0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #300 -: Октомври 29, 2011, 19:45:48 pm »
Благодаря ви момичета :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :bighug:
Дано всички сбъднем мечтата си  yahoo_17 yahoo_17 osi_9
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #301 -: Октомври 31, 2011, 08:17:36 am »
Анджи,как си?Пазиш ли снежковците?
Мони,а на теб успешен старт,много ти стискам палци .Ти ще успееш :bighug:
Арамиз ,ти как си?
И кой чакаме скоро за тестче?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #302 -: Октомври 31, 2011, 08:59:08 am »
Анджи,Мони,много стиснати палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Роузи,добре съм мила,4акам с нетърпение прегледа в петък,вярвам,4е този път ще успея до термин :P пИЯ все още много лекарства и слагам всеки ден клексан,така ще е докато не се появи беб4ето.имам един мисед тази год.и се надявам сега да сме взели вси4ки мерки,4удото  да се слу4и...вярвам,4е ще е така и мисля само за хубави неща :P
А при теб как е,имаш ли ве4е някой екстри на  бременноста :wink:
Пазете се :bighug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #303 -: Октомври 31, 2011, 13:27:52 pm »
rouzi-anna  :hello2:, благодаря мила, добре съм. А иначе снежко е един. Много се страхувахме и чудехме какво да предприемем, защото от 10 само той остана. Накрая решихме да си довършим процедурата пък каквото е писано...Само че тогава не знаех, че ще се наложи да чака замразен почти 6 месеца..Толкова ме беше страх дали ще преживее размразяването. Сега също се притеснявам... за крайния резултат, защото нали успеваемостта с един е по-малка. Но се моля да се пребори отново, дано това да е силното ми и упорито детенце yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Дано и при теб всичко да е добре  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

aramiz - благодаря за палчетата :P.Късмет в петък  osi_9 - дано този път всичко е наред и гушкаш здравото си бебче(та):crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Мони - ти как си?

Късмет на всички :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: osi_9
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 13:31:54 pm от andji7000 »
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #304 -: Октомври 31, 2011, 23:09:21 pm »
Здравейте мили мамииии,
аз ви следвам плътно и се надявам да ме последва и вашия чудесен късмет.
Анджи, не се тревожи че е едно ембриончето, то като си е упорито и здравичко пак ще се хване и няма да те пуска до края. Продължавай да мислиш за приятни неща и си представят как буташ количката (това е по съвет на Ставрев) и в резултата ще се убедиш съвсем скоро.  :P
Арамиз, пожелавам ти спокойни и приятни дни, само с хубави мисли. Прочетох че петък си на преглед и ако часът ти е сутринта, може и да се засечем.  :lol:
Оооо роузи-роузи, винаги повдигаш духа и настроението. Оня ден си мислих за това твое романтично име, сякаш излязло от стар роман.  :balk_111:
« Последна редакция: Октомври 31, 2011, 23:27:28 pm от monikamm »
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #305 -: Ноември 03, 2011, 12:10:09 pm »
Момичета, знаете ли колко струва серологията - спин, хепатит,... и микробиология - цервикален секрет. Забравих да питам.
Имам вече две ангелчета на небето

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #306 -: Ноември 03, 2011, 12:29:16 pm »
Мисля че серологията струваше  98лв.
Арамиз,успех утре,всичко ще е наред,ще видиш.Мисли положително.
Анджи,това бебче ще е борбено като мама и ще стои на топличко цели 9м.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #307 -: Ноември 03, 2011, 13:04:06 pm »
rouzi-anna, благодаря ти  :bighug:
Имам вече две ангелчета на небето

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #308 -: Ноември 03, 2011, 15:53:02 pm »
Лили,подтвърждавам и аз Роузи,серологията е 98лв.

Роузи :bighug: благодаряти мила,този път съм много позитивна и вярвам,4е утре новините ,ще са добри и ще видим нашата то4ица.Все още съм добре и нямам нито гадене,пък и апетит си имам,4уствам се прекрасно :P
А ти как се 4устваш?
« Последна редакция: Ноември 03, 2011, 15:59:54 pm от aramiz »
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #309 -: Ноември 04, 2011, 16:28:18 pm »
Здравейте,мили4ки,нещо много опустя пак   теми4ката,къде сте вси4ки :(
Давам от4ет след днешния преглед :P имаме си една много красива то4ица,след две седмици ще ходя за сър4ице,еее,4акането продължава,до следващият преглед :P
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #310 -: Ноември 04, 2011, 16:43:07 pm »
Здравйте на всички! :grouphug2:
Позволявам си да се включа и аз с моя случай:също като вас посещавам "Селена", на 31.10 ми беше трансфера(за първи път ми е), лежах само в деня на трансфера и следващия, знам,че сестрите и доктор Минев казаха пълноценен живот след това, но аз много се притеснявам дали има нещо, което трябва или не трябва да правя?!! :oops: също така съм пушач и от деня на трансфера не съм пушила...
Моля ви,приемам всякакви съвети!!
Успех на всички!
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #311 -: Ноември 04, 2011, 16:57:00 pm »
Валерия- Тереза, добре дошла в отбора. :D
Дано момичетата които имаха късмет ти предадат щафетата и скоро да ни зарадваш с добри новини.
Ами съвети много и всякакви. 8O
Гледай да не вдигаш тежко, не се натоварвай много и с домакинската работа(тя така или иначе не свършва), не ползвай силни препарати за почистване,не скачай по стълби :D,
 и най-вече карай я по-спокойно.
Цигарите гледай да не ги почнеш пак, то и аз все отлагам отказването :oops:
Дано и другите се включат.
Успех.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #312 -: Ноември 04, 2011, 17:58:33 pm »
aramiz - чудесни новини  :hug2: дано все така добре да върви бременността до термин  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
valeria-tereza :hello2: и добре дошла. Аз също съм в очакване в момента след трансфер. Общо взето това, което са ти казали на теб, казаха и на мен. ( А съветите на iiivanova са чудесни и мисля, че трябва да се следват). Късмет  :crossfingers:

Надявам се съвсем скоро ВСИЧКИ да сбъднем мечтата си  osi_9   
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #313 -: Ноември 05, 2011, 15:01:46 pm »
Анджи, valeria-tereza стискам ви палци !
Аз също се замислям дали да продължа да си ходя на работа или да си остана вкъщи след трансфера. Някъде бях чела не е добре да променяш живота който обичайно водиш, на друго място - че трябва да си почиваш поне 3-4 дена след трансфер.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #314 -: Ноември 05, 2011, 19:38:26 pm »
Мони - мерси за палчетата  :hug2:
Що се отнася до болничните - не знам кое е по-добре. Според мен зависи какъв тип ти е работата, но тъй като няма работа без стрес по-добре е да си останеш вкъщи. Отделен е въпроса, ако е свързана и с физическо натоварване - тогава задължително ползвай болничен. Това разбира се е лично мнение.
Всеки познава организма си най-добре. А и отделно много момичета нямат проблеми с износването, а със забременяването (или обратното) - това също има значение. За съжаление аз не съм стигала до бременност и не мога да дам адекватен съвет.
Дано успелите момичета се включат.
Поздрави на всички!
 :bighug:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #315 -: Ноември 06, 2011, 09:38:53 am »
andji7000, :crossfingers: скоро и ти да ни зарадваш.Минавам и поръсвам с вълпебния прашец :wink:

Мони,наистина зависи от работата ти,но след трансфера аз винаги съм лежала плътно 7 дена,незнам така го 4уствах.Хубаво е да се избягва всякакъв стрес,важно е да си спокойна и позитивно настроена.Разбира се,всеки сам решава за себе си.
Успех.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #316 -: Ноември 06, 2011, 10:30:44 am »
Арамиз,браво мила за прекрасната точица.Пази си я сега,малко трудно минава времето до всеки следващ преглед,но търпение и положителни мисли .
Аз също лежах след трансфера първите 5 дни,като в къщи даже сготвих 2 пъти  ,спрях работа,така го усещах и аз .Защото после щях да се обвинявам че заради работата съм пропиляла всичко ,а така щях да знам че съм направила всичко което е трябвало.А и без вас няма да фалират шефовете ви  :lol:.И все пак всеки решава какво е най добро за него.
Валерия,Анджи :crossfingers:ваш ред е да ни зарадвате .
А после и Мони .
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #317 -: Ноември 06, 2011, 20:36:01 pm »
Благодаря на всички за пожеланията, подкрепата и най-вече за съветите  :bighug:
в момента не ходя на работа, но като изключим това всичко си е по старому и аз смятам, че промяната не е препоръчителна...но имам един малко по-личен и интимен въпрос към тези, които са минали или минават през това в момента-полов живот след трансфера?  :oops:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #318 -: Ноември 07, 2011, 06:03:29 am »
валерия-тереза, аз още не съм минала по този път, но скоро ми предстой.
Мнението което ще изкажа е от изводите който съм направила за себе си от прочетеното в нета.
До теста се забранява секса. След това, ако видите точица и сърчице не се притеснявай да попиташ док. Той ще прецени най-добре. Ако има прокървяване или друг проблем едва ли ще разреши поне до 3, 4 мес. Оргазмът при секс може да предизвика контракции който не са желателни.
 Четох още , че спермата съдържала някакви антитела който също не били полезни, и на някой им препоръчват да го правят с презерватив, но ми се струва несериозно , не намерих логично обосновано обяснение за това(пък и съм малко боса по повечето въпроси).
 Ако док. не е забранил смятам , че всеки трябва да вземе решение за себе си.
Пък ако работата е на зор има доста видове секс :wink:
 И аз ще следя мненията на другите момичета, че ми стана интересно да разбера в нашата клиника какво съветват.

п.п. Ама ако слагаш утрогестан вагинално, май нема да е от най- прекрасните гледки и преживявания. :oops:
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #319 -: Ноември 07, 2011, 08:53:04 am »
Добро утро!
Гледам че обсъждате половият живото след трансфер,не е препоръчително до теста,пък и ако дай боже е положителен, по добре секса да е мираж,може да се сдобием с разни инфекции,пък и до 12гс се слага утрогистана вагинално,има момичета които им зацапва по време на бременност, така че едва ли ще сте спокойни да правите секс.Но всеки сам решава, аз не правих секс по време на бременността и се чувствах добре, пък половинката да се спасява някак си,все ще оцелее :lol:
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495