0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #440 -: Май 04, 2013, 19:21:40 pm »
Благодаря за информацията!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #441 -: Май 08, 2013, 12:09:23 pm »
Моята стимулация беше също с Елонва, след това Гонал, включихме и Менопур. Естрадиола ми беше страшно нисък (237 на 9 ден от стимулацията) и не се надявахме на много Я. Извадихме 9 бр. 1 презряла, 1 незряла, и 7те се оплодиха, на 3рия ден останаха 5.
Трансфера ми беше на 5ти ден, върнахме 2 идеални, оставихме другите 3 за замразяване, но днес се обадиха, че не са оцеляли. Така, че остава да се надяваме, че 2ките ще се преборят!

Lindsey,
твоя опит по фонда ли беше? И ако е така искаха ли пари за замразяването? И колко?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #442 -: Май 08, 2013, 12:24:31 pm »
Ileto Да, по фонда бяхме. Замразяването принципно е 400 лв, но фонда поема половината, та трябваше да доплатим 200. За съжаление до замразяване не се стигна, след 2 дена ми звъннаха, че не са издържали ембриончетата.
Лошото е, че днес прокървих, обадих се в клиниката, увеличиха ми Утрогестана.
Стискайте ми палци, моля ви!

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #443 -: Май 09, 2013, 12:09:47 pm »
Ileto Да, Лошото е, че днес прокървих, обадих се в клиниката, увеличиха ми Утрогестана.
Стискайте ми палци, моля ви!
Не винаги е лошо. Аз прокървих и си имаме прекрасни палави близначки. Успех!
*

    Marina_27

  • *
  • 11
  • http://vbox7.com/play:bde13acf
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #444 -: Май 13, 2013, 14:27:39 pm »
Здравите момичета!
Аз съм нова във форума но редовно ви чета.
Март месец правих ин витро при Л. Бойчев както пише Илето и при мен до замразяване не стигнаха три ми върнаха а другите две ги оставихме да се доразвият но уви не успяха. Резултата беше положителен бях бременна но започнах да кървя отначало леко зацапване после малко се увеличи до гадния момент когато направих спонтанен аборт. Радостта беше много за кратка забравих да спомена, че ми беше първи опит. Илето кажи как протича при теб стискам ти палци да е всичко да е наред.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #445 -: Май 13, 2013, 21:20:38 pm »
Момичета,
правили ли сте инвитро на ЕЦ при д-ра?Моля споделете как протича - прегледи,хормони,цена..........
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #446 -: Май 14, 2013, 18:12:26 pm »
Аз правих миналия месец само че не на напълно естествен. Пих аримедекс 5 дни по 2бр. от трети ден и после 8 бр. менопур. На трети ден преглед после на 7 и след това през ден, хормони пусках само веднъж. Пункцията беше на 13 ден. Всичко ми излезе около 2000 но това е всичко дори лекарства след трансфера че даже и пътя ми влиза в тая сума. Направих 2 яйчица и ги върнахме на трети ден. Теста ми е  :bfp:
Ако те интересува още нещо питай  :)
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #447 -: Май 14, 2013, 20:10:34 pm »
Здравей Momina salza,
а правила ли си стимулиран опит и какво беше качеството на Я в 2-та случая?
Ние стигнахме до този вариант,защото имам 2 стимулирани инвитро/икси опита и качеството на Я не беше добро.При втория не се оплоди нито една Я.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #448 -: Май 14, 2013, 20:12:59 pm »
Momina salza Разкажи по подробно за ЕЦ, кой по ред опит ти е?
Кое лекарство колко ти излезе? Всъщносто всичко по отделно можеш ли да ми напишеш, дори и на лични ако не искаш в темата?
И защо на ненапълно естествен цикъл? Защо имаше стимулация?

Извинявай за многот въпроси, но сега мисля за ЕЦ, докато излезе новата заповед.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #449 -: Май 14, 2013, 21:46:28 pm »
Фиона нямам стимулиран опит това беше вариант докато чакаме фонда, стимулиран е доста повече парички затова така пробвахме.
Lindsey втора пункция първи трансфер, първия път нямаше Я. Лека стимулация за по голям шанс надеждата беше поне 2 Я че поне една да се оплоди и развие.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #450 -: Май 16, 2013, 16:34:08 pm »
Момичета, аз също правих мин. година опит, който се водеше за ЕЦ, но беше с лека стимулация-клостилбегит от 2 до 7 ден, след това милсля че бяха 6 мерионала и 2 Цитротайд(извинете ако точно не сам написала името).7 яйциклетки,от които се оплодиха 5, върнаха ми 3,една много добра ,двете с леки фрагментации,накрая отрицателен тест.За лекарствата платих около 300лв.,още толкова за хормони и прегледи, 350лв. пункция, 400лв. трансфер,оплождане ИКСИ-1500лв.Май това беше... :)
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #451 -: Май 16, 2013, 23:17:47 pm »
момичета,
чакам си и аз одобрение от фонда ... и всеки ден измислям ново нещо за което да се чудя : ))

правят ли биопсии преди процедура? някой правил ли е? как минава, колко време отнема - как постъпват ако биопсията покаже нещо?

благодаря предварително : )
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #452 -: Май 17, 2013, 14:54:52 pm »
момичета,
чакам си и аз одобрение от фонда ... и всеки ден измислям ново нещо за което да се чудя : ))

правят ли биопсии преди процедура? някой правил ли е? как минава, колко време отнема - как постъпват ако биопсията покаже нещо?

благодаря предварително : )
Да,правиха ми преди месец,резултата не е много добър, сложиха ми лекарство ,но д-ра иска да направим втора биопсия, и евентуално при добър резултат да стартирам втория си опит...преди първия не са ми правили.
На 12 ден д-ра те викат за преглед, на 18 ден се прави биопсия, след 10 дена излизат резултатите, ако има проблем ти слагат лекарство, направено специално за теб от доц.Балтаджиева, около 16 ден от цикъла и така.Самата процедура е не повече от 5мин.,не е много приятно, но се издържа,аз пих преди това аулин и сложих свещичка профенид...ако нещо др те интересува на разположение съм... :)
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #453 -: Май 17, 2013, 18:13:57 pm »
А за резултата от биоспията те ли ще ми се обадят  или аз да звъня като минат десетина дни?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #454 -: Май 17, 2013, 23:55:38 pm »
А за резултата от биоспията те ли ще ми се обадят  или аз да звъня като минат десетина дни?
Ти трябва да се обадиш :D
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #455 -: Май 18, 2013, 00:19:19 am »
daria_66
благодаря за отговора : )
а мога ли аз да си изискам биопсията в месеците преди процедурата - ще се чувствам по спокойна ако го направя : )
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #456 -: Май 18, 2013, 02:06:44 am »
Да се запиша и аз  :babyflips:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #457 -: Май 18, 2013, 09:36:16 am »
daria_66
благодаря за отговора : )
а мога ли аз да си изискам биопсията в месеците преди процедурата - ще се чувствам по спокойна ако го направя : )
Предполагам, че няма да има проблем, говори с док....
*

    Marina_27

  • *
  • 11
  • http://vbox7.com/play:bde13acf
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #458 -: Юни 05, 2013, 11:55:32 am »
Момичета няма ли някои да се похвали че е успял  :ask:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #459 -: Юни 05, 2013, 21:47:43 pm »
Да, голям застой в нашата тема...... :(
Някой знае ли кога док ще излиза отпуск(Л.Бойчев)