0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Пункцията ми ще е сигурно четвъртък или петък :)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Мина ми пункцията и тъкмо ме пуснаха от болницата :) имаме 14 яйца. Плана е да се чакат за бластоцисти и евентуален трансфер в сряда. Изписаха ми влагалищни глобули и 10 дни фраксипарин за мое огромно нещастие :) сега е момента да споделите някоя хитрина за фраксито ( разтриване , мазане с нещо)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
охо, браво, добра бройка яйчица!

относно фраксипарина, нищо нещастно не виждам - това вече е рутинно назначение при инвитро процедурите и е само за твое добро. инжекциите са подкожни, иглата е тънка като конец, не боли.
това не е мускулна инжекция, дето остават топчета под кожата, та да се налага мазане и разтриване и "хитрини".
аз съм слагала 9 месеца фраксипарин и нищо не ми се случи. помисли си, че диабетиците на инсулин се бодат всеки ден по няколко пъти с такива игли и нищо им няма.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Мерси Джамче :) една приятелка тъкмо ми каза че вкарването на разтвора не боляло единственото което боли био боцкането защото иглите били тъпи те и в клиниката това ми казаха за иглите. Аз досега си мислех че всички като се оплакват че боли тоя фраксапарин боляло от течноста но явно друга била работата. Е довечера ще разбера със сигурност 😂😂😂
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Иглата според мен не е тъпа. Болка не съм усещала, освен ако не набарам някоя стара синка.
*
Значи преди да си тръгнем към Плевен минахме през клиниката и момичетата предложиха да ме боцнат и естествено без да се замисля се съгласих тъкмо тая вечер няма да се притеснявам. Значи не боли. Малко заболя боцкането явно наистина има нещо вярно че иглите са по тъпи. Иначе течноста не болеше. Малко ме засърбя за някоя секунда и това беше. Изобщо не боли. :)
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Имаме 12 оплодени ☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Браво,evm123. Дано всичко се развие добре.
*
Браво, evm123

Стискам палци  :goodluck:



   La vita è bella
*
Вчера ми казаха че 2 от ембриончетата имат повече фрагментации. Днес като ми се обадиха ми казаха че всичките 12 си се делят. Явно и тия 2те с фрагментациите се делят. Нямаме никакви загуби за сега :) днес им е 3 ден. Утре ще ми кажат за кога точно ще се планува трансфера в сряда. Както мъжа ми вика инати са на тебе и се борят всички за живот. Аз съм зодия овен 😂😂😂😂😂😂😀😀😀😀😀😀
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Аз официално приключих с отрицателен тест. С нетърпение ще си чакам сладоледчетата ☺☺☺
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Съжалявам, evm123
Хубаво е, че си позитивно настроена
Прегръдки  :bighug:



   La vita è bella
*
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #673 -: Септември 15, 2016, 14:02:10 pm »
Момичета,
Има ли някоя сега стартираща стимулация при д-р Владимиров? :)
Някаква затишие е настанало :)
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #674 -: Септември 15, 2016, 14:03:57 pm »
Ами док е отпуска месец и половина вече така че затова е и затишие. Аз доколкото знам от понеделник вече е на работа така че ще има раздвижване 😀
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #675 -: Септември 15, 2016, 15:48:46 pm »
evm123 - така е :) след отпуск идва в понеделник
ти какво планираш - прочетох предишните ти постове...?
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #676 -: Септември 15, 2016, 16:35:09 pm »
Аз правих Ера с д-р Белчева докато беше отпуска д-р Владимиров и сега чакам всеки момент резултата. След това ако няма проблем ще правим Зет понеже имам замразени.
Желанието поражда вяра,
вярата поражда надежда,
надеждата дава сили да погледнем реалноста
в очите и да се борим за своето щастие.
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #677 -: Октомври 10, 2016, 16:57:55 pm »
Аз се включвам в темата.
От ноември ще започнем стимулация с док. Владимиров. Този месец сме се отдали на изследвания  - стандартните неща + ДНК фрагментация на ММ. Чакам си сега всички хормони да излезнат, а на 25 имам час при д-р Белчева. Утре са тестовете на мъжа ми, дано всичко е ок при него.
За първи път ни е и всичко ми е ново. Не ни се чака само на фонда и ще сме на самофинансиран опит. Никой нищо не ми е споменавал за ера теста, дано не се налага да го правя. Стискам палци на всички и споделям емоциите ви!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #678 -: Октомври 26, 2016, 15:12:30 pm »
Днес видях в пресата тази хубава новина от клиниката на д-р Владимиров:
http://www.24zdrave.bg/Article/5834920

Мисля, че това слага край на споровете дали ERA е нужно и полезно изследване при репродуктивни неуспехи, които се водеха от време на време между пациентите, инспирирани от някои лекари.

Честито признание за клиниката и екипа!

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #679 -: Октомври 26, 2016, 16:52:22 pm »
Браво на нашия доктор :)



   La vita è bella