0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #360 -: Ноември 25, 2011, 11:04:57 am »
Да се отчета - вливката мина. На 19.12 съм на контрола за НК клетките. Лекарствата са си така както ги вземам. Клексана си е бил само за 12 дни при мене.
Мирясах накрая.
Още кашлям ама по рядко от предните дни. В клиниката ме увериха ,че не мога да му/им навредя.
В понеделник ще пиша пак , че ще ходим на село да правим рачел( не съм яла такова чудо до сега) :D
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #361 -: Ноември 25, 2011, 12:10:34 pm »
Арамиз,прекрасно е че има кой да те гледка.Аз все съм в движение и всеки път се ядосвам на себе си че трябва да почивам ,ама по цял ден съм сама ,мъжо е на работа .Напоследък го давам по полека :wink:.
Иванова,добре че нямаш повече клексан ,аз вече 3 месеца си го бия и съм така надупчена ,а до края дали ще имам здраво място ,ама така трябва.
Нк клетките ги пусках преди месец ,само те са 60лв,резултата ми беше готов за седмица мисля че ..Може да са ги увеличили ,зашото незнам дали знаете ама от седмица и прегледа е 50лв.
Аз си мисля че прекалено набързо се пуска контрола и може би затова има такова покачване ,което ако се изчака може би започват да спадат ,знам ли :balk_113:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #362 -: Ноември 28, 2011, 18:30:32 pm »
Ей мацки,къде се изгубихте.Аз чакам добри новини ,а вас никакви ви няма :D.
Иванова,Арамиз,как сте мамчета?
Валерия ,не си писала как мина прегледа при док и кога започвате?
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #363 -: Ноември 28, 2011, 18:38:03 pm »
Здравейте,момичета аз съм бременна в 4-та седмица и бих искала да следя бременността си в клиника Селена.Знаете ли дали предлагат пакети за пълно проследяване и,ако да на каква цена е?А за д-р Георги Крумов имате ли някакви отзиви?
А всъщност кога трябва ад се запиша на ЖК?
Предварително благодаря и желая късмет на всички момичета в процедура!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #364 -: Ноември 29, 2011, 08:56:26 am »
Вчера бях на преглед. Видяхме едно сакче. :D
След 10 дни съм пак за сърчице. :D
Чакам да мине времето с огромно нетърпение.
Не ми стана много ясно как с това високо ЧХГ има едно сакче, ама да кажем , че тоя горе си знае работата , пък и лакомията не води на добър край.
Тъкмо мине едно притеснение и друго веднага дойде.

Теди 81 за ЖК  наи-добре питай на регистратурата. От тези който пишем засега никой не е споменавал за нея. Някъде четох, че се записва в 12г.с , другаде че в 7г.с.
За д-р Г.Крумов не съм чувала. Няма го и в списъка на екипа който е качен на сайта на клиниката.

Знае ли някой настина от кога се броят нашите седмици - от ПРМ или от трансфера?
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #365 -: Ноември 29, 2011, 09:16:54 am »
Иванова,благодаря за информацията.Изчисляваш от ПРМ,а ако си била по дълъг протоклол като мен и не си сигурна смяташ така-от деня на пункцията вадиш 14 дни и взимаш тази дата за последен цикъл.После с калулатора за бременност можеш да си сметнеш термина:)
Моя е на 1 август:))Вие колко дни след трансфера видяхте сакчето,в случай че си била ин витро ?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #366 -: Ноември 29, 2011, 09:27:03 am »
Теди 81 , аз бях по къс протокол. Трансфера ми беше на 08.11 , а сакчето се видя на 28.11. Според калкулатора термина ми е на 28.07.2012г. , ама много рано ми се струва за такива сметки - има много вода да изтече до тогава. Нали има една приказка, че човек без работа само глупости мисли. :D
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #367 -: Ноември 29, 2011, 15:53:10 pm »
Иванова,честито сакче.Възможно е другото сакче ,ако са били две де ,в последствие да не оцеляло.Не го мисли,по важно е това сакче да си го гледкаш и пазиш.
Моето сакче го видяхме на 20 ден след трансфера,а сърчицето към 27 ден мисля че.
И аз не знаех нищо за жк,и в 12 седмица питах док ,а той вика аз съм те записал  :Dна жк(тъй като аз казах че при тях искам да е .Обаче ми иска направление от личната лекарка.После питах сестрите ,те казаха че прегледите при док които правя на 20 дни на уз са жк :).Аз знам че мерят ,теглят ,кръвно и т.н ,ама тук не е така май .
Попитай си Теди,може да има нещо което аз не съм разбрала .
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #368 -: Ноември 29, 2011, 18:26:52 pm »
Благодаря за отговорите,момичета.Значи аз на 19.12,когато съм на преглед трябва да видя и сак и сърце,дай Боже!Лека бременност ви желая,а на правещите опити успех!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #369 -: Декември 01, 2011, 19:11:01 pm »
Как сте дами?
Къде се изгубихте?
« Последна редакция: Декември 01, 2011, 19:12:55 pm от iiivanova »
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #370 -: Декември 02, 2011, 21:48:58 pm »
Теди,ще видите сак4е и сър4ице,мисли позитивно и всичко,ще е ок.
Иванова,честито ти сакче,мила,пази се.
Аз да дам от4ет след прегледа,ве4е сме 18,8мм.бебчо расте и аз съм много щастлива.
Май това е за сега,лека ве4ер на всички  :grouphug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #371 -: Декември 10, 2011, 21:57:33 pm »
Иванова, аз също съм на контрола на 19.12 за нк клетките :) Може да се засечем. А следващата ми вливка е на 24.12. Вливам за сега само липовеноз. От първата ми вливка се качиха с 7 % и сега ще видим какво ще е положението. Ти какво вливаш ?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #372 -: Декември 11, 2011, 13:24:29 pm »
Моникам,Иванова,стискам ви палци скоро нк клетките ви да влязат в норма,както стана при мен. :P
Вляхме само два пъти,по време на стимолацията /липовеноз/и след полож.тест/интралипид/,на следващата контрала ве4е бяха паднали на 9.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #373 -: Декември 12, 2011, 11:51:20 am »
monikamm , извини ме , че ти отговарям толкова късно , но не съм влизала няколко дни. Моята контрола я отложих за 20.12 , че на 19 ще съм извън града. Сега бях до клиниката и попитах Недева, каза че не е проблем. И аз за сега съм на липовеноз.
Арамиз кой ти предложи интралипида. Той ли струва около 600лв.?
Аз ходих да ми сложат втора инжекция прегнил заради кървенето което имах.
Док. нищо не ми обясни последно като ходих, такава лудница беше. От една страна ми се ще да го оправдая , ама от друга толкова въпроси който не зададох си останаха без отговор и сега си ги нагласям както ги разбирам с разтревожения си пилешки мозък.
Но да не ви отегчавам с моите щуротии.
Лек ден на всички.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #374 -: Декември 12, 2011, 19:53:21 pm »
Липовеноз не е ли другото име на интралипида ? А това което струва 650 лв е имуновенин, то е съвсем различно. При мен нк бяха 24, след вливка станаха 31, сега на контролата ще видим какво ще покаже, но СТаврев каза че всеки месец ще имам вливка при бременност.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #375 -: Декември 12, 2011, 20:11:54 pm »
Липовеноз не е ли другото име на интралипида ? А това което струва 650 лв е имуновенин, то е съвсем различно. При мен нк бяха 24, след вливка станаха 31, сега на контролата ще видим какво ще покаже, но СТаврев каза че всеки месец ще имам вливка при бременност.

 osi_9
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #376 -: Декември 12, 2011, 20:21:16 pm »
Арамиз, при теб как се движеха преди вливката и след нея процентите ?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #377 -: Декември 13, 2011, 11:09:44 am »
Мони,преди да започнем процедурата пуснах пълна имунология включително и нк клетки,тогава бяха 17,започнахме опита и на 6-ти ден от трансфера направихме първото вливане на липовеноз.След опита и положителния тест в 4г.с. пак вляхме но интралипид.Определиха ми ден за контрола на клетките след 5 седмици и тогава бяха паднали на 9.Разговарях и с Недева и понеже след празниците си заминавам за Италия,решихме пове4е да не ги следя,надявам се,че повече няма да се повишат значително.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #378 -: Декември 13, 2011, 21:15:05 pm »
Aramiz, браво, на теб вливките действат точно както трябва. Аз ще се моля за такива резулатати. Ти сигурно се прибираш при мъжа си. Ние лятото бяхме в Генуа, Рим и Венеция и много ми хареса, но и италианците много високо говорят  8O
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #379 -: Декември 14, 2011, 09:43:05 am »
Мони,стискам ти палци и твоите нк кл. да влязат в норма.
Да,отивам при татито,че и на него ве4е много му липсваме,а корем4ето ве4е расте,дано само няма проблеми с този самолет,защото с кола е голяма утрепия/около 20ч./.
Имам нужда от стиснатите ви палчета за петък,ще гледаме бебо и ще мерим нухалната транслусценсия/дано го написах правилно/.