0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #940 -: Април 02, 2013, 16:34:27 pm »
благодаря много.Др.Спок отпада още в този момент.Лек ден


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #941 -: Април 03, 2013, 00:31:52 am »
видяхте ли това, докторе?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=712778.0;all
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Birdie

  • *****
  • 11040
  • Sviatoslav Richter (1915-1997) - Just listen!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #942 -: Април 03, 2013, 01:58:59 am »
Това шега ли е?
В никоя държава в ЕС не може да се "изгони" Професор, ако сам не си подаде оставката, или няма някакви правни перипетии... .

Той е много свястен човек и много добър професионалист, апропо, и ако е истина всичко това- много съжалявам.
"Failure has a thousand explanations. Success doesn't need one."
"I live in my own little world. But everyone there knows me"
Sir Alec Guinness
***
Mistakes are the secret of my success.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #943 -: Април 03, 2013, 06:11:02 am »
Това шега ли е?
В никоя държава в ЕС не може да се "изгони" Професор, ако сам не си подаде оставката, или няма някакви правни перипетии... .

Той е много свястен човек и много добър професионалист, апропо, и ако е истина всичко това- много съжалявам.
И аз си помислих, че е първоаприлска шега.


  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #944 -: Април 03, 2013, 07:50:49 am »
ами не вярвам професорът да си прави шеги по този начин... личи си, че е много ядосан - по думите му. кой знае каква дивотия е станала...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #946 -: Април 03, 2013, 13:20:07 pm »
Наистина се надявам, това да е шега...Иначе жална ни майка! :?
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #947 -: Април 03, 2013, 13:45:55 pm »
:( Какво им е щукнало на пироговци? Как може точно проф. Бранков?
[/url][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #948 -: Април 03, 2013, 16:54:46 pm »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #949 -: Април 03, 2013, 18:38:23 pm »
jam , потресена съм...наистина не знам какво да кажа...
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #950 -: Април 03, 2013, 20:08:38 pm »
Аз точно си помислих, че може да са го пенсионирали и Джам е постнаал това. Ами... не асно кое какво и защо, но прпофесорът вече има друга работа а Пирогов са издиоти, ако разчистват сметки за каквото и да е, щото най-малкото не е професионално да махнеш добър специалсит, просто щото имате лични нерабирателства.


  
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #951 -: Април 04, 2013, 14:36:12 pm »

Изписали му вежди.Пак при него ще се лекуват хората,ама платено,а не по здравна пътека.

Аз много встрани от темата,ама да попитам:няма ли измислен лек срещу шипове.Имам си тук едни възли на незнам си кой НА безименните  :oops:от 20 годишна.Били начален стадий на шипове.Моят Док каза да мажа с диклак при болка и това е-нищо не можело да се направи.Имам си ги от баба ми,установих,щото били наследствени


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #952 -: Април 04, 2013, 14:56:54 pm »
на мен ми казаха, че нямало.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #953 -: Април 04, 2013, 15:07:02 pm »
на мен ми казаха, че нямало.

То е ясно,че ще си ги нося до край,ама ако може като сме грозни в ръцете поне да не сме криви :D.Мислех,че нещо може да са измислили....мойто не е артрит.Артрит можел да се поддържа на стадий с лекарства,а това мойто-не 8O


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #954 -: Април 04, 2013, 15:10:04 pm »
За шипове по гръбнака знам, че шанса да забавиш процеса е с много упражнения за разтягане /йога е много подходящо/. Не е ляк, но ако успееш да стопираш нещата не е малко. За ръцете предполагам че важи нещо подобно.


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #955 -: Април 05, 2013, 03:42:38 am »
За шипове по гръбнака знам, че шанса да забавиш процеса е с много упражнения за разтягане /йога е много подходящо/. Не е ляк, но ако успееш да стопираш нещата не е малко. За ръцете предполагам че важи нещо подобно.
Аз пък не знам какво точно са шиповете. Чувала съм го цял живот, ама не знам какво точно представляват.  Ако са изпъкнали кокалчета и аз си имам такова на ръката и сега там започна да расте нещо от няколко месеца. Онзи ден ходих на някакъв специалист ортопед само за ръце- 23 години само ръце лекувал :-). Направиха сника, нищо общо взето не видяха и каза, че ако не ме боли и не ми пречи на движенията или на нервите (да има изтръпване), не се пипало. Пипа се само, ако започне да прави проблеми.


  
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #956 -: Април 05, 2013, 10:54:41 am »
Боби, това е друго. И аз имам такова на ръката, ортопедът ми каза да не го пипам, ако не ме боли и не ми пречи, иначе се маха. Но може да рецидивира на същото или на друго място. Води се нещо като киста, представлява мъртва съединителна тъкан /около ставите/, явно е слабо място там, щом се появява. Поне така ми обясни лекарят. Засега не го пипам.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #957 -: Април 05, 2013, 11:13:44 am »
Имам аз операция на ганглиус(това дето Сикс обяснява)преди 3-4 години)Правиха ми я в ортопедията в Горна баня.И хистология пускаха. :oops:И там съвсем точно казаха ,че имам начален стадий на тези шипове...остеофит.Ама какви възли бяха-не запомних.
А вече и другите пръсти ми се деформират...И изтръпването сутрин го има-майката му било движения да има...
А лек няма

Сикс,И аз знам,че може да има рецидив,но при мен за сега е успешна.То май си зависи от оператора.
« Последна редакция: Април 05, 2013, 11:15:53 am от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #958 -: Април 05, 2013, 11:20:41 am »
Кисела, много неприятно :? Дано намериш начин поне да задържиш положението. Аз също знам, че за шиповете лек няма. Може би е добре да правиш от време на време физиотерапия, знам ли и аз. Леля ми е с шипове на врата и гърба, от нея знам, че е много гадно и няма лечение. Аз вероятно имам някакво начално ошипяване на врата, каза ми го личната, след като й се оплаках от гадно главоболие в тила. Не съм се изследвала. А баба ми има на ръцете, направо са й деформирани пръстите и я болят. Взимай мерки, ако има начин поне да задържиш развитието в ранен стадиий.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: Оценка на моториката №3
« Отговор #959 -: Април 05, 2013, 18:51:44 pm »
Боби, това е друго. И аз имам такова на ръката, ортопедът ми каза да не го пипам, ако не ме боли и не ми пречи, иначе се маха. Но може да рецидивира на същото или на друго място. Води се нещо като киста, представлява мъртва съединителна тъкан /около ставите/, явно е слабо място там, щом се появява. Поне така ми обясни лекарят. Засега не го пипам.
Не не е ганглионна киста, изрично стана дума за това. На английски се казва метакарпален бос  т.е. някакъв си „бос‟( знам ли го какво е на български) на метакарпалните кости.