0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #480 -: Юли 16, 2013, 14:39:15 pm »
Привет и от мен. Аз съм за инвитро с донорска яйцеклетка, но ми откри д-р Л.Бойчев полип на матката и ми предстои хистероскопия.Някой правил ли е хистероскопия в клиниката?как протича процедурата и колко се заплаща?Колко време ще чакам за донорска яйцеклетка?
Благодаря предварително за отговорите.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #481 -: Юли 16, 2013, 19:11:11 pm »
Здравей hegra55,
аз правих 2011 г.
Всъщност няма нищо страшно - отиваш гладна и жадна,поставят ти краткотрайна упойка венозно.Не е необходима клизма.След около 30 мин. се събуждащ в стаята и полежаваш 2-3 часа.Ако се чувстваш добре те пускат да си ходиш.След това има леко кървене 1-2 дни,но ти изписват хапчета.Мисля,че платих 200 лв.

Успех!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #482 -: Юли 17, 2013, 10:26:54 am »
Фиона, благодаря ти за отговора.
А някакви изследвания правиха ли ти преди хистероскопията- например-време на кървене и съсирване, хемоглобин, кр. захар.
Хубав ден от мен.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #483 -: Юли 17, 2013, 18:12:38 pm »
Здравей hegra55,
преди самата манипулация мисля,че ми взеха кръв и урина.
Успех!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #484 -: Юли 17, 2013, 20:40:38 pm »
Здравейте момичета! Бихте ли ми казали доктор Бойчев използва ли ембрио лепило при трансфер? И ако използва заплаща ли се и колко?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #485 -: Август 06, 2013, 21:17:55 pm »
Здравейте момичета-има ли някой който е бил по дълга процедура за инвитро-моля ви споделете как точно протича?
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #486 -: Август 06, 2013, 22:39:23 pm »
Здравей  Lussii,
аз съм правила 2 опита по дълъг протокол в Тутракан.В общи линии нещата протичат така:
- блокираща инжекция - при мен и в 2-та случая декапептил депо на 21 ден от предходният цикъл
- след 14 дни започва същинската стимулация,която продължава 10-на дни.През този период се бият инжекции всеки ден - различни дози - през 2 дни се ходи сутрин да ти вземат кръв за хормони,изчакваш резултатите и след обед на преглед.Та след прегледа и след оценка на хормоните се преценява какви са инжекциите.Дават ти ги за вкъщи и може да ги слагаш сама/аз така правих - не е трудно и не боли/.След последната се слага прегнила и след около 48 е пункцията.Тя се прави сутринта на гладно с пълна упойка.Като се събудиш ти казват колко Я са извадили и ги подготвят за оплождане,като междувременно партньора дава материал.След оплождането ембриолозите ти звънят всяка сутрин за да ти кажат как се делят ембионите и колко са се оплодили.Някъде 3-5 ден ще те извикат за трансфер.Той се прави обикновенно след обед,без упойка,на пълен мехур.След това идва чакането и след 14 дни е теста.
Стискам палци твоят да е положителен! :D
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #487 -: Август 07, 2013, 19:11:57 pm »
Фиона много ти благодаря за изчерпателният отговор.А предварителните изследвания в коя лаборатория ги пусна?
Дано наистина има повече положителни резултати.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #488 -: Август 07, 2013, 22:05:55 pm »
Здравейте, момичета! Аз бих искала да попитам как протича късия протокол? Аз там реших да си направя задължителните предварителни изследвания в клиниката в Тутракан, което е съвсем скоро и после имам час при доктора да се уточним, ни ако има някой, който е минал по кас протокол нека пише. Благодаря предварително!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #489 -: Август 07, 2013, 23:24:43 pm »
Момичета, ето ви малко повече информация за различните протоколи:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=850&Itemid=21

*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #490 -: Август 08, 2013, 22:52:47 pm »
Здравейте момичета,
моля някой да сподели как минива ЕЦ със стимулация с клостил :oops:
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #491 -: Август 14, 2013, 17:46:43 pm »
Момичета,
къде сте? Не мога да повярвам,че никой не е правил така стимулация в клиниката :?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #492 -: Август 14, 2013, 18:35:00 pm »
Здр. Фиона, аз  правих мин. година такъв опит, който се водеше за ЕЦ, но беше с лека стимулация-клостилбегит от 2 до 7 ден, след това мисля, че бяха 6 мерионала и 2 Цитротайд(извинете ако точно не сам написала името).7 яйциклетки,от които се оплодиха 5, върнаха ми 3,една много добра ,двете с леки фрагментации.На 8-ми ден бях там за преглед и хормони,след два дена пак,после пункция и на трети ден трансфер.За съжаление -отриц. тест.Сега чакам в събота цикъл и да стартирам втория си опит,но вече със стимулация.
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #493 -: Август 15, 2013, 11:12:32 am »
Благодаря за отговора daria_66 :D А имаш ли спомен долу-горе колко ти излезе опита?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #494 -: Август 15, 2013, 14:28:09 pm »
Ох уж все помня ама ето сега като ме питаш,мисля че беше около 1800лв.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #495 -: Август 19, 2013, 23:58:46 pm »
Здравейте момичета! Бихте ли ми казали доктор Бойчев използва ли ембрио лепило при трансфер? И ако използва заплаща ли се и колко?
Аз бях пациентка на д-р Б.Бойчев. Сега съм бременна и при втория ми и успешен опит ми поставиха лепило.Но след напрвена биопсия и препоръка на иминолозите в Надежда. Платих 50 лв. но не мога да кажа със сигурност дали товс помогна. Факт е обаче,че тази година при по-лоши ембриони забременях. Имах един ембрион от класическо ин витро и си мисля,че той се е развил. Но дали е така няма кой да ми каже...
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #496 -: Август 23, 2013, 11:29:56 am »
Ехооо, някой в процедура...аз от вторник съм с елонва,тия дни ще видим как ще продължим нататък,ако има някой в процедура да обменим инфо... :wink:
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #497 -: Септември 06, 2013, 10:19:40 am »
Здравейте момичета :D
следя от известно време темата от вчера съм в процедура при Бойчеви по дълъг протокол,бих искала да ви попитам има ли момичета които са оставали в Тутракан по време на стимулацията и ако може да ми препоръчате хотел.Също да споделите дали има момичета от Добрич които са в процедура през този месец. :D
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #498 -: Септември 16, 2013, 13:56:16 pm »
Момичета, моля за помощ. На 45 години съм и съм с ИЯР, единствената ми надежда е донорска яйцеклетка.Живея в гр. Варна,но съм пациентка  на д-р Бойчев.Чакам донорка, но за съжаление няма и вече съм отчаяна.Молбата ми е: ако има момичета, които ще правят инвитро при д-р Бойчев тези месеци и биха дарили яйцеклетки (разбира се ако направят достатъчно яйцеклекти при стимулацията) за мен, нека ми пишат.Разбрах, че в клиниките във Варна и в София има такава практика, мога да поема и половината сума на стимулацията.
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #499 -: Септември 27, 2013, 19:00:51 pm »
Момичета, моля за помощ. На 45 години съм и съм с ИЯР, единствената ми надежда е донорска яйцеклетка.Живея в гр. Варна,но съм пациентка  на д-р Бойчев.Чакам донорка, но за съжаление няма и вече съм отчаяна.Молбата ми е: ако има момичета, които ще правят инвитро при д-р Бойчев тези месеци и биха дарили яйцеклетки (разбира се ако направят достатъчно яйцеклекти при стимулацията) за мен, нека ми пишат.Разбрах, че в клиниките във Варна и в София има такава практика, мога да поема и половината сума на стимулацията.
Здравей Хегра,яйцеклетка се дарява от жена която има поне едно живородено дете.Пожелавам ти скоро да намериш донорка или ако имаш близка която има детенце може тя да ти свърши тази услуга.Успех на всички момичета в борбата за дете.