0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #720 -: Ноември 21, 2016, 15:48:42 pm »
Всичко ще се нареди, няма друг начин.
 :bighug:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #721 -: Ноември 21, 2016, 17:24:49 pm »
И аз съжалявам за този резултат! Събирай сили за следващия опит, ще успеете!

И аз днес съм малко разочарована... Трансфер няма да има този месец. Ще култивираме до бастоцисти и ще замразяваме. Док каза, че можело да има изместен имплантационен прозорец. Като се замисля, не е нужно да рискуваме, но от друга страна сега трябва да чакаме. А аз гледах на трансферта, като на награда за всичко изтърпяно до сега. Дано поне всичко е ок с ембриончетата в следващите два-три дни и да нямаме загуби...
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #722 -: Ноември 21, 2016, 17:29:30 pm »
Съветвам те да слушаш док. Аз бях същата и на мен ми каза това но аз бях дебелоглава и викам ще има трансфер. Естествено абсолютно не се получи. Още на 2 ден от трансфера имах кафяво зацапване и док каза че е лош признак. На 7 ден трябваше да пусна тест като от 5 ден така ме напъваше да ми идва че само се мъчех. На 7 ден пуснах тест категорично отрицателен и спрях лекарствата и моментално до 2 часа ми дойде и ми беше страхотно облекчение. Така че съветвам те да го послушаш. Аз после правих ера установи се имплантационния прозорец и сега правихме трансфер на 16 ден от цикъла и верно не завърших добре но едно е сигурно че имплантация имаше. Да те попитам колко ти е последно изследвания прогестерон преди пункцията? При мен беше висок и док каза че това подсказва че имплантационния прозорец е изместен.
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #723 -: Ноември 21, 2016, 18:03:30 pm »
Да, разбирам те. Ще слушкам и това е.
Ами това му беше довода и при мен. Високи стойности на прогестерон, което му говорило за изместване. Не си следя сама стойностите, защото нищо не ми говорят, а само ще се натоваря допълнително с информация.
Това означава ли 100%, че трябва да правя ЕРА?
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #724 -: Ноември 21, 2016, 18:17:07 pm »
За ЕРА не мога да ти отговоря категорично, той ще прецени и ще ти каже дали да я направите. При мен така стояха нещата с прогестерона, той това ми отговори че му подсказва че може да е изместен след това направихме ерата. При мен опита беше финансиран от него в смисъл той беше направил дарение чрез зачатие и ни изтеглиха та спечелихме опита. Пакета включваше доста неща и едно от които беше и ерата така че тя за мен беше безплатна и си я направихме. Според мен мое мнение е че щом прогестерона ти е висок и щом док има подозрение редно е да направите и вие ерата но няма как да се ангажирам това да ти го казвам 100% . Той ще прецени и ще ти каже дали да я направите. Според мен лично би трябвало.
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #725 -: Декември 19, 2016, 16:47:08 pm »
Момичета, на вас док на кой ден след ЗЕТ ви казва да правите кръвен тест? На мен ми каза точно седмица след трансфера да си пусна изследванията. Аз сега се чудя не може ли и ден по-рано?..
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #726 -: Декември 19, 2016, 19:53:40 pm »
yollie, бъди търпелива :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #727 -: Декември 19, 2016, 20:58:02 pm »
7 ден след бластоцист трансфер. Изчакай не пускай по рано
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #728 -: Декември 20, 2016, 07:04:12 am »
Не очаквах да съм толкова нетърпелива...  :lol:
Ще търпя, днес и утре да минат!
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #729 -: Декември 20, 2016, 08:36:37 am »
Успех, Йоли! :-)

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #730 -: Декември 20, 2016, 22:37:24 pm »
Здравейте, момичета! И аз се включвам - моето пътешествие тепърва започва и все още се запознавам с това, което ми предстои.  :? Другият месец започвам подготовка и февруари стимулация. Чета бг и чужди сайтове за PGS (предимплантационния генетичен скрининг) - много е скъпо това изследване... някоя от вас правила ли си го е?
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #731 -: Декември 21, 2016, 11:15:57 am »
yollie, мъничко остана, само още един ден. И аз 7 дни чаках след моя трансфер на размразени бластоцисти - вторник трансфер, следващия вторник тест и то положителен! Пожелавам и на теб положителен резултат :)

Seeker_girl, добре дошла и дано пътешествието бързо приключи до желаната дестинация :) Защо се налага PGS при вас? Според мен е добре, че търсиш информация предварително, така ще се чувстваш по-уверена при разговорите с доктора. Той магически става разговорлив, като усети, че отсреща има мислещ и интересуващ се човек :) Иначе, аз не съм се сблъсквала с това изследване и не мога да ти дам информация, но дано се включи някой, който го е правил...



   La vita è bella
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #732 -: Декември 23, 2016, 23:45:10 pm »
Благодаря, rumyanau! И честито за положителния резултат :D !
За PGS се позаинтересувах, защото пише, че се препоръчва при напреднала възраст на жената, а и води до по-голям процент успешни имплантации. Всъщност се проверява за някои хромозомни аномалии в ембриончетата и се трансферират по-здравичките. Но май е непосилна сумата, така че поне първият път ще разчитаме на късмета и Божията помощ!  :)

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #733 -: Декември 25, 2016, 13:01:38 pm »
Честита Коледа на всички момичета! Да си пожелаем много здраве и късмет и догодина по това време на гушкаме сладки здрави бебчета!  :)
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #734 -: Декември 25, 2016, 13:52:50 pm »
Весели празници, момичета :) Желая ви сбъдване на най-съкровената мечта!



   La vita è bella
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #735 -: Декември 26, 2016, 09:50:59 am »
Весела Коледа, Прекрасници!
Пожелавам ви от сърце най-ценните подаръци да получите!

Сега видях, че не съм се отчела с резултата. В четвъртък ЧХГ 36 - 7 дни след трансфер. Вчера (на Коледа) напишках един тест и се видя бледа втора чертичка. Утре ще ида да ме боцнат пак. Дата на очакван МЦ е чак след 3 дни, което си  е добър резултат  :wink:
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #736 -: Декември 27, 2016, 00:21:08 am »
yollie, поздравления за твоя подарък!  :)
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #737 -: Декември 27, 2016, 07:24:10 am »
Благодаря, да ти се връща! :)
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #738 -: Декември 27, 2016, 13:45:30 pm »
Браво, yollie :)

Стискам палци и за днешния тест  :crossfingers:



   La vita è bella
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #739 -: Декември 27, 2016, 17:25:39 pm »
Днес, 5 дни след първия тест, ЧХГ е 390! Според калкулатора, се удвоява на 35 часа. Според вас дали са се хванали и двечките?  :sbabygirl: :babyboy: