0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #100 -: Януари 21, 2015, 07:54:42 am »
Lilibell, и аз ти стискам палци за ЕЦ  :bighug:
*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #101 -: Януари 21, 2015, 09:12:45 am »
Дано, момичета, само за това се моля - една успешна яйцеклетка. Иначе съм доста доволна от клиниката. След една година опити, в която 6 месеца изкарах на противозачатъчни заради "задържания" фоликул, сега единствено се моля да започнем да действаме.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #102 -: Януари 25, 2015, 13:59:58 pm »
И при мен нещатата не вървят много добре, макар да не сме ги отписали окончателно. Имам само тръба в дясно и оттам тръгнаха 4 фоликула, сега са останали 3 с доста големи размери и понеделник очаквам choriomon инжекция, само трябва да намеря откъде да си я купя днес. Обаче лигавицата остана тънка след клостилбегита  :balk_145: и при това положение нямаме някакви надежди това да е моят месец. Явно тялото ми не хареса този препарат. Не знам от другия месец какво ще правим като стъпки, щр го обсъдим като видим лигавицата в понеделник.


*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #103 -: Януари 26, 2015, 09:13:17 am »
И аз да се оплача - нямам фоликул този месец  :( дано нещата за мен не са приключили окончателно


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #104 -: Февруари 01, 2015, 19:34:06 pm »
Hecate, как мина прегледът?

Lilibell, стискаме палци за другия месец.  :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #105 -: Февруари 01, 2015, 20:05:40 pm »
Лигавицата нарастна малко, но сега пък имам един задържан фоликул от трите в десния яйчник, в момента съм и много, много грипава, от 4 дни не мога да смъкна температурата, а и ме е страх да приемам лекарства, защото все пак имам някаква надежда. Стискайте ми палци всичко да е наред. Важното за мен е да сме здрави. След 8-9 дни ще направя тест, нямам бързане.


*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #106 -: Февруари 02, 2015, 14:18:40 pm »
47 Smiles мерси! Аз като поразмислих малко реших, че има светлина в тунела при мен защото този месец и графиката ми е много хаотична, температурата ми се върти около едни стойности и няма двуфазност за разлика от други месеци. Тоест си мисля,че в другите месеци може и да е имало овулация, даже в сравнение с предишния месец нещата изглеждат тотално различни. Затова се надявам това да е някакво изключение и от следващия месец да си имам О, а какво ще изкараме - ще видим  :)


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #107 -: Февруари 02, 2015, 18:13:35 pm »
Hecate, стискам палци хем бързо да оздравяваш, хем да ни зарадваш с плюс тестче  :P

Lilibell, така както го описваш, наистина може този месец да е изключение. Ще те следим и другия месец.

Прегръдки момичета  :bighug:
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #108 -: Май 07, 2015, 16:22:08 pm »
Момичета, включвам се, за да споделя  неземната си радост:)
Благодарение на Д-р Димитрова съм бременна с първата си рожба   След13 г. борба, неизяснен стерилитет, четири инсеминации, два ин витро опита, депресия с паническо разстройство, страх, антидепресанти, надежда…………….. първи опит при Д-р Димитрова, два замразени ембриона (поради тънка лигавица),  ЗЕТ на 17-ти Март 2015г., бетa ЧХГ тест на 27-ми Март и  ОООООООО, ЧУДО – резултат 649 mU/ml., сълзи от радост в очите на близки и приятели.
      Няма думи, които да опишат безкрайната ни благодарност към Д-р Димитрова и целия екип на Виена Ин Витро Център, затова че сбъднаха мечтата ни. Мога само да се моля на Бог да им дава здраве и енергия, за да могат да продължат да създават щастие.
     Благодарим Ви Д-р Димитрова !!!  :youwoman:     
 
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #109 -: Май 12, 2015, 11:38:02 am »
Здравейте,
от известно време чета темата, но не съм писала. Такива постове като на pipolinka само ме радват. Този месец почнах процедурите по Ин Витро. Вчера ми биха първата инжекция. Първи опит ми е и се надявам да е успешен и да сме избрали правилния доктор - Д-р Димитрова. Един въпрос за по-напредналите - това, че имам 5 фол. общо на втори ден на цикъла означава, че ще излязат всичките тези 5 или ще има и други освен тези 5 от стимулацията?
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #110 -: Май 12, 2015, 15:58:27 pm »
Здравей, stamata  :D
Не че ги разбирам много нещата, но виждам че никой друг не е отговорил.
Мисля, че може да тръгнат и други фоликули, но тези ще останат по-големи (доминантни).
Не се притеснявай толкова за бройката. Важно е качеството  :wink:
Във Виена Ин Витро Център дори се избягват силните стимулации и образуването на много фоликули, което на мен лично много ми допада.
Стискам ти силни палци!

Pipolinka, само ти си знаеш през какво си преминала в тези 13 години. Много много се радвам за теб. Желая спокойна и лека бременност и здраво бебче на финала  :P

Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #111 -: Май 12, 2015, 16:32:14 pm »
И според мен бройката не е важна защото ми трябва само един като хората, но всички говорят за бройки. Колко са, колко ще станат, колко ще се оплодят и т.н. В четвъртък предполагам ще се разбере и как реагирам на стимулацията.
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #112 -: Януари 14, 2016, 20:33:30 pm »

Привет момичета,

Да посъбудя тази тема, в която отдавна никой не е писал.
Плануваме инвитро на стимулиран цикъл през февруари в тази клиника и се надявам да има още момичета, които правят процедури там, за да си споделяме.
Да си пожелаем успех и скорошно сбъдване на мечтите!

Имам въпрос към момичетата, които са със стимулации. От къде си купихте медикаментите за стимулация. На мен ще ми трябват вероятно Мерионал от 75 или 150 IU, Пурегон 300 IU, Оргалутран. Има ги в аптеката на болницата, но не съм проверила още колко струват.
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #113 -: Януари 14, 2016, 20:51:01 pm »
Добре дошла, Mirracles:P

Медикаментите купих от аптеката на клиниката. Признавам си обаче, че не съм сравнявала цени с други места. Мен ме стимулираха с Гонал.
А последната инжекция беше останала на някое момиче и я беше дала в клиниката и те ми я дадоха на мен. Още не знам коя беше тази добра душа, която ми спести едно стотина лева.

УСПЕХ!
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #114 -: Януари 14, 2016, 21:15:07 pm »

Мерси за посрещането, Смайлс!
Дано да имаме успех! Първи опит ми е и много се вълнувам.

Вероятно и аз ще си ги купувам от аптеката в клиниката, защото така е най-удобно, но ми се искаше все пак да проуча дали има сериозни разлики в цените, защото все пак става въпрос за по-сериозни разходи.
*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #115 -: Януари 15, 2016, 15:17:12 pm »
На мен още не са ми изписали медикаментите, чакам си цикъла, но аз лично бих си ги купувала за удобство на място и не съм сравнявала цените. Виждам, че д-р Димитрова има много нови пациенти, но никой не пише тук - ако могат момичетата, които да минали през това, да кажат.


Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #116 -: Януари 15, 2016, 17:00:47 pm »
Здравейте момичета,

Исках да ви попитам и друго нещо, което забравих да попитам последният път в клиниката.
При настъпване на бременност къде се прави проследяването на бременността? Защото не съм виждала да идват бременни пациентки в самия Виена Инвитро Център? Моля тези, които са минали преди нас д асподелят.
*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #117 -: Януари 15, 2016, 17:11:24 pm »
Напротив, аз почти всеки път засичам по някоя бременна - в Центъра си се проследяват :)


Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #118 -: Януари 15, 2016, 19:50:28 pm »
Аз се преглеждах при тях до 7-ми месец и после се преместих при доктора, при когото раждах (пак в Токуда).
Иманаче прочетох, че вече имат пакет за проследяване на бременност, но мисля, че пак не израждат.
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #119 -: Януари 19, 2016, 14:21:21 pm »

Момичета,

Мерси за отговорите.
Смайлс, разбрах, че повечето момичета се проследяват по схема, подобна на твоята.
На мен ми върви малко по-тънка лигавицата този месец, но да се надяваме, че в стимулирания цикъл ще е ок. Живот и късмет, в началото на февруари се очаква да почваме процедура, ако всичко е наред.

Има ли момичета, на които в момента им текат процедурите? Да си  даваме кураж взаимно :)