0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #320 -: Ноември 07, 2011, 09:31:44 am »
Напълно съм съгласна с Велка,по въпроса с въздържанието.Мисля,4е тук сме се събрали все двойки,които по една или друга при4ина правим АРТ процедури,което зна4и,4е за нас достигането на бременност си е направо 4удо,толкова ме4тано.И в тази връзка поне за мен секса изобщо не е приоритет,девет месеца все ще минат,секса ще остане за след раждането.Мъжете все пак могат и сами да се справят с нагона си, има на4ин и за това :P  Но всеки сам преценява.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #321 -: Ноември 07, 2011, 11:29:01 am »
Благодаря ви за съветите  :youwoman: вярвам, че не само на мен ще бъдат полезни   :balk_103:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #322 -: Ноември 07, 2011, 23:54:29 pm »
Аз също не бих правила секс докато съм бременна. Притеснявам се за контракциите на матката, които са доста силни. Не бих рискувала за това преживяване.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #323 -: Ноември 08, 2011, 12:22:29 pm »
Здравейте мили момичета,
Резултата от теста е 0.
Благодаря на всички вас за подкрепата, която ми оказахте - обичам ви  :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Пожелавам ви много късмет и успех!  :bighug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #324 -: Ноември 08, 2011, 15:13:40 pm »
Анджи :bighug:,знам че ти е тежко .Бъди силна .Само напред и много скоро те очакваме да се впуснеш в битката .
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #325 -: Ноември 08, 2011, 20:08:30 pm »
Анджи,и от мен имаш една голяма :bighug:за съжаление,така се полу4ава по някога,знам,4е скоро ще се похвалиш с :bfp:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #326 -: Ноември 08, 2011, 22:32:28 pm »
Благодаря, момичета  :bighug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #327 -: Ноември 10, 2011, 12:13:57 pm »
Днес е пункцията на Моника,тя мина вече де,ама нека й стискаме палци за много качествени оплодени яйцеклетки :crossfingers:.
Къде се изгубихте всички.Как сте след трансфера?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #328 -: Ноември 10, 2011, 16:34:57 pm »
Здравейте момичета!
Влизам да ви споделя,че коментара от цвветната снимка с Д-Р Ставрев,беше/налага се да се прекъсне лявата тръба/.И това мина на 07.11 ми беше лапароскопията.Надявам се на 14.11,когато ще ходя да ми махат скобите и имам час за консултация с Д-Р Ставрев да чуя,че следващият месец ще мога да започна опита.

Много късмет на всички  :bighug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #329 -: Ноември 10, 2011, 22:48:35 pm »
Roska, стискам ти палци, всичко ще е наред и скоро и ти ще споделяш с нас преживяванията си след трансфер  :goodluck:
Аз не съм писала няколко дни, защото нержите ме тресат вече (11 ден от трансфер), едвам се сдържах да не си направя тест днес...но се отказах, не знам как щях да реагирам, ако беше отрицателен и ще чакам до кръвен, след 2 дни  :balk_133: :balk_134: много ме е страх..ама вие много добре ме разбирате, анам и за това пиша тук, също и защото просто няма на кой друг да кажа.За което ви благодаря :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat: :heartbeat:
Andji, мила, бъди силна, ще стане, няма да ти казвам "защото заслужаваш", защото всички ние заслужаваме, така че пращам ти подкрепата си, както и на всички останали  :grouphug:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #330 -: Ноември 12, 2011, 11:58:45 am »
Валерия ,знам как се чувстваш,нормално е ,сега важното е да мислиш положително ,да се занимаваш с приятни неща.И вярвам че след два дни ще ни зарадваш.Че то и днес да пуснеш тест ще покаже ,ако има къде да го направиш/Що да се тормозиш до понеделник?
Роска,адашкеееее  :D,стиснати палци и дано стартираш в най красивия и вълшебен месец декември.
Аз вчера видях бебчо на прегледа,пораснал е толкова многоооооо.Пускам вирусииии ама много якииииииии :D.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #331 -: Ноември 14, 2011, 14:23:00 pm »
Валерия,чакаме те с хубави новини днес. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bfp:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #332 -: Ноември 15, 2011, 12:16:26 pm »
Благодаря за подкрепата, поне до ввчера ощр имах някаква надежда, но вече не...  :(  :( резултата на 12 ден беше 17(ЧХГ), Минев ми каза да изчакам още 2 дена и ако се увеличи резултата значи се е закрепил ембриона.., но вчера резултата бешее 16..
Успех на всички!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #333 -: Ноември 15, 2011, 12:57:00 pm »
Валерия ,да малка е цифрата,ама знае ли се .Поне се знае че е имало имплантация.Аз все пак продължавам да стискам палци.
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #334 -: Ноември 16, 2011, 12:38:48 pm »
Валерия :crossfingers:
 
Аз в петък съм на преглед за  :heartbeat:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #335 -: Ноември 16, 2011, 23:16:25 pm »
Зравеи те.Искам да ви задам един въпрос на момичетата които са в клиника Селена.Интересуваме като правите стимулация всеки ден ходите на инжекции в клиниката.Сутрин ли ги прави те?Тъи като аз съм от 8 на работа ме интересува ако отида в клиниката по рано към 7 часа дали ще ми направят инжекцията?Или ги правят след 8 часа? :ask:
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #336 -: Ноември 17, 2011, 08:49:46 am »
Зравеи те.Искам да ви задам един въпрос на момичетата които са в клиника Селена.Интересуваме като правите стимулация всеки ден ходите на инжекции в клиниката.Сутрин ли ги прави те?Тъи като аз съм от 8 на работа ме интересува ако отида в клиниката по рано към 7 часа дали ще ми направят инжекцията?Или ги правят след 8 часа? :ask:
Здравей, сутрин се правят първите 4 дни, си без преглед после те преглеждат вземат ти кръв и чак тогава инжекциите.По добре си вземи болнични за стимулацията от клиниката, едва ли ще успяваш до 8 да си приключила, обикновено почват след 8 защото имат пл. операции, пункции и др; 
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #337 -: Ноември 18, 2011, 17:29:55 pm »
Валерия,пусна ли втори кръвен тест?Надявам се да е пораснал резултата.
Арамиз,как мина прегледа в петък?
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #338 -: Ноември 19, 2011, 10:09:38 am »
Роузи,добре мина прегледа,имаме сърдечна дейност и сме пораснали :P
Според доки,съм в 6г.с.май той смята от деня на трансфера,а по калкулатора съм с една седмица напред.Важното е,че доки няма забележки,както той се изрази.
Другото,което малко ме озадачи,е че още нямам снимчица на беб4о,може би трябва да си поискам следаият път.,И с лекарствата си продължавам, както след трансфера.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #339 -: Ноември 19, 2011, 10:55:11 am »
Арамиз,браво ,радвам се че всичко е наред с бебчо,Ти при Ставрев ли си?Поискай си снимка,и на мен веднъж забрави да ми даде ,ама аз му напомних,той е забравил да знаеш :D.И моята лентичка е напред или назад в седмиците ама карай  :D..