0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #400 -: Декември 26, 2011, 10:10:29 am »
Честита Коледа!
Желая ви да сте здрави,щастливи и да сбъднете мечтите си!
 santa2 :babbycarrage: santa2 :babbycarrage: santa2 :babbycarrage:

Роузи,добре съм мила.Май ве4е в Бг.приключих с прегледите,дано всичко е наред,живот и здраве, ще споделям впечатления от италианските лекари.Чакам си резултатите от БХС и това е при мен.
Стискам ти  палци за прегледа след празниците и да, скоро ще се похвалиш с първите ритничета,и аз нямам търпение за тях...
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #401 -: Януари 01, 2012, 02:00:31 am »
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, мили бъдещи мами:bighug:
Много здраве, късмет и щастие! Дано през Новата 2012 всички сбъднем мечтата си  :sbabygirl: :babyboy:
УСПЕХ НА ВСИЧКИ osi_9  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #402 -: Януари 01, 2012, 14:52:47 pm »
Честита Нова година !
Пожелавам ви късмет във всички което не зависи от вас,и сбъдване на всичко за което мечтаете!
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #403 -: Януари 01, 2012, 19:14:10 pm »
Сурва весела година,
здраве и късмет да има
да е спорна , мирна , даровита
и за всички ни да е честита.
Нека ни дари с това
за което сме мечтали досега.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #404 -: Януари 02, 2012, 16:24:00 pm »
Честита Нова Година,нека бъде по-добра от старата година,мирна и плодовита.Само сбъднати мечти и много усмивки.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #405 -: Януари 02, 2012, 22:32:59 pm »
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, мили момичета, нека новата година да донесе много здраве, щастие, късмет, усмивки и не на последно място -  сбъднати мечти!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #406 -: Януари 06, 2012, 21:59:13 pm »
veneciaaaa, започна ли подготовка за транфер ?
Аз ще лекувам още бактерии, но е добре че свалихме нк клетките в нормални граници. :)
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #407 -: Януари 11, 2012, 09:07:43 am »
Здравейте, къде се изгубиха всички?
Арамиз, замина ли при таткото?
Роузи, как я караш?
Мони, браво за НК клетките. Дано скоро пребориш и бактериите и да прибереш снежинките.
Валерия- Тереза, мина ли ЕТ? Драсни две реда .
 :D
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #408 -: Януари 11, 2012, 13:20:50 pm »
Здравейте .Къде са всички?
Иванова,ти как си?Кога спираш лекарствата ?Май имаш още малко?
Арамиз,в БГ ли си още?
Мони,очаквам те много скоро преборила се с гадините да прибереш мъничките съкровища на топличко.
Анджи,Джулка,вие как сте?Скоро не сте писали?
Валерия,чакаме новини и от теб.
Ние сме добре,ще имаме принцеска :D,много съм доволна .
Ама нали трябва все да има за какво да се притесняваме ,имам проблем с изследванията на кръвта ,стандартните ,вероятно чернодробните ,дано не е сериозно и още по добре да е грешка повлияна от храненето преди изследването.
Стискам палци на всички .
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #409 -: Януари 14, 2012, 12:58:48 pm »
Повдигам темичката ни с надежда за много хубави ,положителни новинки :crossfingers:.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #410 -: Януари 14, 2012, 19:41:51 pm »
Здравейте куклички :P
Роузи анна,честита розова мечта.Надявам се вси4ко да е наред с изследванията ти.Стискам ти силно палчета.
Мони,радвам се,че нк клетките са в норма,скоро и бактериите ще приборите,4акаме те с добри новини.
Иванова,а ти как си?

Аз се прибрах преди два дни :P при таткото,много сме щастливи,че вече вси4ки сме заедно в къщи.Кученцето ми и то пощуря от радост като ме видя,много ми липсваше сладката душичка :P
Записаха ме на жк,където ще се мерим,следим кръвното,пулса на бебчо и т.н.
На преглед съм 4ак на 23.02. незнам как ще издържа толкова време,без да видя бебо.В България свикнах с прегледите на две седмици.
Незнам дали е било бебчето но  в самолета усетих леко трикратно потупване,но съм нащрек и ако пак се случи,ще знам,че е от бебчо :P
Момичета,вие колко често ходите на прегледи?
Как сте с килограмите?Аз съм +2кг.
Рядко но все още имам неразположения,та се успокоявам,че бебчо расте в мен...
Толкова за сега,тук съм и ви следя.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #411 -: Януари 15, 2012, 18:27:50 pm »
Арамиз,радвам се че си пристигнала при татенцето и пътуването е минало леко,дори е било вълшебно за теб .
Аз въпреки че съм вече в 5 месец незнам дали усещам бебка,имала съм и аз някакви тупкания понякога ,ама не съм сигурна  :lol:,ама има време после ще ритка силно .
На преглед ходя в месеца по веднъж при моя лекар и още веднъж на жк в моя град заради болничния ,ама те там узито им е светлинни години назад ,пък и май обира пайжините основно ,как издържат тези жени да не ги гледат всеки месец незнам ,така ги претупват  :(.А за килцата просто е страшно вече съм +8 :oops:,ама взех а внимавам вече :D
Иванова ,как си?
Къде сте всички момичета?Хайде пишете де,мисля ви.Няма ли някой да започва скоро процедура ?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #412 -: Януари 16, 2012, 09:25:17 am »
Здравейте,
Роузи , гледам в подписа днес си в 20г.с. и ти остават още толкова. :D Половината път е извървян. :D
Арамиз, радвам се , че вече сте си у дома при таткото.
Нашите прегледи за сега са на две седмици. Постепенно спирам някой от лекарствата.
В четвъртък съм на преглед и ще питам дали е време вече за ЖК. След теста повече никакви изсл. не са ми правени. Нито съм се мерила (нямам кантар вкъщи),ама ми отесняха вече дънките с който ходех и ми бяха по-свободни. Ама аз не спрях да ям. :oops: Понеже засега не ми е ставало лошо, а и апетит си имам , ще видим какви ще ги сътворя.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #413 -: Януари 18, 2012, 12:34:04 pm »
Здравейте!
Да се включа и аз в темата
Надявам се бременния прашец да стигне и до мен.
Ще правя трети опит по фонда.Пих два месеца Марвелон, но и двата пъти цикъла ми дойде преждевременно.Трябваше да го пия до 20.01. но ми дойде вчера 17.01. За късмет бяхме в клиниката с мъжа на прегледи за серология, спермограма, микробиологияи др.,затова с д-р Ставрев се разбрахме да отложим за другия месец. Ще започвам Марвелона от 21.01 до 10.02 и живот и здраве-стартираме!
Моето вътрешно усещане е, че февруари е моят месец!Така съм си го нарекла още когато си взех заповедта.Дано да е така! :balk_602:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #414 -: Януари 18, 2012, 19:23:24 pm »
Ети_1974 , добре си дошла , скорошно започване и после бързо в темата на бременните. :D
Дано имаш късмет . Хубаво е , че си оптимистично настроена.
Имаш стиснати палци от мен.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #415 -: Януари 19, 2012, 13:12:02 pm »
Светле,много се радвам че започвате скоро.Успех!Числото 3 носи щастие!
Иванова,Хапвай си пък после ще се слабее :D,е разбира се да се внимава все пак .
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #416 -: Февруари 04, 2012, 17:44:41 pm »
Mомичетааааааааааа........къде се губите???????
Очаквам ви да драснете по някой ред.Най много ще се радвам на няколко +++++++++тестчета.
Мони,Ети,Джулка,Иванова,Арамиз.....
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #417 -: Февруари 08, 2012, 12:18:58 pm »
Здравейте куклички,голямо затишие е настанало тук,няма ли момичета в процедури?
Светле,започнахте ли вече?
При мен нищо ново,откакто се прибрах не съм ходила още на ехограф,4асът ми е за 23,и чесно казано вече малко започвам да се притеснявам.Моята док.и тя е в майинство,та не можах и частен преглед да си уредя,а при друг не ми се ходеше..На 13 съм на консултация,поне ще чуя тоновете на бебо,което пак е нещо.Добре,че вече го усещам да се движи та това ме успокоява малко.
Роузи,ти колко често усещаш бебка,има ли вече по-силни ритничета?
Иванова,разбрахте ли пола на бебо вече?
Мони,Джулка,пишете и вие по някой ред.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #418 -: Февруари 08, 2012, 13:40:05 pm »
E най-после малко раздвижване тук.
Арамиз как е при вас времето ,тук е ад във бели окраски.
Там май по нарядко ще виждаш бебо,като чета как момичетата ходят около 3 пъти на ехограф през цялата бременност в чужбина :(.А ние тук поне 2 пъти в месеца .Един път на частно ,после още един на жк.Бебка ме сритва всеки ден ,активна ми е ,ама е с характер от сега ,щом мъжа ми сложи ръка на корема и тя спира  :D,та той не може да я усети още,ама има време ,
Н акого трябва да стискаме палци за тестче?Хайде де пишете .
Иванова,Ети,Джулка,Мони,Валерия,Анджи........
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #419 -: Февруари 08, 2012, 13:59:22 pm »
Роузи,за прегледите в БГ.направо ви завиждам благородно :P И аз свикнах Ставрев да ме гледа по два пъти в месеца..само ано вси4ко е наред с бебо.
АХХ,как ме срита в момента бебо :PЗа характер и ние го проявяваме от сега,същото  се получава и при нас,ритка си диването а когато татко му си сложи ръката върху корема ми,спира веднага :P Ще са търпеливи няма как.
Аз на частен преглед ще ходя при моята док.но от матр месец,тя тогава започва работа и тогава ще ми е по-спокойно.
Сняг и студ си имаме и при нас,и тук е голяма зима,тази година.Невижда сняг за тях.
Ина4е в бГ.положението е много сериозно,гледаме си нашата бг, телевизия и съм наясно с обстановката и бедствията,много е страшно..