0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #740 -: Декември 27, 2016, 22:54:02 pm »
Чудесен резултат, yollie :) Съвсем скоро ще се разбере едничко ли е, двечки ли са... Успех и за напред!



   La vita è bella
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #741 -: Декември 28, 2016, 14:37:48 pm »
yollie, при такова изпреварващо удвояване са споделяни и двата варианта, но дали едно или двечки важно е, че ЧХГ нараства добре  :). Успех и весели празнични дни!  :)

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #742 -: Декември 28, 2016, 16:05:12 pm »
Да, на 3-ти ще се разбере :) И от мен светли и уютни празнични дни!
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #743 -: Декември 28, 2016, 16:35:37 pm »
Страхотен резултат!Браво!Много се радвам!

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #744 -: Януари 09, 2017, 07:31:50 am »
Здрaвейте!от пaциентите нa д-р Влaдимирив с донорско инвитро, може ли дa ми кaжете колко се чaкa в клиникaтa зa донорски яйцеклетки?
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #745 -: Януари 09, 2017, 14:37:49 pm »
Привет, момичета! Едничка ми е шушулката. Видя се преди седмица на УЗ. Сега си я мътя и се надявам всичко да е спокойно до 13 седмица, че да ми олекне съвсем.
Пожелавам успех на всички и нека 2017 донесе много  :bfp:
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #746 -: Януари 09, 2017, 15:01:47 pm »
Йоли, сега ще мътиш, ще почиваш и ще се радваш на бременността.Много се радвам за вас!

КНС, за съжаление не съм запозната.Мисля че всичко е строго индивидуално.

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #747 -: Януари 09, 2017, 17:28:50 pm »
Благодаря , ще ми се да ме зарадват по-скоро с новина че има донор.Успех на всички, които очакват заветните две чертички.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #748 -: Януари 30, 2017, 09:29:57 am »
Момичета, бихте ли ме ориентирали? Докторът ми беше казал да му се обадя на първия ден от цикъла за започване на симулацията. Междувременно трябваше да направя предварителни изследвания. Сега, когато излизат резултатите, трябва ли да ходя да му ги показвам и да ги обсъждаме или това ще стане когато отида за стимулация? Специално Фактор 5 Лайден ми излезе, което е по-сериозно...
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #749 -: Януари 30, 2017, 11:55:43 am »
Обади му се по телефона или му изпрати мейл.

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #750 -: Януари 30, 2017, 12:55:25 pm »
Здравей, Seeker.
Позволявам си да пиша, макар да не съм пациентка на д-р Владимиров.
Специално Фактор 5 Лайден ми излезе, което е по-сериозно...
Не се притеснявай, няма нищо страшно или фатално в резултата. Аз също съм с Хомозиготен генотип на тази мутация + още няколко хетерозиготни за разкош. При мен се установи едва в края на трети месец от бременността, до тогава не бяхме изследвали вродените тромбофилии. От този момент започнах да си поставям Фраксипарин ежедневно и към момента всичко с бебчо и бременността е наред. Чудесно е, че при теб тази особеност е вече известна, така Док ще може да вземе навременни мерки.
Както те е посъветвала Маги, свържи се с лекаря си, за да ти обясни какво трябва да е поведението оттук-нататък.
Успех!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #751 -: Януари 30, 2017, 20:38:26 pm »
Благодаря за съвета, Маги, писах му  :). Злати, благодаря и на теб за успокоението - и аз имам още неща за разкош, но ще взема мерки!  8) Радвам се, че при теб всичко върви добре - успех и по-нататък с раждането и отглеждането на дългоочаквания бебчо!
*
Здравейте, момичета! Как са всички бъдещи мами, много е тихо в тази тема?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
гледам, че доста нови бременни са се отчели в темата за клиниката на д-р Владимиров в бг-мамма.
:)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Имам въпрос.Исках да запиша час, за да се видим с доктора и да му занеса всички изследвания.Звънях на рецепцията, казаха ми, тъй като сте стар пациент идвате един ден и чакате.Няма час, изчаква се.Аз съм малко учудена.Колко време се чака?Сутринта в колко да цъфна там и да чакам?

Аз съм пациентка на клиниката от дълги години. Когато сме говорили с док за “най-доброто” време за идване за да не се чака много, той ми е препоръчвал между 10 и 12 часа. Обикновено по това време вече са минали момичетата, които са текущо в стимулации и е преди трансферите, които по мои наблюдения, се насрочват от 12 ч натам.

Успех!
И аз съм пациент от 5г. и също съм на мнение,че от 10 до 12ч. е най-подходящото време за среща със Владимиров. Желая ти успех!
*
Много благодаря, това ме устройва напълно.Аз пристигам към 9,30 в София и се надявам с маршрутка да се завлека до горе за 45 минути да кажем.Има ли още маршрутки от централна гара до Студентски.Ако не ще хващам метро и пеша.

*
Маги,  най- удобно ще ти е с автобус 413. Тръгва Централна гара и като слезеш на Колеж по Телекомуникации имаш около 5 мин. пеша.Друг вариант ти е метро до Европейски съюз и 94 от Хемус например.  Само с метро- трябва да сменяш,  а и е доста ходене пеша. За маршрутки нямам идея - част от линиите изобщо ги спряха, от Централна гара до Студентски град нямам представа дали пътува още.  Дано да се включи някой,  който пътува. ...Успех!  Стискам палци! А може и да се засечем в клиниката някой от идните дни😉
*
Хм, не знаех че 413 минава от там.Ще погледна в маршрута на градския транспорт.
Ще се радвам да се видим, само да си разбера програмата за другата седмица и ще пиша в кой ден ще съм в Клиниката :)