0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #360 -: Ноември 02, 2016, 09:06:09 am »
Не, не сме правили инсета.Първоначалната идея обаче беше да пробваме с няколко инсета.Аз имам конизация и един възел,който расте и доки искаше да го маха.Аз отказах и настоях да пробваме с едно инвитро и ако не стане чак тогава.
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #361 -: Юли 07, 2017, 15:18:26 pm »
Здравейте момичета! За първи път пиша във форума и имам нужда от малко информация. След две извънматочни бремености ми отстраниха и двете тръби и съответно останах на варианта  само с инвитро. Подадох документи за ЦАР при д-р Стефанов в Стара Загора. В последствие разбрах и за метода на естествен цикъл. След разговор с регистратура на доктора ми казаха, че този метод не се практикува от него. Исках да ви попитам знаете ли кои лекари извършват инвитро на естествен цикъл за да мога да се носача към подходящ специалист.
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #362 -: Юли 07, 2017, 21:35:10 pm »
Здравейте момичета! За първи път пиша във форума и имам нужда от малко информация. След две извънматочни бремености ми отстраниха и двете тръби и съответно останах на варианта  само с инвитро. Подадох документи за ЦАР при д-р Стефанов в Стара Загора. В последствие разбрах и за метода на естествен цикъл. След разговор с регистратура на доктора ми казаха, че този метод не се практикува от него. Исках да ви попитам знаете ли кои лекари извършват инвитро на естествен цикъл за да мога да се носача към подходящ специалист.

Krushka, аз съм правила процедури на естествен цикъл в Център за репродуктивно здраве "Надежда"- София. Чела съм, че и в други клиники се практикува, дано да се включат и други момичета с мнение.

Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #363 -: Юли 07, 2017, 23:02:22 pm »
Аз също бях в  клиника Надежда.Резултата е в подписа ми  :D
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #364 -: Октомври 25, 2017, 15:10:44 pm »
Bebeshok ти от инвитро на ЕЦ ли забременя? Малее ако е така ми вдъхваш надежда...че и при нас може да се случи :)
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #365 -: Октомври 25, 2017, 16:21:14 pm »
Да,първо и единствено на ЕЦ.Жекая ти го с все сърце
Kikcheto
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #366 -: Октомври 25, 2017, 16:32:54 pm »
А каква е причината да стигнете до там?
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #367 -: Октомври 25, 2017, 21:40:20 pm »
Аз имам конизация,която уж не пречи да зачена естествено,но 2 години не се получи,малко преди първия ми преглед при Цветков ми откриха и миомен възел(имах премахнат един вече),но възела порасна и искаше да го махне и тогава да продължим с инсе,но аз отказах и настоях за един опит ин витро.
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #368 -: Октомври 25, 2017, 21:49:31 pm »
Ти си чудо.. много се радвам за теб... надявам се скоро и на нас да ни се случат нещата... и на всички останали де... Я сега обясни... на кой ден ти правиха пункция и на кой трансфер? Мен ме вика на 10ти ден от МЦ (1-ви сряда) а фемарата ми свършва в неделя сутринта...
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #369 -: Октомври 26, 2017, 07:09:14 am »
Аз бях без абсолютно никаква стимулация.Първия ми преглед беше 9-10ден,и от там прегледи през ден.О ми е късна и даже той си мислеше,че няма да станат нещата,пункцията ми беше на 17ден,а трансфера 5 дни по-късно.Пункцията ми я прави Персенска,бяхме 8-10 момичета(това е малко).На 1ви етаж се преобличаш и сестрите те карат на горния в една стаичка,чакаш да дойде твоя ред.Слагат ти венозна анестезия(лека и за кратко),после помниш чак на леглото.Оставят те да полетиш 30 мин.и когато си готова можеш да си ходиш.Аз нямах проблем със тръгването.Деня след това е малко унесен.За трансфера се бях подготвила като за първа среща(рокля,грим,прическа),пак си изчакваш реда в стачката,този път няма упойка има хубава отпускаща музика и много шеги,неприятното е че трябва да ти е пълен пикочния мехур,но се преживява.По между другото шегувахме се какво ще е и аз каза че ще е момче,а ембриоложката говореше в на доктора ухото(той върви със слушалки),че така като гледа как се развива ще е момиче :D.Полежаваш си на музиката известно време и си тръгваш.От там на татък започва великото чакане.При мен и многото болки,но си заслужаваше
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #370 -: Октомври 26, 2017, 14:55:26 pm »
Благодаря ти много за разясненията.. Дано и при мен мине така леко както при теб... амаа нека ме боли колкото трябва само да стане :)
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #371 -: Октомври 28, 2017, 13:54:49 pm »
Здравейте! Моят опит приключи с неуспех!
Решихме да пробваме на "полу естествен" цикъл, т.к. имам от Общинския фонд - 2000лв.
Започнах с клостилбегит за 5 дни/от 3-ти до 8-ми ден/, след това включихме Мериоферт.
Имам си един фоликул - бавно растящ, хормоните и лигавицата не са ОК! Канселирахме днес - 13 ден от МЦ!
Здраве да е! След почивка ще се възползвам и от Заповедта си! :)
Успех на всички!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #372 -: Октомври 28, 2017, 15:22:20 pm »
Пете, прегръдки!Стискам палци със заповедта да е вашия опит и да имате още едно слънце в къщи!

*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #373 -: Октомври 28, 2017, 16:10:37 pm »
Прегръщам те, Пете, ще стане при следващия опит!
 :bighug:

*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #374 -: Октомври 28, 2017, 17:07:57 pm »
Благодаря Маги и Марси :) 
Такъв е живота! Продължаваме наред
:bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #375 -: Октомври 29, 2017, 00:11:10 am »
Ех, Петя! Ама много се е запънала значи сестричката на Стаси.

Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #376 -: Октомври 29, 2017, 08:01:22 am »
Пете,прегръдки и от мен.След почивката ще стане.Стискам палци
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #377 -: Октомври 29, 2017, 08:17:44 am »
Петя, прегръщам те :) кураж и горе главата щом не се отказваш ще стане :)
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #378 -: Октомври 29, 2017, 13:37:59 pm »
Благодаря ви момичета!  :D
Дес, запънала се е - явно, но ще видим: Нова Година - нов късмет!  Дано!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #379 -: Октомври 29, 2017, 13:46:22 pm »
Значи твоето момиче и моето момче ще са големи инати, така ги виждам аз ;)