0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

http://www.ivf.bg/dom/index.php/bg/ceni-ivf
Това са цените в сайта, провери ги. Но ако се интересуваш от целия процес е строго индивидуално. Защо не ползваш фонда? Най-добре е да питаш директно в клиниката колко може да струва. успех :)


*
Гледах го ценоразписа, но не мога да се ориентирам тази цена за IVF на ЕЦ  от около 400 лв. например включва ли пункция, оплождане и трансфер или се плаща тя + цените за тези три неща. Останалите компоненти горе-долу мога да ги сметна.
Всяко нещо си има отделна цена, но въпреки всичко трябва да говориш със самата клиника и екипа, защото може да има пакети който да включват всичко. Не съм много на ясно, защото ние бяхме по фонда.


*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Гледах го ценоразписа, но не мога да се ориентирам тази цена за IVF на ЕЦ  от около 400 лв. например включва ли пункция, оплождане и трансфер или се плаща тя + цените за тези три неща. Останалите компоненти горе-долу мога да ги сметна.

Ембриотрансферът е отделен ред в ценоразписа - 390 лв.
Според мен, тази цена за IVF на естествен цикъл включва само пункцията и оплождането.


"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
пункция, оплождане и трансфер са с отделни цени както са по листата
ако се реши култивиране до бластоцист също е отделно
Здравейте на всички ,
реших и аз да се включа към тази тема и да ви разкажа моята история,да споделя с Вас и ако може да помогна с нещо на някого или да ми дадете Вие съвет за нещо...
и накратко ето моята история...
На почти  27 години съм,още от 2008 година съм ходила при  кой ли не лекар тук в града,където живея и всеки ми е казвал,млада си ,нищо ти няма,а бебето не става и не става.През месец Октомври  2013 г. бях за първи път при доктор Владимиров и съм очарована от отношението  на доктора и екипа му.Диагнозата ни е поликистоза и отклонение в спермограмата на мъжа ми.През месец Ноември си взехме заповедта от ФАР.
На 08.03.2014 г. започнах стимулация за ИКСИ.Последва пункция,но от 15 яйцеклетки ми извадиха само 5,от които се оплодиха и петте,върнаха ми 2 ембриончета на 3 ден,а останалите 3 ги замразихме.За съжаление теста  след това не показа наличие на бременност.Миналата седмица трябваше да имам отново трансфер на останалите 3 ембриончета,но ги култивирахме до Бластоцист,за съжаление спряха да се развиват и не стигнах до трансфер. Четох  във форума дали трябва организма да си почине или не.Преди малко говорих с Д-р Владимиров и се оказа,че най -рано можем да започнем след 15 септември,тъй като ще излиза в отпуска.
Сега ще си подам документите за 2 опит към ФАР.
За мен остава чакането,а на Вас искам да пожелая много много късмет и много успех мили момичета.
Знам ще дойде ден в който и ние ще държим бебенца в ръцете си и ние ще станем майки.
Хубав ден от мен  :bighug: :balk_104:
*
А щом пункция, оплождане и трансфер са отделни цени, тази цена за IVF на естествен цикъл и съответно на стимулиран какво всъщност покрива (включва)?
Здравей zazu 1 мисля ,че включва  лекарствата,прегледите по време на стимулацията,изследванията на нивата на хормоните,но не съм много сигурна.
надявам се поне малко да съм ти помогнала :)
*
А щом пункция, оплождане и трансфер са отделни цени, тази цена за IVF на естествен цикъл и съответно на стимулиран какво всъщност покрива (включва)?

това е оплождането и само то, нищо друго не включва
ако си била на ЕЦ е ниската цена, ако си била на стимулиран - високата

прегледи, изследвания, хормони, медикаменти са отделно
*
Благодаря ви  :bighug:. Ориентирах се.
Доста пари са си само за оплождане 8O.
Значи смятам пункция + цена за IVF + трансфер и отделно прегледи, хормони, лекарства и т.н.
Зазу аз пак ще питам защо не ползваш фонда?


*
Чакаме Фонда. В най-добрия случай в края на ноември или декември, но ако хванем почивката - февруари и нататък. Притеснявам се от рецидив на ендометриозата, по тази причина ми се ще да опитам и преди това. Отделно вече три години се борим и всяко едно ново отлагане във времето си е фактор.
Имам одобрени едни 1000 лв. от общинската програма за ЕЦ и тъкмо ще ги ползвам  :wink:.
Успех ти желая и скоро да се похвалиш с +++ не се предавай, най-хубавите неща стават бавно, знам какво ти е, но не спирай да вярваш. Всичко ще е наред :)


*
Благодаря  :wink:
Здравейте някой дали знае цената на менопур.
41 leva za ampula , 410 za kutiya
Благодаря
Здравейте marykol, точната цена  на Менопур 75 IU e 41.70 за ампула, т.е 417 за кутия от 10 ампули.

Поздрави
« Последна редакция: Юли 02, 2014, 10:00:13 am от maggiemagia »
Здравейте, някой знае ли колко излиза всичко ако се самофинансираме (за ИКСИ имам предвид) цялата процедура?
Благодаря :)
*
трудно е да се каже точна цифра дори ориентировъчно
медикаментите са индивидуални и цената може да варира доста

пункция, оплождане и трансфер можеш да видиш в листата малко по-горе, но пак зависи дали си на стимулиран или на естествен цикъл (за оплождането)

за проследяването УЗИ+хормони 97 лв. колкото пъти се наложи

първоначални изследвания според зависи какви валидни имате и какво докторът прецени