0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #560 -: Юли 28, 2012, 22:58:46 pm »
krasavicata, добре дошла!  :D

Клиниката и персоналът много ще ти допаднат, ще видиш. Всички са любезни, мили и чудесни професионалисти  :)

Моята пункция мина днес, дано утре имам хубави новини от биолозите...

Успех на всички!  :bori_016:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #561 -: Юли 29, 2012, 09:56:23 am »
Serendipity желая ти успех  yahoo_17. Колко яйчица имаш? Дано всички се оплодят. Ще чакаме да споделиш какво казаха ембриолозите  :crossfingers: Ще трансферирате ли?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #562 -: Юли 29, 2012, 13:33:56 pm »
Serendipity желая ти успех  yahoo_17. Колко яйчица имаш? Дано всички се оплодят. Ще чакаме да споделиш какво казаха ембриолозите  :crossfingers: Ще трансферирате ли?

Благодаря много, papa2011! :)
Имах 51 яйчица, от тях 41 годни за оплождане и днес ме зарадваха, че 34 са се оплодили  :D Няма да има пресен трансфер, ще правим ЗЕТ след 1-2 цикъла :)
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #563 -: Юли 29, 2012, 15:10:12 pm »

Имах 51 яйчица, от тях 41 годни за оплождане

  8O  Serendipity беше ли хиперстимулирана - това е огромна бройка. Но дано всичко да е наред до края и след 9 м. да гушкаш най-сладкото бебе или бебета на света! :crossfingers:


*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #564 -: Юли 29, 2012, 15:51:04 pm »
vesta, засега съм добре, само яйчниците ме наболяват :)

Благодаря за пожеланията! Виждам от лентичката ти, че щастливото събитие наближава. Желая ти леки оставащи месеци и най-страхотното бебче около термин! :bighug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #565 -: Юли 29, 2012, 18:45:23 pm »
Имах 51 яйчица, от тях 41 годни за оплождане и днес ме зарадваха, че 34 са се оплодили  :D Няма да има пресен трансфер, ще правим ЗЕТ след 1-2 цикъла :)

Леле.... ти направо ме уби  osi_13. За пръв път чувам за толкова голяма бройка. С какво те стимулираха, с "извънземни дроги" ли  osi_12?
Да си жива и здрава. Скоро да се похвалиш и да провлачиш крак.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #566 -: Юли 29, 2012, 19:04:28 pm »
Леле.... ти направо ме уби  osi_13. За пръв път чувам за толкова голяма бройка. С какво те стимулираха, с "извънземни дроги" ли  osi_12?
Да си жива и здрава. Скоро да се похвалиш и да провлачиш крак.

Аз съм с ПКЯ и по принцип правя много фоликули, а на стимулацията реагирах бурно, макар да беше с малки дози :)
Благодаря, дай Боже всички в темата скоро да се похвалим с най-хубавите резултати! :)
BTW, като гледам, новото крило на клиниката ще бъде отворено скоро, да ни е на късмет на всички и много бебета да се родят там :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #567 -: Юли 29, 2012, 22:24:08 pm »
Serendipity,браво отличничка си.Стискам палци .
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #568 -: Юли 30, 2012, 15:13:49 pm »
Момичета, благодаря за топлото посрещане :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #569 -: Август 07, 2012, 12:57:28 pm »
Здравейте момичета  :)и аз съм пациентка на Селена.Радвам се да чета за успехите на всички и от сърце пожелавам на всички ни да сбъднем мечтата си и да имаме здрави бебенца . stork-boyДано щъркела долети при всички нас и да дойде скоро деня в който ще видим  :bfp: :bfp:Хубав ден и ще се радвам да пишете кой до къде е стигнал :balk_173:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #570 -: Август 19, 2012, 14:58:05 pm »
 момичета как сте ?  реших да пиша в нашата тема ,тъй като доста  е поизостанала .
Аз съм с отложен трансфер и може би  другия цикъл  ще стартираме , но  ще чакаме какво да се прави . Някоя от пишеш ти тук момичета   нямали да ни изненада  с хубави вести. С Божията помощ и тази на Богородичка  ще успеем  !
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #571 -: Август 19, 2012, 16:58:19 pm »
Здравей, 4eska! :)

И аз ще правя ЗЕТ следващия месец, живот и здраве. Май сме доста с отложени трансфери... Желая от сърце успех на всички!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #572 -: Август 21, 2012, 08:54:55 am »
Serendipity ,4eska,стискам палци .Имам хубаво усещане и за двечките.
Анджи,Пепа,Иванова,Стелиана,Папа,Красавица,Ивчо ред ви е да се разпишете :D с хубави новини .
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #573 -: Август 21, 2012, 11:27:23 am »


роузи-анна благодаря  мила, дано  имаме твоя късмет .
как е малката сладурана ?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #574 -: Август 21, 2012, 11:55:35 am »
rouzi-anna, благодаря!  :bighug:
Като чета успешни истории като твоята, и моето хубаво предчувствие се засилва!  :D
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #575 -: Август 21, 2012, 12:15:33 pm »
Момичета, аз ви чета редовно :D и стискам палци! Моля се, скоро да ви последвам и да съобщя хубави вести и аз тук  :P
Иначе, засега се готвим за опит, но май :? няма да стане по-рано от Октомври/Ноември, при нас ... :D


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #576 -: Август 23, 2012, 20:12:58 pm »
Здравейте момичета някоя от вас правила ли трансфер на замразени ембриони на стимулиран цикъл? Каква е стимулацията?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #577 -: Август 26, 2012, 17:15:40 pm »
ние ще подаваме документи за фонда в "Селена" ! Каква е процедурата, защото не сме наясно . Също така смятаме ин витрото да го направим там. Ще сме ви благодарни ако споделите каква е процедурата с документите и  работата на екипа "ин витро" !
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #578 -: Август 26, 2012, 17:59:27 pm »
ние ще подаваме документи за фонда в "Селена" ! Каква е процедурата, защото не сме наясно . Също така смятаме ин витрото да го направим там. Ще сме ви благодарни ако споделите каква е процедурата с документите и  работата на екипа "ин витро" !
Отидете на 3-я етаж и кажете на момичето на регистратурата, че искате да подадете документи за Фонда. Ще ви дадат да попълните всички формуляри, носете си и епикризи и т.н. удостоверяващи какъв стерилитет имате, също и изследвано ФСХ за жената, правено преди не повече от 6 месеца. Клиниката ще подготви документите ви и ще ги изпрати до Фонда. После ще ви се обадят да ви кажат входящото номерче.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #579 -: Август 26, 2012, 18:08:04 pm »
ние ще подаваме документи за фонда в "Селена" ! Каква е процедурата, защото не сме наясно . Също така смятаме ин витрото да го направим там. Ще сме ви благодарни ако споделите каква е процедурата с документите и  работата на екипа "ин витро" !
Отидете на 3-я етаж и кажете на момичето на регистратурата, че искате да подадете документи за Фонда. Ще ви дадат да попълните всички формуляри, носете си и епикризи и т.н. удостоверяващи какъв стерилитет имате, също и изследвано ФСХ за жената, правено преди не повече от 6 месеца. Клиниката ще подготви документите ви и ще ги изпрати до Фонда. После ще ви се обадят да ви кажат входящото номерче.
Благодарим за отговора! А някакви изследвания не трябва ли да се правят или те се правят евентуално ако ни одобрят ?