0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро! Права е Маммаита 2012. Наминавам често и тук. За жалост,не се чувствам компетентен по повечето въпроси ,които се повдигат тук и гледам да не се обаждам с грешно мнение,но не мога да пропусна темата. Нали и ние имаме спомени от доктора и клиниката :oops:. Полипити са вредни,макар и понякога да изглеждат не толкова опасни ,за да компрометират процедура. С това съм запознат  :wink:! При възможност,отстранявайте ги,но само при професионалисти.
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
въпросът на потребителката е в това, че единият лекар вижда полип, а другият - не.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Да,разбирам въпроса и виждам,че сте я насочили към трето мнение. Нямам какво да добавя  :).
/www.mamaibebe.com][/url]
Аз имах същата дилема. Гинеколожката ми виждаше нещо в матката, предполагаше, че е накакъв миомен възел, Владимиров каза, че има нещо, но не било причина за незабременяване. А аз не можех да забременея, въпреки, че всичко друго беше ок. Въпреки, че вярвах повече на него, отколкото на кварталната гинеколожка, реших, че няма да оставя нещата така. Смених клиниката, още на първия преглед ми казах, че имам полип или възел, който задължително трябва да се махне, защото ще компроментира опита. Направихме хистеро, оказа се не един полип, а аденомиоза, хубаво са изрязали всичко и сега съм бременна, благодаря на Господ и на новата ми лекарка.
Съветът ми е да не оставяш нещата така и да не вярваш сляпо, второ, трето мнение и хистеро. А с цветна снимка нищо няма да се види, на мен ми я правиха само, за да решат дали да правим хистеро или лапаро, иначе с нея полипите не се виждат.
*
Извинявайте, че се намесвам в темата ви - не съм пациентка на д-р Владимиров...
slanceto2, Честито и лека бременност! Желая ти сладко и здраво бебе на финала!
Моля те, не приемай следващите ми думи като "заяждане"  :)
Преди да направя първият си опит инвитро, от една клиника ми казаха, че без нова лапароскопия и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО  махане на тръбата /беше с пластика/ опитът е почти "обречен". Теоретично те бяха прави. Не го направих. Големият ми син е резултат от този първи опит /на друго място/.
Ако се бях съгласила тогава с първите /и опитът отново беше успешен/, сега може би щях да твърдя, че лекарите, които предлагаха да опитаме БЕЗ да я махаме са некадърни и съм им "вярвала на сляпо".  За съжаление, колкото и банално да звучи - "в медицината не винаги 2 и 2 е четири"...

Съжалявам, че малко се отдалечихме от темата  :wink:
« Последна редакция: Май 05, 2015, 16:26:25 pm от Nedda »



страхотен пост Nedda :youwoman: точно до това се свеждат нещата, на кого в какво му е удобно да повярва :)
А всъщност просто искахме да посъветваме момичето да потърси още едно мнение като й  дадохме лични изживявания. Не знам защо някак нещата в тази тема винаги се обръщат на заяждане  :lol: (и не визирам коментара на Неда)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
tsvety_t, последното изречение е обидно, невярно и не ти прави чест.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Здравейте момичета.Аз съм пациентка на доктор Владимиров,не знам дали въпросът ми е за тук,ако не е ме извинете.Въпросът ми е на 0.5.0.5.2015 правих инсеминация  и от тогава до сега имам леки болки   като преди менструациа това дали е нормално?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Здравей, eliza156!

Според мен не е притеснително, но за да си сигурна и спокойна - позвъни на д-р Владимиров и му сподели оплакванията си. Така е най-редно.

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Да права беше не е притеснително,каза ми да пия но-шпа и да се надяваме на положителен резултат!
*
Успех, eliza156 :) Дано това при теб да са симптоми за бременност  :crossfingers:



   La vita è bella
Ами дано да са такива симптомите,на 19 ще разберем,но дните не варвят
*
Ох, да, чакането до теста е най-трудно...



   La vita è bella
*
Eliza156, успех днес!  :crossfingers:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Майките, видяхте ли това съобщение:

http://www.ivf.bg/dom/index.php/bg/news-archive/12-novini/258-detski-praznik-2015

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Здравейте момичета! За съжаление теста се оказа отрицателен,но няма да се отказваме продължаваме на пред.
*
tsvety_t, последното изречение е обидно, невярно и не ти прави чест.

 Видях миналата седмица :) Обадиха ми се вече и по телефона, за да ни поканят. Дано тази годна сме здравички и да отидем, че последно сме били на първия празника през 2011г.

Здравейте момичета! За съжаление теста се оказа отрицателен,но няма да се отказваме продължаваме на пред.

 eliza , съжалявам за отрицателния тест :(  Бъди силна, почини си и смело напред! Обсъдете спокойно с др.Владимиров ситуацията и вземете решение за следващите стъпки. Стискаме ти палци!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
eliza85, съжалявам за отрицателния ти резултат. никакво отказване, разбира се!
това първа инсеминация ли ти е? разкажи по-подробно какъв е случаят при вас, ако искаш...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Да това ни е първа инсеминация.При нас е много сложно всичко.Ние  сме с мъжки фактор много тежък случай,опитвахме какво ли не,но така и не се подобриха нещата  и решихме да направим донорска инсеминация,но уви и тя неуспешна.