0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #380 -: Декември 14, 2011, 11:47:57 am »
Ще стискаме , че и на краката ако трябва. :D
Ще чакаме да пишеш как е минало, да не скочиш на самолета и да офейкаш без да споделиш. :D
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #381 -: Декември 14, 2011, 18:49:20 pm »
Aramiz, вярвам че всичко ще бъде наред и спокойно ще се приберете с коремчето при тати! Сигурно като ви посрещне ще е мн щастлив, а ти навири коремчето напред да види в какво е замесен  :P
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #382 -: Декември 14, 2011, 20:36:16 pm »
Aramiz,стискам палци ,всичко ще е наред.Ти нали пак ще пишеш когато си заминеш в Италия?Да не ни забравиш.
Мони,стискам палци за хубав резултат на 19,айде да падат тия пусти нк.
Иванова,винаги питай док каквото се сетиш,че те май много не говорят  :D,аз все питам ли питам :D....и все нещо не съм разбрала :wink:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #383 -: Декември 15, 2011, 08:58:01 am »
Милички,благодаря ви за подкрепета,разбира се ,че няма да ви забравя,няма значение къде ще съм,аз винаги съм с вас.
Мони,да той мисля ,че осъзнава ве4е в какво е замесен :Pпочти всяка ве4ер ме кара да му показвам коремчето.ха-ха
Иванова,как са нещата при теб,кога сте на преглед?
Роузи,а ти как си ,мила,знаете ли ве4е пола на бебчо?
Хайде пък утре пак ще да дам отчет след прегледа :P
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #384 -: Декември 16, 2011, 14:52:42 pm »
Сладурчета,ето ме след прегледа,многоо съм щастлива,док.каза че вси4ко с бременноста е ок,беб4о расте добре и нухалната гънка е 2мм.,което е пове4е от добре.И ще си имаме
момченце,на сто процента бил сигурен,изненада ме страшно много,че го видя на този етап..и естествено след това от вълнение нищо не разбрах как да спирам лекарствата.
Роузи,мили4ка,ти си ми спасението,писах ти на лични :oops:
Имам зелена светлина за излитане,ама ще потрая още малко.
За вси4ки :bighug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #385 -: Декември 16, 2011, 19:22:47 pm »
Оооооохххх, кога ли ще ми каже Ставрев и на мен да се пазя...
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #386 -: Декември 16, 2011, 20:44:00 pm »
Арамиз,много се радвам за бебчо и знам колко си щастлива.На лични ти писах ,спокойно насреща съм когато имаш нужда.
Мони,януари те чакаме и теб тук да споделяш за всеки преглед .
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #387 -: Декември 16, 2011, 21:31:01 pm »
Роузи,благодаря ти още веднаж :P
Мони,хайде ти си следващата бременна мама,така ще е,ние заразяваме. :wink:Пращам ти много бременен прашец :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #388 -: Декември 16, 2011, 21:34:38 pm »
Благодаря Ви !  :garden:

Арамиз, прашеца е вече при мен  :P
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #389 -: Декември 18, 2011, 23:21:24 pm »
Здравейте, милички!  :bighug: отдавна не съм ви писала  :oops: , но виждам, че и без мен новините са страхотни !!!Много се радвам за теб, Aramiz, време е да отидете с бебчо при тати, пожелавам ти лека бременност :)

...аз на 20.12 съм на преглед при доки, ако всичко е наред тренсфер 2 ще е януари, стискайте ми палци, до скоро yahoo_17
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #390 -: Декември 19, 2011, 10:35:57 am »
valeria-tereza, :Pза теб :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #391 -: Декември 20, 2011, 11:13:26 am »
Здравейте, момичета,
сега бях за контрола на НК клетките. Резултата ще е готов след празниците. :(
Мони, на теб кога ти казаха , че ще е готов твоя?
Валерия- Тереза може да сме се засекли днес. Аз ходих в 9.30ч. :D
Арамиз, честити сини гащи. :D
Роузи как си?
А аз в четвъртък съм на преглед. Да видим какво ще каже док. Тайно се надявам второто сакче да не е отпаднало, а да ни зарадва и то. :D
Ама че съм лакомия. :oops:
Да сме живи и здрави , пък каквото е писано ще стане.
Иначе се чувствам добре.
Ако има някакъв начин за по-лесно махане на следите от лепенките Климара моля да го споделите. Аз като ги сваля и започна да чопля остатъците такова червено става, понякога даже и малки ранички остават. Пробвах със спирт не става. Оставям ги така вече, ама оставят следи по бельото и се дразня.
За сега толкова от мен. Ще чакам да пишете. :D
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #392 -: Декември 20, 2011, 16:18:18 pm »
Иванова,стискам палци нк клетките да са паднали и пове4е да не се наложи вливания,успех и на прегледа в 4етвъртък,дано и второто сакче се е захванало здраво за теб :P
За съжаление с лепинките е така,и на мен ми остават следи и трудно ги махам,и аз 4опля с ноктите,но не винаги успявам да махна вси4ко.Остави ги така,не се тормози,постепенно ще паднат,със спирт наистина става по-зле,само се размазва пове4е.Аз запо4нах да ги махам ве4е,и така дакато из4истя вси4ко.
Сега ве4е можем спокойно да мислим име :P,ноо ми е доста трудно.
Не трябваше ли някой скоро да се похвали с тест4е :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #393 -: Декември 21, 2011, 17:27:15 pm »
Валерия,как мина прегледа?Кога ще стискаме палци ?
Иванова,стискам палци утре да си видите и второто сакче.За лепенките-трудна работа :D,и аз чоплех все при всяка смяна ,ставаше червено  :x,най лесно ставаше когато съм по душа по лесно се маха.На мен и пъпчици ми излизаха понякога и сърбеше :x.......
Стискам палци за много коледни изненадки.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #394 -: Декември 22, 2011, 12:20:54 pm »
Сега се връщам от прегледа. :D
За съжаление ембриончето във второто сакче няма сърдечна дейност.Миналия път нямаше и ембрионче, беше празно. Док каза , че е спряло да се развива и ще се саморедуцира.
За щастие с другото е добре. То ще е нашата гордост. :D
Питах кога ще намалям лекарствата, док. каза след 12г.с.
Надявах се , че по-рано, че нещо финансите така са отънялииии, ама слушам каквото ми се каже. :D
Само ми е мъчно , че няма да мога да взема подаръци за племенниците. :(
Вие как сте с емоциите?
Напоследък много ми се реве. :oops:
Смятам довечера да изкарам кашона с коледната украса и като украся да ми дойде празничното настроение. :D
Прегръщам Ви всички. Нещо пак се разнежих.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #395 -: Декември 23, 2011, 09:18:05 am »
Иванова,важното е че вси4ко е наред с другото сакче,явно така е трябвало да стане.
Наслаждавай се на бременноста си и не се оставяй на черни мисли,пък и с сме в навечерието на най-хубавите празници,мисли само за живота,който расте в теб :P
Весели празници на вси4ки и вярвайте,че на коледа стават чудеса :P
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #396 -: Декември 23, 2011, 12:26:10 pm »
Мони , обадиха ли ти се за резултата от НК клетките?
На мен ми звъннаха и са ми 11.8(не знам какви единици). Горната граница е 15 и не се налага да правя повече вливки. :D
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #397 -: Декември 23, 2011, 17:23:49 pm »
Иванова,бравоо,4удесна новина :PВиждаш ли, имаш още една причина,за да не спираш да се усмихваш :wink:
Мони,хайде,сега ти да се похвалиш :crossfingers:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #398 -: Декември 25, 2011, 09:17:40 am »
Весела Коледа на всички.
Rouzi, имаш хиляди благодарности от мене. :D
Благодарение на тебе открих топлата вода.
Ама наистина тия пусти лепенки много лесно падат под душа.
Почти без никакво чоплене :D.
За първи път кожата остана идеално чиста :D, е с малко червено ама в сравнение с преди направо супер.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #399 -: Декември 25, 2011, 11:01:42 am »
Честита Коледа!
В коледната нощ ви пожелавам
да сте добри и да сте истински!
Душите Ви да бъдат стопляни от обич!


Иванова,радвам се че съм помогнала.Още малко и ще захвърлиш лепенките ,и лекарствата .Имаш си един борец ,така е било писано.Радвай му се ,вашата гордост .
Арамиз ,ти как си?
Ние ще сме на преглед след нова година чак .Вече очаквам и ритничета  :D,ама явно е раничко ,ама аз бързам  :wink:.