0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #640 -: Октомври 20, 2012, 09:52:26 am »
Успех на всички момичета тук :)Надявам се и аз скоро да започна стимулацията.
Правих хистероскопия преди 3 дни някой правил ли е ?кога си взехте епикризата ?
На мен ми казаха след 10 дни
Дано всичко да е наред :balk_602:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #641 -: Октомври 20, 2012, 11:10:13 am »
Serendipity, какво стана с теб? Кога ще правиш трансфер? Как са изследванията? Надява се, всичко да се развива по възможно най-добрия начин за теб  :crossfingers:

papa2011, благодаря ти, че ме мислиш, миличка  :balk_21: Миналия месец отложихме трансфера, защото лигавицата компактизира. Сега пак съм в подготовка за ЗЕТ, другата седмица ми е първият преглед да видим как вървят нещата. :)

Сподели, ако имаш желание, ти как си и какво е развитието при теб.  :bighug:


eimi, не съм правила хистероскопия, но епикризите обикновено ги дават след десетина дни най-много. Аз взех моята от лапароскопията след 5-6 дни.

Желая успех на всички момичета в темичката и много  :bori_015: :bori_004:
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #642 -: Октомври 20, 2012, 20:29:29 pm »
Здравейте!
Скоро ще започна процедура благодарение на фонда в Селена. Избрала съм д-р Минев или по-точно Даскалов ми го препоръча, понеже бях негова пациентка, но той не прави ин витро.
Ако някой има на моя етап, да сподели.
Направихме имунологични и цитогенетични изследвания /Минев, каза че не са задължителни, но препоръчителни - пък аз нали съм изпълнителна/. Сега чакаме резултатите, които ще станат след около месец.
Успех на всички, които мечтаят за бебе!

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #643 -: Октомври 20, 2012, 21:53:42 pm »
teddy_music, добре дошла!

Аз също съм пациентка на д-р Минев, а преди това бях при д-р Даскалов :)
Имунологичните и цитогенетичните изследвания не са за пренебрегване. Предполагам, че сте правили и генетични. Желая ти много успех!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #644 -: Октомври 20, 2012, 22:08:23 pm »
Сподели, ако имаш желание, ти как си и какво е развитието при теб.
Моят 4-ти опит приключи с отрицателен резултат. няколко дни бях като в транс, смазана и много тъжна, но все още не съм готова да се откажа. Ще си почина един месец за да се възстановя и отново искам да изляза на ринга.  :balk_198:

Ще ми кажете ли как протича един опит на естествен цикъл в Селена? Колко прегледа се правят, какви изследвания, на кой ден, каква е цената, веднага ли се прави трансфер или не?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #645 -: Октомври 21, 2012, 11:54:58 am »
papa2011, съжалявам за отрицателния тест  :balk_21:

Хубаво е, че имаш нов план за действие и не се отказваш. Не съм запозната с опитите на ЕЦ, но доколкото знам в момента не си пациентка на Селена, а понякога именно смяната на клиниката и новият подход се оказват "печеливш билет". Много, много стиснати палци от мен! :balk_103:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #646 -: Октомври 21, 2012, 16:50:39 pm »
Сподели, ако имаш желание, ти как си и какво е развитието при теб.
Моят 4-ти опит приключи с отрицателен резултат. няколко дни бях като в транс, смазана и много тъжна, но все още не съм готова да се откажа. Ще си почина един месец за да се възстановя и отново искам да изляза на ринга.  :balk_198:

Ще ми кажете ли как протича един опит на естествен цикъл в Селена? Колко прегледа се правят, какви изследвания, на кой ден, каква е цената, веднага ли се прави трансфер или не?
МНого съжалявам за резултата  :bighug: На сайта на клиниката има и форум ( с опция въпроси към екипа), доста са отзивчиви и винаги отговарят и сравнително бързо! Можеш да попиташ, това което те интересува ;)


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #647 -: Октомври 21, 2012, 21:23:55 pm »
Папа :bighug:.Само така,пълен напред.
Успех момичета.
*

    ivcho

  • *
  • 21
  • Във всяка стъпка виждай целта на пътуването.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #648 -: Октомври 24, 2012, 12:13:11 pm »
Дойде време и аз да споделя резултати от моя ЗЕТ. Този път, който ми е втори, имаше положителен резултат, но с много ниски стойности от теста и за съжаление на 20 ден от трансфера всичко приключи. Продължавам да се боря, никакво отказване и живот и здраве на пролет с нови сили. Не се предавайте момичета. Продължавам да ви следя във форума и да стискам палци на всички.   :balk_121:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #649 -: Октомври 24, 2012, 12:34:34 pm »
Дойде време и аз да споделя резултати от моя ЗЕТ. Този път, който ми е втори, имаше положителен резултат, но с много ниски стойности от теста и за съжаление на 20 ден от трансфера всичко приключи. Продължавам да се боря, никакво отказване и живот и здраве на пролет с нови сили. Не се предавайте момичета. Продължавам да ви следя във форума и да стискам палци на всички.   :balk_121:
Еееех, Ивчо  :bighug: :bighug: :bighug: За думите ти и не отказването, те поздравявам! Мечтите се сбъдват-вярвай в това! :D


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #650 -: Октомври 29, 2012, 21:59:27 pm »
здравейте,момичета
някой може ли да даде информация за д-рКръшков? мисля да правя ин витро при него, но никъде не срещам отзиви за него
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #651 -: Октомври 30, 2012, 07:51:53 am »

Привет Ани12! Лекарите които правят ин витро в клиника Селена са д-р Топалова,д-р Минев,д-р Ставрев,д-р Ненев, д-р Матев и д-р Кръшков/ но специално за него знам че  е специалст в частност 4Д ,а за ин витро може и да прави ,но  по-малко /
Така че които и от лекарите да си избереш  няма да  сгрешиш  всички са добри специалист,а и клиниката има голяма успеваемост . Успех мила !
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #652 -: Октомври 30, 2012, 19:19:30 pm »
благодаря,Ческа! хубава вечер от мен!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #653 -: Ноември 03, 2012, 20:42:36 pm »
Здравейте, момичета. Вчера ходих в Селена за първи път. Запознах се с д-р Ставрев. Той ми видя епикризата от извън маточната бременност и цветната снимка.
Казах му, че искам да кандидатствам по фонда. Това, което ме притесни: не ме прегледа. Каза ми да отидем със съпруга ми, да му направим спермограма и да подаваме документите. След това щял да ми гледа хормоните /тъй като му казах, че пролактина ми е много висок/, предполагам, че и след това ще ме преглежда и т.н.
Та, въпросът ми: Така ли се процедира по принцип, не трябваше ли да ме прегледа, да ме разпита за цикъл, да ми види хормоните. 
*

    ivcho

  • *
  • 21
  • Във всяка стъпка виждай целта на пътуването.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #654 -: Ноември 06, 2012, 14:28:22 pm »
Здравей vanini. Когато оформяте документите не се изисква преглед. Ако от клиниката ви ги подават - те знаят какво трябва да съдържа комплекта. Вече при подготвяне (започване) или недай си боже има нещо нередно в изследванията ще се консултирате с доктора. Късмет. :goodluck:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #655 -: Ноември 06, 2012, 15:46:12 pm »
Здравейте, момичета. Вчера ходих в Селена за първи път. Запознах се с д-р Ставрев. Той ми видя епикризата от извън маточната бременност и цветната снимка.
Казах му, че искам да кандидатствам по фонда. Това, което ме притесни: не ме прегледа. Каза ми да отидем със съпруга ми, да му направим спермограма и да подаваме документите. След това щял да ми гледа хормоните /тъй като му казах, че пролактина ми е много висок/, предполагам, че и след това ще ме преглежда и т.н.
Та, въпросът ми: Така ли се процедира по принцип, не трябваше ли да ме прегледа, да ме разпита за цикъл, да ми види хормоните. 
Хм и мен, това ме притесни, не съм по ФАР иначе аз ...


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #656 -: Ноември 11, 2012, 14:56:51 pm »
Имам един опит инвитро по фонда.В 11 седмица бебоците се отлепиха.Сега за да подам нови документи към фонда трябвали да се правят някакви изследвания за документи те?Аз сам с не изяснен фактор.Кандидатвах ме 6 инсета.Тогава ни искаха и Fsh,спермограма.В сайта на Фонда има преставени 2 документа.Единия е ДЕКЛАРАЦИЯ за липца на промяна на обстоятелствата.Другия е ДЕКЛАРАЦИЯ че не е издадена друга лична карта.Тези два документа ли трябва да се попалнат или има и още? :?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #657 -: Ноември 11, 2012, 16:20:23 pm »
пепа, защо не попиташ в темата за фонда?

http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48089.180

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #658 -: Ноември 18, 2012, 15:22:19 pm »
Да подбутна темата малко.
Очаквам много хубави новини и стискам палци .
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #659 -: Ноември 19, 2012, 09:27:00 am »
Момичета, подадохме документите за ФАР в Селена. Кога горе - долу да очаквам обаждане с вх. номер?