0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #240 -: Октомври 10, 2011, 09:36:26 am »
ей...Джулс,благодаря за милите думи ,тя моята ще да е от най-хубавите(след толкова много години)...Късмет на всички  :goodluck: :bighug:
Не е толкова ужасна ЦС,моята е правена без упойка и оцелях.....няма страшно
« Последна редакция: Октомври 10, 2011, 09:51:52 am от морско момиче »
Николай е на 2г.4м.5д.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #241 -: Октомври 10, 2011, 09:43:26 am »
Успешна седмица мацки.
Или,очакваме да ни зарадваш с поне две бебенца днес.
Джулка,хубав резултат на снимката ти пожелавам и безболезнена процедура.
Арамиз,стиснати палци и за теб днес.Ще чакаме да пишеш как е минал прегледа .
Роска,адашке,късмет и на теб със снимката.Аз май четох някъде че вече снимките ги правят в селена отскоро или бъркам.То голямо разкарване ще е до тая другата болница .Аз моята съм я правила с пълна упойка при Даскалов в Медикус алфа,и не мога да помогна с инфо за без упойка.

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #242 -: Октомври 10, 2011, 15:27:08 pm »
Момичета златни сте, стискането на палци помогна :bighug: Благодаря Ви!

Резултатите може да се каже, че са добри. Няма хидросалпинг, тръбите са окей, течноста си премина свободно, но пък имам двурога матка и сега се налага да направим хистероскопия.

Относно болката - нямаше такава, страхът беше по-голям, и наистина нямаше нужда от упойка процедурата трая около 5 минути. роска не се притеснявай аз пих мовалис таблетки /понеже вече нямало свещички/ една вечерта преди снимката, една таб.3 часа преди процедурата и половин час преди снимката за всеки случай едно прахче нимезил. А антибиотик не ми изписаха, след снимката те дезинфектират.
Огромни благодарности и на доктор Матев, много ме успокои преди това и през цялото време ми обясняваше какво прави, и кога може да ме заболи малко. Невероятен човек!

Роска ако имаш въпроси може да ми пишеш на лични или тук, ако мога ще помогна с удоволствие.
Извинявам се за отклонението.
« Последна редакция: Октомври 10, 2011, 15:29:54 pm от Djuli-2011 »
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #243 -: Октомври 10, 2011, 17:59:54 pm »
Джили,браво за добрия резултат,виж за двурогата матка не съм наясно,но вси4ко ще бъде наред, когато си в добри ръце.успех.
При мен нещата са ок за сега,чак днес се престраших да питам доки колко фоликулчета си имам и се изненадах приятно от отговора,имам си около 15 фолик.и се надявам вси4ките да са зряли.тази ве4ер в12 ми е прегнила и в сряда съм на пункция.Дано реколтата е добра,стискайте ми пал4ета,знам, много помагат.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #244 -: Октомври 10, 2011, 19:14:47 pm »
Джули - браво. Много добре, че няма хидросалпингс. Но "какво им пречи" двурогата матка не знам :oops: макар, че моя приятелка май беше със същата(доколкото си спомням), а има 2 деца ("по естествен начин" :wink:). Що се отнася до хистерото - не се притеснявай - на мен ми правиха през май и беше ок. Само не трябва да да вдигаш тежко известно време, а аз реших 2 дни след това да правя основно чистене във вкъщи и прокървих пак въпреки, че бе спряло - затова "Почивка" след процедурата и всичко ще е ОК osi_9 osi_9 osi_9
ili7372 - вярвам, че всичко ще е ОК - чакаме хубавите новини. :crossfingers:
aramiz - късмет в сряда, а и след това... :crossfingers:
Роска - първата ми снимка беше без упойка и въобще не се изплаших - споко и успех!
Късмет на всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #245 -: Октомври 10, 2011, 20:16:10 pm »
Анджи, проблема е в това, че горната част на матката ми е в доста променена форма (вижда се точно като две рогчета) може да се направи спонтанен аборт, или проблем с износването. Може би има значение доколко е деформацията -ако мога така да го кажа, ако не е много може би няма да е проблем, ако е по силно изразена - пречи.  Аз си знаех че съм с така форма на матката от много време, бяха ми казали, че може да имам проблеми с износването, но чак сега видяхме, че е силно изразена формата (двурога) и е по-добре да се направи хистеро.
Ама как го обясних само, че май нищо не се разбра :oops:  :lol:, ако грша може да ме поправи някой. Относно хистерото не се притеснявам, щом трябва ще го направим, всичко, което ще ни помогне да достигнем целта си - ще се прави.  osi_9

Арамиз  :crossfingers: за добра реколта, няколко оплодени после - делене по учебник и положителен резултат накрая   :balk_602:
Късмет и успех момичета.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #246 -: Октомври 10, 2011, 21:18:35 pm »
 Момичета,показа се едно ембрионче,но още без сърдечна дейност .
 Обаче....аз си мисля ,че е рано предвид на това ,че стойностите ми бяха много ниски
Може би се  е захванало по-късно,докато се размрази напълно,докато се стопли  :lol: :lol: :lol: Александров ме вика след месец.Той си знае,нали ?
Ми това е,сега пак чакане...
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #247 -: Октомври 10, 2011, 22:41:35 pm »
или.т.е. хистероскопията ще е заради септума в матката.

Или честито ембрионче, а за сърдечна дейност май още е рано.
Сега трябва да си спокойна да си почивай и да пази на топличко "снежко". Пожелавам ти всичко да мине нормално и безпроблемно и след 9 месеца да :stroller:
« Последна редакция: Октомври 10, 2011, 23:31:17 pm от Djuli-2011 »
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #248 -: Октомври 10, 2011, 23:32:13 pm »
Здравейте бъдещи мами и аз искам да се вмъкна с едно въпросче. Ако някой се е самофинансирам, да сподели ако има възможност каква е цената на инвитрото без ИКСИ(ако има разлика, защото знам че за ИКСИ е 2800). Все се каня да попитам доктора, но като седна пред него и други по-важни въпроси ми хръмват. Хубава вечер !
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #249 -: Октомври 11, 2011, 09:41:40 am »
Здравейте бъдещи мами и аз искам да се вмъкна с едно въпросче. Ако някой се е самофинансирам, да сподели ако има възможност каква е цената на инвитрото без ИКСИ(ако има разлика, защото знам че за ИКСИ е 2800). Все се каня да попитам доктора, но като седна пред него и други по-важни въпроси ми хръмват. Хубава вечер !
Здравей, преди 4 години когато правих 1 вото инвитро беше 2300лв а икси 2800 , но доколкото знам клиниката прави само икси,независимо дали има проблем или не.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #250 -: Октомври 11, 2011, 12:32:30 pm »
Джулка,браво за хубавия резултат.Вече си още по близо до мечтата си.
Арамиз,чакаме да пишеш кога да стискаме палци за пункцията.Май в сряда ще е ?
Или,май е рано при теб за сърчице ,така че изчакай малко и след седмица пак при док.
Монииииииии :bighug:,нали знаеш че те чакам тук и стискам палци.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #251 -: Октомври 11, 2011, 20:04:45 pm »
Утре в 11ч. ми е пункцията,стискайте палчета и поръсете от вълшебния бременен прашец момичета,че да ни е на късмет.Надявам се,утре да има с какво да се похваля.

Моникам :welcome3:
« Последна редакция: Октомври 11, 2011, 20:07:18 pm от aramiz »
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #252 -: Октомври 11, 2011, 20:07:40 pm »
aramiz:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #253 -: Октомври 11, 2011, 20:10:02 pm »
Здравейте бъдещи мами и аз искам да се вмъкна с едно въпросче. Ако някой се е самофинансирам, да сподели ако има възможност каква е цената на инвитрото без ИКСИ(ако има разлика, защото знам че за ИКСИ е 2800). Все се каня да попитам доктора, но като седна пред него и други по-важни въпроси ми хръмват. Хубава вечер !
Мила monikamm за съжаление не знам.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #254 -: Октомври 11, 2011, 20:39:51 pm »
Благодаря ви момичета за куража.Имаше болка но за секунди.Според Д-р Ненев/той ми прави снимката/ резултата не е много добър. :(
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #255 -: Октомври 11, 2011, 20:59:57 pm »
Aдашке :bighug:,какъвто и да е резултата няма да се отчайваш.В добри ръце си ,всичко е поправимо.Има винаги начини .Кога ще коментирате резултата със Ставрев?В транспортна болница ли беше снимката?
Арамиз,многоооооо прашец вълшебен от мен за теб :crossfingers: :crossfingers: :bighug:.

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #256 -: Октомври 11, 2011, 22:00:17 pm »
monikamm добре дошла. И аз не мога да отговоря на въпроса ти, съжалявам.
арамиз  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
roska не се отчайвай, според мен е важно, че се е разбрало какво е положението и може да се работи за подобряването. Това си е една стъпка по-близо до победата  osi_9 Кога ще говориш с доктора за резултата от снимката?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #257 -: Октомври 11, 2011, 22:13:17 pm »
Днес си записах час за коментар на 26.10,защото тогава ще ходим до София за заповедта и да съчетаем двете неща.
Да в транспртна болница беше снимката rouzi-anna.
aramiz  :crossfingers:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #258 -: Октомври 11, 2011, 22:20:42 pm »
aramiz всички сме с теб и утре ще насоча моите положителни мисли за твоя успех.  :lol:  :lol:  :lol:

rouzi-anna знаеш че ти дължа много за това, че си винаги насреща при моите разочарования и страхове !

Velka ние нямаме проблеми с плувците и затова си мислих, че естествения подбор е по-добрия вариант, но те ще преценят.

roska аз занесох моя резултат още на следващия ден при Ставрев. Той ме успокои че сега знаем с какво се борим и това е мн голяма стъпка към успеха. Каза: това не е непоправимо.

Djuli-2011   :lol:  :lol:  :lol:

Моя опит ще започне този месец.
Дано от горе Господ ни пази и ни дава кураж !
 
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #259 -: Октомври 12, 2011, 11:15:33 am »
Velka ние нямаме проблеми с плувците и затова си мислих, че естествения подбор е по-добрия вариант, но те ще преценят.

АЗ точно това казах, че и да няма проблем клиниката практикува само икси. :P успеваемостта е по голяма при икси.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495