0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Виена Ин Витро център в Токуда
« -: Януари 23, 2013, 16:12:14 pm »
Здравейте момичета, не открих нищо за новия инвитро център в болница Токуда. От всичко, което изчетох във форума не можах да си избера друг център. Отидох да ги видя и ги харесах от пръв поглед. Започнах веднага ИКСИ процедура и сега ми върви стимулацията, вероятно другата седмица ще съм на пункция. Има ли други, които  правят процедура в момента или вече са минали по този път, да ми кажат как е?
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #1 -: Януари 23, 2013, 16:50:30 pm »
Здравей,имаш ли представа дали работят или щ работят с фонда?Вие се самофинансирате нали?
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #2 -: Януари 23, 2013, 16:59:00 pm »
Здравейте момичета, не открих нищо за новия инвитро център в болница Токуда. От всичко, което изчетох във форума не можах да си избера друг център. Отидох да ги видя и ги харесах от пръв поглед. Започнах веднага ИКСИ процедура и сега ми върви стимулацията, вероятно другата седмица ще съм на пункция. Има ли други, които  правят процедура в момента или вече са минали по този път, да ми кажат как е?


Може ли да ни разкажеш малко повече за този инвитро център Токуда ..?Благодаря предварително,може и на лични.
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #3 -: Януари 23, 2013, 18:27:19 pm »
Все още нямат подписан договор със Здравната каса.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #4 -: Януари 23, 2013, 20:27:51 pm »
Нека не е на лични, споделяйте тук, за това е темата.

Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #5 -: Януари 24, 2013, 09:09:03 am »
Да, ние си плащаме цялато ИКСИ.
Сайта на центъра е тук: http://www.vienna-ivf.com/
Няма цени, но не е никакъв проблем да разбереш кое колко струва на място. Много са готини, усмихнати и услужливи. После ходих и на отворените врати, защото тогава се разглежда целия център и ми беше страшно интересно.
Аз ходих за първи път на безплатните консултации с австрийския професор Щромер. Много е готин този човек, страшно ми хареса. За консултацията ни искаха да попълним едни амамнези, които ни изпратиха по е-маил и един списък с изследвания, които да сме направили предварително, не е задължително при тях, признавали всякакви. Аз нямах никакви изследвания на хормони до този момент и си ги направих в Цибалаб, защото там ми се видяха най-евтини. После се оказа, че в центъра са още по-евтини, но това го разбрах като започна стимулацията.
За спермограмата на мъжа ми минахме на безплатните им спермограми. Те бяха само една седмица, но ние се закачихме:)
Още на първата консултация се разбра, че сме за ИКСИ, защото спермограмата ни се оказа доста лоша. Сега вече върви стимулацията, най-много ми харесва, че въобще не се налага да чакам пред вратата на докторката, защото излизането от работа е мисия невъзможха и всеки път успявам да се вмъкна в обедната почивка.
Tinche, ако имаш някакви конкретни въпроси кажи, защото аз, всъщност, не знам какво да разкажа. Даже мога и да питам нещо конкретно в центъра. Много са готини и всичко обесняват.
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #6 -: Януари 24, 2013, 10:03:30 am »
Ами всъщност аз наистина имам много въпроси за всички клиники,но тази понеже е нова и исках да разбера малко повече.Освен това и ние сме с мъжки фактор и се лутам и се чудя къде да отидем и в коя клиника,за да  успеем.Искаме да сменяме клиниката,
но доколкото разбрах не са сключили договор с Фонда.Искам да разбера и за успеваемостта им,както и начина по който реагират и работят специално с мъжки фактор...
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #7 -: Януари 25, 2013, 14:11:50 pm »
За съжаление още не са сключили договор с фонда, но ми казаха, че до няколко месеца и това ще стане. Относно успеваемостта на конкретния център не знам нищо, но все пак те са от скоро и едва ли ще са реални процентите. Надявам се да мога да кажа повече след като ми мине ИКСИ-то.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #8 -: Януари 25, 2013, 18:00:37 pm »
А дали имат донорски програми? За донорски яйцеклетки ... Нищо затова не пише на сайта им, а не съм от Сф да ги посетя ... :?


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #9 -: Януари 28, 2013, 16:18:31 pm »
А дали имат донорски програми? За донорски яйцеклетки ... Нищо затова не пише на сайта им, а не съм от Сф да ги посетя ... :?
Да си отговоря сама  :wink: към момента нямат  :?


Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #10 -: Януари 28, 2013, 20:09:22 pm »
А дали имат донорски програми? За донорски яйцеклетки ... Нищо затова не пише на сайта им, а не съм от Сф да ги посетя ... :?
За донорска програма аз лично не знам нищо, в центъра също няма никакви съобщения.
Може би става с обаждане по телефона. :ask:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #11 -: Март 07, 2013, 17:18:47 pm »
Водещата лекарка там- д-р. Димитрова беше преди от екипа на Явор Владимиров нали така?


Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #12 -: Март 07, 2013, 19:07:44 pm »
Доколкото аз разбрах, да д-р Димитрова от екипа на д-р Владимиров е там. Но дали тя е водещата незнам .
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #13 -: Март 07, 2013, 21:38:12 pm »
Няма я tuti_ivka да каже..Чудя се дали успя това момиче, дано! :crossfingers:


Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #14 -: Март 12, 2013, 13:16:07 pm »
Тук съм, но от части. Просто споделих моя отрицателен тест в бг мама. Този месец почивам, даже мисля да се пробвам в томболата на радио Витоша, защото прочетох, че Виена ин витро център подарява една процедура с лекарствата.
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #15 -: Март 12, 2013, 14:00:28 pm »
Съжалявам за отрицателния ти тест tuti-ivka.Но не се отчайвай!Щом си в добри ръце, нещата ще се случат рано или късно.И аз ще се запиша за томболата, въпреки, че ще се самофинансирам успоредно с това-дано имам късмет.Аз ще започвам през април първия си опит ин витро. Пожелавам късмет и на тебе, този път да имаш две чертички и една успешна бременност :bori_020:


Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #16 -: Май 17, 2013, 07:48:27 am »
Здравейте,
И аз се интересувам от Ин витро центъра в Токуда?
Има ли и други момичета, които го посещават, за да споделят мнение?
Много ми харесва това което казва tuti-ivka, че са любезни и не се чака  :balk_47:
но едва ли само това е достатъчно...
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #17 -: Май 17, 2013, 18:18:20 pm »
 47 Smiles, аз също съм тяхна пациентка и искам да използвам момента да им благодаря за грижите и вниманието, които ми оказаха през последните месеци.Отговаряха на купищата ми въпроси, съветваха ме по телефона, когато нещо ме терзаеше. Не се почувствах пренебрегната за нито един момент.  Благодарение на тях, сега нося в себе си две малки ембриончета, а още две - замразих на стадий бластоцист. Сега с  нетърпение очаквам резултата от теста за бременност. Да видя най-сетне заветните две чертички :dance2:


Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #18 -: Май 17, 2013, 21:07:54 pm »
Very Me, пожелавам ти два сладки резултата :)
Днес ходих до Токуда, но на обикновен преглед. Нещо имах съмнения дали имам Ово последните месеци.
Мисля обаче да си запиша час и за ин витро центъра.
Ще се радвам да споделиш как се развиват нещата при теб  :bighug:
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: Виена Ин Витро център в Токуда
« Отговор #19 -: Май 27, 2013, 11:50:55 am »
Моят опит завърши с бременност, но уви-твърде кратка.