0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря :) приятен и много усмихнат ден на всички :)
Момичета, аз хубаво попитах и разбрах, че др.Белчева гледа бременните, но женска консултация на друго място ли трябва да си водя? Благодаря ви :)


*
По мое време (преди 2 години) женска консултация по здравна каса трябваше на друго място.

Аз се записах по две причини:
- трябваха ми повечко болнични (затова трябва лекарска комисия), а докторът от ЖК беше в лекарска комисия
- изследванията, които се полагат по ЗК (не че са много, но все е нещо)



   La vita è bella
Днес Владимиров каза, че те ще си ми водят женската консултация, ако разбира се искам, а аз предпочитам те да си ме наблюдават. Живот и здраве, дано всичко да е наред :) се надявам да ме насочат и за раждането. Хубав ден мили девойки  :bighug: :bighug: :bighug:


*
Чудесно, bojinova88 :) Най-хубаво си е в клиниката :)
Лека и спокойна бременност :)



   La vita è bella
*
Здравейте.
Дали може малко инфо при инвитро на ЕЦ как процедира д-р Владимиров? Днес говорихме да направим такъв опит, но той спомена лека стимулация с лекарства - съвсем малки дози, което не е ЕЦ явно де, въпросът е какви са дозите и лекарствата? Дали са си пак стандартните при стимулация или някакви други? Чудя се и какво точно има предвид малки дози?
Питам, за да знам какви очаквания да имам за обща цена, тичане за лекарства и т.н.
Зазу според мен трябва да си го питаш него за да си ти каже, за всяка е различно, но изчакай и другите девойки да пишат. Преди всичко бъди спокойна и силно вярвай, не се предавай и ще видиш че всичко ще стане  :D :bighug: :bighug: :bighug:


Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #507 -: Август 04, 2014, 20:10:59 pm »
  Здравейте! Забравила съм, резултата от Ера колко време беше актуален. Година ли беше или повече. Моля да сподели, който знае.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #508 -: Август 04, 2014, 22:50:23 pm »
Bbojana,  Докторът ми е казвал,че е актуален година. Дано инфото да ти е от помощ


Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #509 -: Август 05, 2014, 12:33:29 pm »
Аз съм правила ЕРА при Владимиров, но не е ставало дума за актуалност на теста :roll:
Доколкото ми е известно ЕРА теста се базира на анализа на гени и генна експресия.
На мен всичко свързано с гени ми звучи като константна величина. Т.е. можем ли да очакваме, че след една година гените ни ще са различни и съответно резултатът от теста би могъл да е различен?  :?
Сигурно аз не разсъждавам правилно, но и през ум не ми е минало да питам за актуалност. Мислех си, че каквото покаже теста това е и не може да се промени вбъдеще  :oops:
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #510 -: Август 05, 2014, 14:15:55 pm »
  Благодаря, момичета. Със сигурност д-р Владимиров е говорил за срок.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #511 -: Август 05, 2014, 14:44:50 pm »
Викси, аз съм пример за изместване на имплантационния прозорец след около година и два месеца. Май месец миналата година правих ЕРА. След нея имам 2 замразени трансфера /неуспешни/. Тъй като съм с множество неуспешни опити, решихме да направим още една ЕРА и резултатите от нея излезнаха преди 2 седмици. Имам изместване  с препоръка за вземане на нова биопсия на друг ден.
И аз си мислех като теб, че не би трябвало има промяна, но... :). Не се отказвам, въпреки трудностите.
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #512 -: Август 05, 2014, 14:54:05 pm »
Ние не правихме ЕРА, и направихме първия опит без база и пробно. Но се получи, благодарна съм на Господ и Владимиров! Трябва силна вяра и спокойствие, колкото и банално да звучи. Но изместване може да се получи, поне така си мисля дори да си нямал такова. Все пак както се променя цикъла при някой жени(като мен) това е от голямо значение. Пожелавам ви скоро да сте чакащи своята рожба и много щастливи. Знам колко е трудно, но с много мъка се научих, че най-важното е да сте спокойни и да не се отказвате, вярата за мен също има голямо значение. Успех мили момичета  :bighug: :bighug: :bighug: :ballons:


Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #513 -: Август 06, 2014, 10:47:07 am »
Викси, аз съм пример за изместване на имплантационния прозорец след около година и два месеца. Май месец миналата година правих ЕРА. След нея имам 2 замразени трансфера /неуспешни/. Тъй като съм с множество неуспешни опити, решихме да направим още една ЕРА и резултатите от нея излезнаха преди 2 седмици. Имам изместване  с препоръка за вземане на нова биопсия на друг ден.
И аз си мислех като теб, че не би трябвало има промяна, но... :). Не се отказвам, въпреки трудностите.
bgpetya, дори нямаше да предположа, че е възможно последващо изместване на прозореца. Важното е, че сте го установили, а това е крачка напред към успеха!
Пожелавам ти скоро да видиш така мечтаните две чертички, както и всички други момичета, които се борят да сбъднат мечтата си! :crossfingers:
*
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #514 -: Август 06, 2014, 12:37:03 pm »
Не се отказвам, въпреки трудностите.

 :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #515 -: Август 06, 2014, 22:19:35 pm »
Теди, Викси- благодаря ви момичета. Сега малко лятна почивка и от есента, заредени с нови сили и вяра.
Да е живот и здраве пред септември ще направим нова ЕРА.

Успех на всички, които се борят неуморно за сбъдването на най-съкровената мечта. Вярвам, че всички ще успеем :)!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #516 -: Август 29, 2014, 14:41:38 pm »
може да е интересно и полезно за настоящите пациенти на клиниката:

http://www.puls.bg/health/pregnancy/news_17596.html
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #517 -: Септември 22, 2014, 15:50:20 pm »
Може ли някой да ми даде моб. номер на д-р Владимиров !!! Моля !!!  Просто забравих да го взема , а трябва да се обадя днес :(
Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #518 -: Септември 22, 2014, 15:56:18 pm »
към petqni пратих го на лични.

Re: Пациенти на СБАЛАРГМ "София" (д-р Владимиров) - тема 6
« Отговор #519 -: Октомври 17, 2014, 14:35:22 pm »
Момичета искам да попитам /понеже имам записан час при д-р Владимиров за другата седмица за консултация за инвитро за първи път/ дали трябва да нося изследвания или той ще назначи и дали това ще е с този първи преглед ? Не мога да ги пусна сега хормоните ,защото цикъла го очаквам към края на месеца, но съм затруднена финансово и поне да знам ,ако трябва да си осигуря парички. Или пък трябваше да опитам за по- далечна дата да запазя час май :ask: