0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #180 -: Август 06, 2015, 20:35:41 pm »
Момичета, благодаря ви от сърце за стиснатите палчета, чак днес се реших да пиша в темата. Убедих се, че всичко е божа работа и в това ми е надеждата, днес е Преображение Господне и се надявам молитвите ми да са чути. На 25.07. ми беше кръвния тест, резултат - 10.99. Разтреперих се, но не посмях да се зарадвам. След два дни пак тест, резултат - 16.47, след още два дни пак тест, резултат - 31.00. След последния тест ми назначиха и три инжекции Хориомон 5000 единици, които се поставят през 4 дни (днес беше последната). На 10 август ме викат в клиниката, тогава ще стане ясно дали ще го бъде или не. Не смея да се зарадвам, при мен нещата винаги се получават по най-сложния и труден начин. Мислех си, че има два опции - или да съм бременна или не, оказа се, че има и трета опция...... Около датата на първия тест имах някакви симптоми, а от около седмица нямам никакви усещания. Единствено, когато ми поставят Хориомон-а имам някакви бодежи ту в дясно, ту в ляво и след ден отшумява. Запазих си час и за кардиолог (моята ще е в отпуск) за 10-ти, за да сменим лекарствата, ако се окаже, че бременността се развива.  Наясно съм, че и това, което се случи досега (имам предвид последния месец), попада в графата ''чудо'' и е някакъв напредък, но все се надявах на по-категорични стойности на бета ЧХГ. Док също каза, че се е надявал на доста по-висок резултат. Това е засега, като има развитие пак ще пиша  :? Благодаря ви за подкрепата  :bighug:
« Последна редакция: Август 06, 2015, 20:55:49 pm от Sweet Angel »
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #181 -: Август 07, 2015, 00:30:04 am »
Sweet Angel  :bighug: :crossfingers: Дано да е положителен теста
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #182 -: Август 07, 2015, 08:42:11 am »
Sweet Angel,и от мен едни стиснати палци за благоприятно развитие на нещата

 :goodluck: :goodluck: :goodluck:



*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #183 -: Август 07, 2015, 09:40:28 am »
Ангелче, имате напредък - само това е важното! Има явно имплантация, ембриончето е било достатъчно качествено, за да не го отхвърли тялото. Сега ти пожелавам да успее да се пребори в следващите 9 месеца и да ти излезе късметлийски този опит.
За съжаление това е живота - една борба от първата клетка и до края  :(


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #184 -: Август 08, 2015, 09:59:29 am »
Ангелче,и аз се моля за теб!Дано Господ те пази и бди над теб!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #185 -: Август 08, 2015, 14:46:40 pm »
Ангелче и от мен стиснати палци и положителни мисли и надежда за успех! Стискай здраво ембрионче то!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #186 -: Август 08, 2015, 19:11:10 pm »
Оказвате ми невероятна подкрепа, благодаря ви от сърце  :bighug:
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #187 -: Август 09, 2015, 21:57:40 pm »
Ангелче, стиснати палци и от мен!





Бореща се за една мечта.
*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #188 -: Август 10, 2015, 19:54:26 pm »
Момичета, имаме си точица. Още ми е притеснено и не мога да повярвам, но сега се чувствам една идея по-бременна. На 26-ти август съм на преглед за сърчице. Пренесох се в темата за бременните, дано да е за добро, дай Боже всичко да е наред. Благодаря за стиснатите палци и положителната енергия, която ми изпращахте през цялото време.  :bighug:
« Последна редакция: Август 10, 2015, 19:56:28 pm от Sweet Angel »
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #189 -: Август 10, 2015, 19:58:38 pm »
Ангелчеееее цял ден те чакам и те мисля  :D Толкова хубава новина - струваше си чакането. Добре че не отложи пункцията както се чудеше - ето виждаш ли, когато е писано да стане то си става! Точицата ще стане едно супер пухкаво бебче, на което ще се радваш след 9 месеца. Стискай го здраво и насочвай цялата си положителна енергия към малкото човече!  :bighug: Толкова ми е радостно все едно аз съм забременяла  :lol:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #190 -: Август 10, 2015, 20:14:03 pm »
Ангелче, честита точица и от мен, леки и безпроблемни 9 месеца и ни чакай с Лили в бременната тема :) ние сме напът да се преместим там...надявам се скоро :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #191 -: Август 10, 2015, 20:49:18 pm »
Ангелче, прекрасна новина! Пазете се с Точица и радостни 9 месеца заедно :P
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #192 -: Август 10, 2015, 20:51:34 pm »
Ангелче, чудесна новина! Леки 9 месеца ти желая!





Бореща се за една мечта.
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #193 -: Август 10, 2015, 21:52:41 pm »
Sweet Angel, много се радвам, честито, желая ти лека и спокойна бременност!  :)

*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #194 -: Август 11, 2015, 00:23:18 am »
Sweet Angel  :bighug: :balk_46: честито. Много щастливи моменти ти пожелавам и безпроблемна бременност  :)
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #195 -: Август 12, 2015, 11:01:16 am »
Браво Ангелче!Успешни и безпроблемни  9 месеца   :crossfingers:
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #196 -: Август 18, 2015, 16:58:56 pm »
Здавейте, извинявам се, че така нахлувам в темата. Може ли да ви попитам при какви съоръжения избрахте да сте на естествен цикъл. По щадящо ли е за организма? Разбира се, че ще си задам въпросите и към д-р, но съм записана чак за другия месец. Вълнувам се и събирам информация. Благодаря!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #197 -: Август 18, 2015, 18:14:30 pm »
HrisAni сигурно и другите момичета ще се включат с техните си причини, но за мен основните са следните:
1. аз съм с ИЯР и съответно евентуална стимулация няма да има успех
и 2. ЕЦ е по-евтин и мога да правя 2-3 процедури годишно,което повишава шанса да хванем добра яйцеклетка
Предполагам зависи от конкретния проблем,но съм забелязала,че лекарите сякаш трудно се навиват за ЕЦ.Може би защото се вадят по 1-2 яйцеклетки и шанса за бременност е по-малък.Друго си е да извадиш 10,имат и възможност да избират най-добрите.На ЕЦ имаш 1-2 и с това работиш.И е по-щадящо защото не се пият хормони или поне не толкова много.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #198 -: Август 19, 2015, 00:29:42 am »
HrisAni, аз имам нормален ЯР, но при мен стимулацията в съчетание с емоционален стрес предизвикаха екстрасистоли на сърцето, от които много трудно се отървах (главно чрез блокери и елиминиране на стресовите фактори), и затова действаме на ЕЦ.
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #199 -: Август 19, 2015, 01:37:07 am »
При мен док го предложи, не е било мое решението. Каза, че с оглед добрата спермограма, добрия яйчников резерв и възрастта (според нея малко над 30 сме още млади :-) каза, че това е най подходящо.