0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #140 -: Юли 16, 2015, 14:15:16 pm »
Лили, за мен има смисъл да броиш само дните след сърчицето. На десетия пускай кръвен, друго всичко е без кой знае какво значение! Успех!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #141 -: Юли 16, 2015, 14:37:08 pm »
Лили, за мен има смисъл да броиш само дните след сърчицето. На десетия пускай кръвен, друго всичко е без кой знае какво значение! Успех!
А ако нямам някакви симптоми има ли смисъл да пускам кръвен преди закъснение? Плюс това този овитрел не е ли като прегнила - да се изчиства бавно от тялото и да ми даде фалшиво положителен резултат?


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #142 -: Юли 16, 2015, 14:44:30 pm »
Ако е като прегнила, значи до 10тина дни ще се изчисти. Ти на кой ден от цикъла го сложи и колко часа след него ти беше пункцията?

Аз бих пуснала кръвен главно, за да знам какво става и да не чакам напразно и да не се вкарвам във филми :) ако слагаш прогестерон може да ти закъснее заради него. Та затова бих пуснала кръвен. Симптомите са индивидуални. Някои имат други не :) стискам палци!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #143 -: Юли 16, 2015, 14:51:45 pm »
на 8ми вечерта ми го сложиха, значи до 18ти трябва да се е изчистил, да кажем ако на 19-20 пусна кръвен вече не би трябвало да го има. Не слагам прогестерон, но идеята ти за кръвен ми харесва - така няма да се притеснявам излишно. В момента даже гимнастика не смея да играя, пък тя ми е важна заради яйчниците.  Ама ако има късно имплантиране, може да не ми отчете толкова рано


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #144 -: Юли 16, 2015, 16:31:07 pm »
При мен сложиха прегнила 12 часа преди пункцията. 8ми ден ми се вижда доста рано :/ демек пункцията е била 6 дни след таймирането ли?
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #145 -: Юли 16, 2015, 16:42:55 pm »
При мен сложиха прегнила 12 часа преди пункцията. 8ми ден ми се вижда доста рано :/ демек пункцията е била 6 дни след таймирането ли?
:lol: пиша набързо между задачките в офиса и сигурно затова нещо не сме се доразбрали. Имах предвид на 08 юли в 21:30 ми беше овитрела. Ако наистина 10 дни се чисти, значи до 18 юли ще има остатъчен ефект. Пункцията ми беше на 10 юли сутринта, сърчицето пак тогава поставихме. Т.е ако има късна имплантация (дай Боже) ако направя кръвен тест на 19-20 юли може да не ми отчете. Май ще си броя 14 дни от пункцията и ще пусна кръвен ако има закъснение


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #146 -: Юли 17, 2015, 01:13:43 am »
Лили броиш си 14 дни след пункцията, за пиклив, за кръвен аз бих пуснала и след 11-12 дни. Стискам палци  :crossfingers: Представяш ли си по най-естествения и красив начин  :) Така ми се иска да забременея по нормален начин  :(
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #147 -: Юли 17, 2015, 09:09:00 am »
Giaany ако успея да забременея по естествен път този месец, ще повярвам в чудеса. Иначе Т ми се движи доста добре, досега не е стигала до 37, днес беше даже 37.1. Обикновено предишни месеци ми е била най-много 36.9 и то за ден-два. Това ме кара да мисля,че е имало долу горе качествена Я (дясната), иначе ЖТ нямаше да успее да вдигне прогестерона.
И какъв ми е извода: имам хубава температура, а изпуснахме яйцеклетката  :( Сега щеше да е чудесно да я бяхме оплодили и върнали.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #148 -: Юли 17, 2015, 12:14:49 pm »
Лили не съжалявай за нищо! Щом така се е случило значи така е трябвало да стане,Господ си знае работата,но за нищо на света не се отказвай! Стискам палци да се е случило най-хубавото нещо,дано сте успяли да хванете другата яйцеклетка:-);-)  възхищавам ти се,и ти се покланям на борбения дух,продължавай все така с сила и вяра да преодоляваш трудностите и никога не се отказвай!!! Успех ти желая
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #149 -: Юли 17, 2015, 12:38:47 pm »
Веситаа как ще се отказвам, няма отказване тук - докато стане. Да не говорим, че аз психически съм се настроила, че това тук е само първата крачка и тепърва колко борби ме чакат ... само живи и здрави да сме. Радвам се,че наглеждаш нашата темичка Разбрах,че имате две девойки - честити да са ти и след няколко месеца да се гушкате  :bighug:


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #150 -: Юли 17, 2015, 17:22:53 pm »
Лили, слагаш ли прогестерон таблети? Той също вдига темепературата?

И аз се надявам много да е станало твоето чудо! Още няколко дни до кръвен тест, дано ни зарадваш!

Гушки.
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #151 -: Юли 17, 2015, 17:50:43 pm »
Неее, нищо не слагам може би защото не смея да се надявам още. Ако знам, че съм уцелила яйцеклетката, бих взела някакви мерки профилактично.
Ще видим, ако се задържи висока Т още 2-3 дни, отивам на кръвен. Вие още не отпускайте палците  :D


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #152 -: Юли 17, 2015, 17:59:57 pm »
Ех, лилинце, как може да се оставиш така без утрогестан, хем знаеш, че ти беше тънка лигавицата... Надежда има голяма в твоята температура. Още ли взимаш в6 и по колко? Хайде след няколко дни на кръвен и след няколко седмици на УЗИ  preggo

И аспирин протект по 1 вечер след ОВУ трябва, ако не си си правила генетични за тромбофилия и mthfr мутация. Как те изпуснах да не ти кажа по-рано... Хайде мътете двете с ангелчето и ни зарадвайте с бебчета.
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #153 -: Юли 17, 2015, 18:05:22 pm »
аааа тя лигавицата ми още на пункцията се беше оправила, затова нищо не съм искала за нея. Не мога да ти кажа точно колко беше, но док каза, че била мн хубава. Аз като легна на УЗ всеки път се ядосвам защото ми се иска да разбера колкото може по-бързо дали фоликулите са там и колко са пораснали, а док хич не проявява любопитство и първо започва меренето на лигавицата  :) така че нищо не взимам за нея. Аспирина може да си го взимам профилактично за няколко дни докато разбера има ли няма ли


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #154 -: Юли 17, 2015, 18:58:13 pm »
Да, почвай аспирина за всеки случай и Вит Б6 заедно с другите дето взимаш и в понеделник на кръвен  :bfp:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #155 -: Юли 17, 2015, 19:17:59 pm »
Оххх много ми се иска миличка, наистина, ама нали знаеш колко е малък шанса... не ми се иска да си давам напразни надежди. Ще видим, ако ми се задържи висока Т ще си пусна кръвен, ако не - няма полза


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #156 -: Юли 21, 2015, 19:15:12 pm »
Ехо, мътещите, много се умълчахте, влизам да ви побутна малко темичката и да ви пожелая пухкави бебчета!

Ангелче, как си?

С лилибел се виждаме в другата тема :)

Цун-гуш и на двете :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #157 -: Юли 21, 2015, 19:52:36 pm »
makiyaki, за сега съм добре, първите два дни след трансфера го давах по-спокойно, следващите три дни пътувах и от вчера седя предимно вкъщи, за да избегна жегите. В петък ще звъня в клиниката за да попитам дали ще работи лабораторията им в събота (тогава ми е датата за теста). Не посмях да се запиша в никоя от темите след трансфер, не знам дали от суеверие или от нещо друго. Гледам да не се настройвам предварително, предпочитам да нямам очаквания, за да не се разочаровам после. От вагиналните таблетки, които си поставям получих ужасен сърбеж, с чувствителна кожа съм и веднага се обринах. Четох в темите след трансфер, че доста от момичетата имат подобни оплаквания. Първите дни, в които се появи сърбежа се измивах с лайка, но не ми помогна особено. От вчера започнах да се мия със смрадлика и веднага усетих подобрение.
Затъжих се и за lilibell  . Прегръщам всички в любимата ми темичка  :bighug:
*
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #158 -: Юли 21, 2015, 20:18:00 pm »
ето меееее, тук съм и ви наглеждам  :bighug: Ангелче хубаво правиш,пази се, релаксирай и мисли позитивно. И на мен от тая жега ми изчезна апетита и се чудя ако забременея как ще го изхранвам като не ям нищо  :lol: ама до там да стигнем. Още 2-3  дни и ще разбера резултата за този месец.Ангелче имам усещането,че заедно ще се местим в другата тема


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*

    Sweet Angel

  • **
  • 118
  • "Победата обича подготвените"
Re: Ин витро на естествен цикъл - тема 3
« Отговор #159 -: Юли 21, 2015, 21:05:27 pm »
Аз от няколко дни снова между хладилника и леглото (сигурно защото отказах цигарите)  :oops:
Искам да ви споделя нещо интересно, в залата, в която ми правиха трансфера бяха пуснали радио, за да минава по-бързо времето. И познайте под звуците на коя мелодия ми върнаха ембриончето. Инструментал на саундтрака на филма "Осъдени души". Дано е за добро.
lilibell , би ли ми пуснала линк на темичката, в която се засичате с makiyaki (на ЛС).
« Последна редакция: Юли 21, 2015, 21:27:19 pm от Sweet Angel »