
  • 21
  • Във всяка стъпка виждай целта на пътуването.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #557 -: Юли 28, 2012, 08:57:05 am »
Здравей Стелиана и добре дошла...
rouzi-anna  бях се подготвила за този месец, но с доктора направихме едно хистеро и сега предполагам септември ще пристъпим към снежинките. Те са си на сигурно място и за никъде не бързам. Щом сме стигнали до тук ще избутаме и останалото време.
Някой да се похвали с новини?
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #558 -: Юли 28, 2012, 19:50:30 pm »
Здравейте мили момичета,
Аз нямаше какво да пиша, но скоро се надявам да се включа с добри новини, защото до моята заповед остават около 200 номера и ще стартирамеееее...нямам търпение :wink:
Роузи - как е малкото слънчице? Дано и аз скоро гушна моето..
Стилияна - и аз имам добри впечатления от д-р Матев (макар че не правя процедурата при него).  
Успех на всички!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #559 -: Юли 28, 2012, 22:45:45 pm »
Здравейте :D да се впиша и аз тук, предстои ми да посетя клиниката за 1 път и мн се вълнувам. Дано всички успеем :P